Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál a filmnek?  

61 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a filmnek?



Ajánlott hozzászólás

Most néztem újra a filmet, így másodjára sokkal letisztultabb volt az élmény. Egyébként hasonlót tapasztaltam a közönség soraiban, mint a premieren, hogy mindenki nagyon pozitív volt a film után, olyan is elhangzott, hogy "végre az első jó SW film a Disney-nél", úgyhogy én a közönség részéről abszolút pozitív fogadtatást tapasztaltam. A szinkron viszont szerintem nagyon sokat elvesz belőle, Han és Lando esetében szerintem kifejezetten nem sikerült eltalálni a szinkronhangokat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre én is megtekintettem a filmet és nagyon tetszett, teljes mértékig elégedett vagyok. :)

 

A film eleje még nem igazán fogott meg, de Chewie színrelépésétől kezdve már teljesen jó volt minden. Chewbacca most először rendesen ijesztő volt ebben a jelenetben, még paráztam is tőle a moziban. :D A színészek mind jók voltak, különösen, aki Landót alakította, a film után mondtam is a haveromnak, hogy kedvem támadt kártyázni egyet. :D

Ami különösen tetszett még, az ahogyan elvarrták Qi'ra szálát, hogy miként válnak szét az útjai Hannal. Az is nagyon ellett találva ahogy bemutatták az alvilágot, eddig mindig csak az igazán nagy eseményeket láthattuk, de most végre kláttuk, hogy "kicsiben" sem babra megy a játék.

Nagyon örültem Darth Maul behozatalának, sajna azonban meglepetésként nem ért, mert bár abszolút nem spoilereztem semmit a filmmel kapcsolatban, már a premier után 1-2 nappal megjelentek a hírfolyamokban olyan cikkek, amik ugyan nem nevezték nevén a dolgot, de a cím és a hozzátársított kép (Visszatérő karakter, mellé pedig Maul TCW-s megjelenése...) mindent elárult. Pedig ezeket az oldalakat nem is követem, ugyanezt csinálták az új bosszúállóknál, csak ott már gyorsabban túl voltam a filmen szerencsére, na de ez csak mellékes, ennek nem itt van a helye. Ami Maulnál külöjösen tetszett, az Sam Witwer hangja, ahogy megidézte a TCW-t és a Rebelst, illetve, hogy láthatóan figyeltek rá, hogy öregedett.

Az olyan apró csemegék is, mint Aurra Sing említése, valamint a Teras Kasi (ami egy nagyon régi playstation játék és sokan gyűlölték, de én 8-9 évesen imádtam) említésre kerültek, de még lehetne sorolni. :)

A lényeg viszont, hogy a film maximálisan elnyerte a tetszésemet és tökéletesen passzol a Star Wars világába, örülök, hogy elkészítették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Nyálas és fakó, rossz hangsúlyokkal teli Han magyar hangja, Lando is semmilyen, töketlen-színtelen mindkettő. Qira sem az igazi. 

Pontosan így éreztem én is. Annyi jó szinkronhangunk van, direkt kikerülték őket? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megvolt a muvi. Tetszegetett. Hét pontyot adtam rá a tízből.

 

 

2018. 05. 23. - 23:12, Rajmesz írta:

Nagyon tetszett a párhuzam a TFA-val, hogy ez a hajó tette meg 13 parsec alatt a Korelliai utat, aztán Han kioktatja Reyt, hogy 12, de közben meg tényleg 13, csak lefele kerekíti

Rey 14 parsec-et mondott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Donát írta:

@IndianaAndrisSolo te véletlenül adtál neki egyest, vagy tényleg csak ennyire tartod az egész filmet? :) 

Igazatok van, revideálom az álláspontomat. De marhára idegesített a moziból kijövet egy jónéhány dolog. És összességében a leggyengébb SW-filmnek éreztem. És úgy gondoltam, hogy ha emberek ezrei leszavazhatják a Last Jedi-t a fenébe, akkor én is tehetek hasonlót. De nem helyes cselekedet most már innen nézve.

