Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Chicago 2019


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, SimonZ írta:

Hosszú idő után egy igen jó hírrel jelentkezem újra. A mai nappal vált publikussá a starwars.com-on, hogy a Lucasfilm 27 meghívott hivatalos művésze között fogok szerepelni az áprilisi Celebrationön. Tavaly ősszel jelentkeztem rá, és decemberben jeleztek vissza, hogy elfogadták a conceptet, amit benyújtottam. Eddig titoktartásra voltam kötelezve, és a rendezvényre készített poszteremet még most sem mutathatom be, de pár héten belül ez is nyilvános lesz.

Azt hiszem, el tudjátok képzelni, mennyit jelent ez nekem. :) 

 

Ez óriási, gratulálok!!! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok! :clap:

 

A poszterről: bejön, bár én azért Qui-gont és Anakint beleraktam volna. De jó lesz ez gyerekek, remélem ahogy egyre közeledünk az esemény felé, úgy megjelennek majd különböző poszterek az egyéb alkotásokról is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 01. 25. - 22:38, Ody Mandrell írta:

És hogy legyen itt a banner is.

Akármennyire is tetszett a hivatalos poszter, ez annyira nem. Gyerekek, nem a 20. évfordulóját ünnepeljük a TPM -nek? Hol van Anakin? (oké, Vader Anakin de akkor is, legalább középen szerepelhetne :D) és Obi-wan? Talán egy klón is elfért volna rajta. :hmm: (Bezzeg Phasmának ott kell lennie. :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb vendégek nevei derültek ki.

 

StarWars Celebration (@SW_Celebration) tweetelte:
A galaxy of new guests have arrived! Ashley Eckstein, @Daniel_Logan, Jett Lucas, Ken Leung, @Dratzenberger and Katy Kartwheel are headed to Celebration! #StarWars #StarWarsCelebration #SWCC https://t.co/3cU5kn6yNi https://twitter.com/SW_Celebration/status/1091039168178855936?s=17

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.