 

De hogy megmutassam, mennyire másképp gondolom, IMDb-n aztán 8-ast adtam rá, és már 3x megnéztem moziban. Itt viszont nem 4-est, hanem 3-ast adok rá, mert nem más filmekkel versenyez itt a nézők kegyeiért (abban az esetben részrehajló vagyok az SW felé), hanem a többi SW-filmmel.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Igazatok van, revideálom az álláspontomat. De marhára idegesített a moziból kijövet egy jónéhány dolog. És összességében a leggyengébb SW-filmnek éreztem. És úgy gondoltam, hogy ha emberek ezrei leszavazhatják a Last Jedi-t a fenébe, akkor én is tehetek hasonlót. De nem helyes cselekedet most már innen nézve.

 

De hogy megmutassam, mennyire másképp gondolom, IMDb-n aztán 8-ast adtam rá, és már 3x megnéztem moziban. Itt viszont nem 4-est, hanem 3-ast adok rá, mert nem más filmekkel versenyez itt a nézők kegyeiért (abban az esetben részrehajló vagyok az SW felé), hanem a többi SW-filmmel.

Ha így érzed, akkor szerintem ez teljesen korrekt így. :peace: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

És úgy gondoltam, hogy ha emberek ezrei leszavazhatják a Last Jedi-t a fenébe, akkor én is tehetek hasonlót.

Azért jó, hogy ezt csak most írtad le, mert ezért hűűűű mit kaptál volna tőlem. :death: :evil:

De a hármas a többi elmondott érzés láttán teljesen korrekt. Az 1-est meg ráérünk majd Holiday Specialt megidéző szinteknek kiosztani. :) Mert bár én sem tartom a Solót a legjobb SW-nek (de nem is tartom a legrosszabbnak), szerintem lesz még ennél rosszabb is. Úgy értem, amikor már nem csak egyénileg érezzük annak, mert felbosszant minket egyik-másik eleme, vagy ezzel-azzal nem vagyunk elégedettek, hanem mert tényleg gyenge alkotás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Dzséjt írta:

Úgy értem, amikor már nem csak egyénileg érezzük annak, mert felbosszant minket egyik-másik eleme, vagy ezzel-azzal nem vagyunk elégedettek, hanem mert tényleg gyenge alkotás.

Pontosan. Épp ezért úgy vagyok vele, hogy élvezem amig tart ez a korszak ahol jó Star Wars filmek születnek. Mert előbb-utóbb úgyis jön majd egy váltás. Teszem azt Bob Iger utódja lehet majd valami egészen mást képzel el SW gyanánt és meneszti a Lucasfilm stábot vagy szimplán fogja és eladja valaki másnak a jogokat az meg csinál belőle valami direct-to-DVD filmsorozatot. Most mondtam valamit, de a lényeg hogy előbb utóbb a mostani korszak is véget fog érni, ahogy a Lucas-éra se tartott örökké. Jó lenne bizni benne hogy az aktuális tulajdonos mindig valami minőségit fog csinálni az SW brand égisze alatt, de ahhoz nagy mázli kéne. Örülök neki, hogy a legnagyobb bajunk most az hogy mi a helyzet a Box Office-al meg hogy elcseszték a bemutató naptárt. Vissza fogjuk mi még ezt sirni, de remélhetőleg minél később.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Solo jó film és most csak ez számít. Majd ha gagyiba fordul akkor is foglalkozunk vele a maga helyén. 

 

Megjegyzem van akinek már ez is az volt: Ki-Adi, akivel a filmet néztük megjegyezte nekem, hogy kezdenek lemenni gagyiba. 

 

Nos engem csak az fog érdekelni, hogy én mit gondolok róla, hisz a saját szorakozásomról van szó, azt meg hogy ítélhetné meg más, hogy mi jó és mi kell nekem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 24. - 11:35, Bomarr írta:

Picit fölöslegesnek éreztem, hogy Maul bekapcsolta a fénykardját. Mintha csak azért tette volna, hogy a nézőknek egyértelművé tegye, hogy ő az a bizonyos Maul.

Második megtekintésnél külön figyeltem milyen kontextusban történik meg a fénykard aktiváció, és pont akkor kapcsolja be, amikor közli Qi'ra-val, hogy "Ezentúl sokkal szorosabban fognak együtt dolgozni". Ez alapján a fénykard bekapcsolása értelmezhető úgy is, mintha Maul rituálisan "lovaggáütné" Qi'ra-t, és mostantól ő is egy branch manager a Maul féle bűnbirodalomban.

 

A jelenet még mindig gáz, de így talán kissé belemagyarázható valami in-universe ok is

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszaolvasom majd a topikot, most előre viszont direkt enélkül szeretném leírni a gondolataimat. Ha sok ismétlés lenne benne a korábbi hozzászólásokból, akkor elnézést.

 

Nekem tetszett ez a film. Abszolút nem vártam sokat tőle, ezeket az elvárásokat pedig bőven megugrotta. A látványvilág parádés volt, és azért ügyeltek is rá, hogy adjanak a rajongóknak. A koréliai hajógyár vagy a Kessel-futam képei fantasztikusan néztek ki. A zene kicsit jellegtelen volt, de elment egynek. A színészek összességében jók voltak.

 

Ahogy arra számítottam is, az egyik legkritikusabb pont Ehrenreich alakítása volt. Sokkal kevésbé volt karakteres, mint Ford, viszont nem volt irritáló sem. Látszott, hogy tudatosan vannak tipikus hanos gesztusok, de szerencsére nem ment át Ford-utánzásba. Ilyen szempontból megbékéltem vele, nem dobott ki az élményből. Az más kérdés, hogy főszereplőként is eléggé halovány volt a többiekhez képest.

Nekem Emilia Clarke, Woody Harrelson, Paul Bettany és Donald Glover alakítása is erőteljesebb volt. Amikor meg nem voltak a közelében, akkor Chewie lopta el a showt. :) Ez annyiból kellemetlen, hogy Fordnak elképesztő jelenléte volt a vásznon, és azt tudtam, hogy pont olyan senki nem lehet, mint ő, viszont Alden olyan semmilyen volt. Bár lehet, hogy pont jól jött, mert ha sokkal karakteresebb lett volna, de másképp, mint Ford, akkor kilógott volna a szerepből.

 

Maguk a karakterek teljesen rendben voltak, jól működtek. Nekem ezen a téren az tetszett leginkább, hogy mindenki kellően árnyalt és "szürke" volt. Ebbe a világba kifejezetten ez illett, ahogyan Han jelleme is úgy alakulhatott hitelesen, ha ilyen figurákkal találkozik. Nem voltak nagy összefogások meg megtérések a nemes célok szolgálata érdekében, mindenki hiteles volt. Mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti és úgy forog, ahogyan azt épp megköveteli az érdeke.

Részben emiatt is, rengeteg fordulat volt a karakterek körül, amik többsége nálam ült. Tényleg nem lehetett tudni ki mikor kivel van, kit fog elárulni, hogyan alakulnak a viszonyok. Az is bejött, hogy azért irtották a szereplőket rendesen, a Han-Chewie-Lando hármason kívül bárki bármikor meghalhatott. Ja, és végül itt "Han shot first". :D A droidból néha kicsit sok volt, de elment egynek.

 

A sztori nem volt épp eget rengető, de betöltötte a szerepét és összefüggő volt. Nem értem azokat, akik szerint nincs egységes sztorija vagy íve a filmnek és csak random jelenetek vannak epizodikusan összekötve. Egyszerű volt a sztori, de szerintem tökéletesen követhető volt az események láncolata. Egyik szituból kerültek a másikba, de mindig megalapozottan, egyik jelenetsorból következett a másik. Izgalmas és fordulatos történetet kaptunk, ehhez a filmhez pedig nem is kellett több.

Han múltjából megtudtunk mindent, amire csak kíváncsiak lehettünk, ilyen téren mindent kimaxoltak. Emellett pedig még több fontos dolog is kiderült. Ami nekem kicsit furcsa volt, hogy lényegében Han életének minden előre ismert fontos pillanata pár nap leforgása alatt történt. A szökés a Birodalomtól, Chewie megismerése és az összeállásuk, a találkozás Landoval, a Kessel-futam, a Falcon elnyerése, minden.

Külön pluszpont a kabalakockák feltűnéséért, valamint azt is megtudtuk miért idegesíti annyira csempész barátunkat a Solo megszólítás. Elvégre ez nem is a saját neve, csak egy nemtörődöm birodalmi adminisztrátor agyszüleménye. Jut eszembe, alig kapott szerepet a Birodalom a filmben, mégis tök jól átadtak dolgokat ennek kapcsán. Egyrészt megint ízelítőt kaptunk a kegyetlenségükből, másrészt láthattunk egy korrupt és egy mindenbe beleszarok típusú tisztet is. Az ilyenek szerintem sokat dobnak az univerzumépítésen.

 

Őszintén szólva, nem értem a kritikákat a film kapcsán. Nem tudom mit vártak azok, akik csalódtak. Azt tudom, hogy a konkrétumok, amiket hibának rónak fel, nagyrészt hülyeségek, szerintem legalábbis jogtalanok és alaptalanok.

Hanról megtudunk mindent, amit kell, a karaktere hiteles és jól megalapozza a 4-ben feltűnő figurát. Lando és Chewie is teljesen rendben vannak, sehol nincs ellentmondás. A sztori nem nagyívű, de koherens és logikusan felépített. A többi szereplő érdekes és valószerű, a világ bemutatása is reális. A droid felszabadít mindenkit és egyenlőséget akar? És akkor mi van? Lando pánszexuális? És akkor mi van? Egyébként is csak halványan utalnak erre a filmben, abszolút nincs előtérbe tolva.

Már a 8 kapcsán se értettem azokat a hangokat, amik szerint a SW-ban nincs helye politikának és "aktivista propagandának". Amikor anno kijött az Ep.4, azért a gonosz elnyomó diktatúra ellen küzdő lázadó hősöknek is megvolt a maga ideológiai üzenete. Másrészt pedig nem pont az a lényeg, hogy olyat is lássunk az új filmekben, amiket addig még sosem? Miért baj, ha van egyetlen droid, aki felveti az egyenjogúságuk kérdését? Vagy ha van egyetlen karakter, akinek fontos a szolgasorban tartott állatok sorsa is? Vagy ha van egy női szereplő, akinek rózsaszín a haja? Komolyan nem értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nálunk ennyire színes és extra töltetű világ van akkor egy galaxisnyi történetbe minden belefér. Ez nálam is alap. És igen, pont ezek az apróságok nyitják ki igazán a SW-t, ettől lesz élő, lüktető, valódi. Lila hajak, állatvédők, forradalmár robot, MÁS Lando, stb. Szeretem a széles spektrumot. Nyit, nem zár. Lehetőségeket ad, nem elvesz, nem korlátoz.

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mélységesen egyetértek az előttem Solokkal! :) Pont emiatt a sokkszínűség miatt imádom az előzménytrilógiát, mert színesedett általuk az sw világa és ugyanezért imádom az új sw filmeket, a spin offokat, mert mind tágítja, színesíti az amúgy sem egysíkú világot. A Solo minden kockájából ugyanaz süt, mint az összes disney sw-ből is. Az alkotók mérhetetlen szeretete és alázata. Nyoma sincs az öncélú történetvezetésnek, sem az átgondolatlan koncepciónak. Ebben az univerzumban simán elfér a MÁS Lando, a halottaiból visszatért egykori sith ugyanúgy, mint a Jedik, vagy a galaktikus szenátus. Ez mind az sw és mi nagyon szeretjük ezt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most láttam harmadszorra, ismét feliratosan, és egyre jobban tetszik! A második, szinkronos mozizás kicsit visszavett az élményből, de a mai megint emelt rajta. :) Igaz, nincsenek olyan felfedezni való mélységek benne, mint a TLJ-ban, mégis annyira hangulatos és sodró lendületű a történetvezetés, hogy az bőven elég - az ember hátradől és élvezi, hagyja, hadd sodorja magával. :)A karakterek is csak érnek minden megnézéssel, én úgy érzem. Nálam már annyira Han Solo-s Alden, hogy el sem tudnám mással képzelni ezt a filmet, Lando, Qi'ra, Chewie és  Beckett is pedig úgy tökéletes, ahogy vannak. A poénok és utalások jók, nem tolakodóak, viccesek, és egy perc üresjárat sincs.

Nem tudom elképzelni, hogy szép lassan a nagyközönség is fel ne fedezze, milyen jó kis szórakoztató film ez. :) Csak ne vegyék le túl hamar a műsorról...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is túl vagyok a második megtekintésen. Magával ragadó film. Az érdekes az, hogy annyira nem ég bennem a vágy az újranézésére, mint mondjuk a TLJ esetén, és azt sem mondanám, hogy ezután kapnék a következő epizód után, mint a Rogue One-nál. Ugyanakkor amint elindul a film, beszippant és nem ereszt el. Feel good movie, így tudnám leírni ékes inglisül, de csak mert magyarul hülyén hangzik. Azt nem mondanám rá, hogy bűnös élvezet, mert nem az, hisz jó film, amit jó érzés nézni.

Második megtekintésre szokás szerint elkezdtem felfigyelni olyan dolgokra, amikre először nem vagy másképpen értelmeztem. Előbbire példa, hogy már a Kesselre befelé menet a járatban is hajtottak végre mini hiperűrugrást a kijárat előtt. Az utóbbira pedig azt tudom feldobni, hogy eddig úgy gondoltam, Han azért nem mondja be a keresztnevét, mert nem emlékszik rá, olyan rég használta. De most leesett, hogy ő csak annyit felel, hogy neki nincs senkije, erre kapja meg a Solo nevet. Lehet, hogy ha egy kicsit türelmesebb a toborzótiszt azért végül Han bemondja a valódi családnevét - de az is érthető, hogy nem vágta rá azonnal. Akkor már több mint hét éve egyedül élt, csak Qi'ra volt neki, akit most elragadtak tőle. Tényleg egyedül maradt, családja sincs, semmi. Nem csoda, hogy nem mondja be egyből a teljes nevét, és amikor a hozzátartozóiról kérdezik, tényleg csak azt válaszolhatja, hogy egyedül van.

Szintén az újranézésnek hála jöttem rá, hogy tévedtem: a TIE/rb húzta a legtovább. Azt hittem a múltkor, hogy egy TIE/ln üldözi végig a Falcont, és az új TIE meg elpusztult valamikor, de nem, az maradt meg a végéig. Aztán végre meggyőződhettem arról, amire már az első megtekintéskor gyanakodtam: tényleg C-ROC Gozanti cirkáló lebeg Coronet fölött, amikor Hanékat üldözik. Ez is egy rendkívül nyílt utalás a Rebelsre, hiszen abban debütált a hajótípus, Vizago és Azmorgian is ezzel a típussal furikázik (az előbbié a Broken Horn, az utóbbié a Merchant One). És a birodalmi Arrestor cirkálót (lenti kép) is megtaláltam, a birodalmi toborzófilmben látható.

Ship.jpg

 

Érdekes, hogy a film kicsit már az elején előre utal. Qi'ra a coroneti kikötőben mondja, hogy Corellian kívül nem lesznek védelem alatt, és könnyen eladhatják őket a Hutt klánoknak vagy a Vörös Hajnalnak. Nagyon szép önjóslás volt ez Qi'rától, aki tényleg a Vörös Hajnal rabszolgája lett, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy őt tényleg eladták a Fehér Férgek. Ugye szökés közben kapták el Moloch-ék, és később azt mondja Hannak, hogy sehogy sem tudott eljönni a Corelliáról. Érzésem szerint eladták, nem eljött, és csak tehetségének hála került három év alatt ilyen magas pozícióba.

 

A Birodalom aljassága is páratlan ebben a filmben. Jedhán sem voltak semmik, de itt mindenen túltesznek. És nem csak olyan látványos dolgokra gondolok, mint amikor elrángatják a gyerekek mellőle  szüleiket, a kölyköket meg félrelökdösik, hadd gyűjtsék be őket a Madam Proximához hasonlatos férgek (legyenek azok szó szerint azok vagy csak átvitt értelemben). Hanem az olyanokra is, minthogy a "határőr" azonnal riasztotta a katonákat, amint kinyitotta az ajtót, közben meg jól zsebre vágta a coaxiumot. Meg a motoros birodalmi, amikor üldözőbe vette a száguldozókat. Simán elment az ezerrel repesztő és minden elgyúró Moloch mellett és egyenesen Hanékra ment rá, őket szólította fel megállásra. A birodalmi rendvédelmi szervezet olyan nagy puszipajtása a bűnszervezeteknek, hogy még akkor sem foglalkoznak velük, amikor éppen közveszélyesen száguldoznak.

 

A film közben két kérdés is felmerült bennem. Az egyik, hogy Lando miért húzott el a Savareenról? Még nem kapta meg a részesedését, mégis lelépett. Csak arra tudok gondolni, hogy észrevette Enfys Nest bandáját, de ennyitől máris elszáguld és lemond a pénzről, amiért nem csak eléggé megdolgozott, de elég nagy árat is fizetett érte? Egész pontosan csak ő fizetett érte!

A másik kérdés, hogy Maul miért kezdett nevetni, amikor Qi'ra közölte vele, hogy nem volt ott Vos megölésénél, de ha ott lett volna, tudott volna segíteni? Talán átlát Qi'rán? Rájött, hogy a nő Vos gyilkosa? És talán a fénykardvillantás és a "közel fogunk dolgozni egymáshoz" jelzése annak, hogy Qi'ra többé ne nézze bolondnak, illetve vigyázzon, kit próbál még elárulni? :hmm:

 

Összességében másodszor is tetszett, és ahogy Pildi is írta, egyre jobb, ahogy az ember egyre többet látja. A világ a háttérben nagyon jól kidolgozott, Corelliától Kesselen át a Vandorig (csak most vettem észre, hogy a First Light egy kisebb városnál dokkol). Még Savareennek is megvan a maga egyedi íze azzal, hogy bár hősein sivatagban vannak, alattuk ott az óceán. Annyi sivatagbolygó van már, de ilyen még egyiknél sem volt. Az új filmek sorában mindenképpen a Solo a legéletteltelibb. És nagyon egyedivé teszi, hogy itt tényleg nincsen semmiféle világmegváltó őrültség, csak egy halom csirkefogó, akik megpróbálnak a maguk módján boldogulni a Galaxisban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az egyik, hogy Lando miért húzott el a Savareenról? Még nem kapta meg a részesedését, mégis lelépett. Csak arra tudok gondolni, hogy észrevette Enfys Nest bandáját, de ennyitől máris elszáguld és lemond a pénzről, amiért nem csak eléggé megdolgozott, de elég nagy árat is fizetett érte? Egész pontosan csak ő fizetett érte!

Az igaz, hogy csak Ő fizetett, de akár olyan logikán is elindulhatott, hogy még ennél is többet veszthet, mert Nesték akár a Falcont is elvihették volna, hisz túlerőben voltak és akkor ki tudja mikor szabadul el a bolygóról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hanem az olyanokra is, minthogy a "határőr" azonnal riasztotta a katonákat, amint kinyitotta az ajtót, közben meg jól zsebre vágta a coaxiumot.

Nem egészen így volt. Elengedte volna őket, csak közben Qi'rát elkapták, akkor nyomta rá a riasztót. Han megúszta, köszönhetően neki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem egészen így volt. Elengedte volna őket, csak közben Qi'rát elkapták, akkor nyomta rá a riasztót. Han megúszta, köszönhetően neki. 

Én is így láttam. Nem a határőr csaj miatt nem jutott át Qi'ra, hanem az üldözők kapták el az utolsó pillanatban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Nem egészen így volt. Elengedte volna őket, csak közben Qi'rát elkapták, akkor nyomta rá a riasztót. Han megúszta, köszönhetően neki. 

Han sem úszta meg, hiszen a csaj azonnal telekürtölte "security breach" címszóval az étert, amint becsukta az ajtót (ezt valóban rosszul fogalmaztam meg, legalább két egész másodpercet várt a riadó fújása előtt :) ). Hant jelentette, nem Qi'rát. Han volt az, aki "biztonsági áttörést" hajtott végre, és keresni is kezdték a túloldalon a birodalmi rohamosztagosok. Ezért kellett Hannak felkapnia egy köpenyt, meg jelentkezni a toborzónál, hiszen már esélye sem volt arra, hogy eljusson egy hajóra. Ha a csajon múlik, Han a birodalmiak fogja lenne. Qi'rá elkapták Moloch emberei, de ettől a nőnek még nem kellett volna Hant jelentenie, pláne úgy, hogy a bejelentés közben látványosan teszi zsebre a coaxiumot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy pánikba esett. Az enciklopédia szerint Falthina Sharest alapból egy gerinctelen rohadék, aki ügyesen tünteti el a gyanakvókat és bizonyítékokat arról, hogy korruptabb, mint egy neimoidiai tisztségviselő. Szerintem Han is csak felkerült az "eltüntetésre váró bizonyítékok" listájára.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.