Ugrás a kommentre

A nagy visszatérő, Maul


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem jó döntés volt. Serafinowitz bár az eredeti hangja Maulnak, olyan kevés szövege volt, hogy azt Wittwer már az első Maul megjelenésekor sokszorosan überelte. Wittwer hangja szerintem a TCW és a Rebels miatt sokkal-sokkal-sokkal jobban összenőtt Maullal. Olyannyira, hogy én a Solóban konkrétan a hangja miatt előbb ráébredtem, hogy Mault csörögték fel, minthogy megmutatták volna az arcát. Kimondta, hogy "yes?", ezzel felismertem Wittwert, és egyből tudtam, hogy ez Maul. Ugyanez Serafinowitz-cal nem történt volna meg, sőt, itt hallgatva azt mondom, az elmúlt közel 20 év annyira megváltoztatta a hangját, hogy az nem is illett volna a karakterhez. Persze lehet, hogy ő is ugyanolyan jól hangzott volna, de én jobban örülök Wittwernek és a hatásnak, amit nálam elért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem az nagyon Palpatine-os beütésű még mindig. A moziban azt hittem ő az. :D

Hát igen, Witwer nemegy játékban elég jól hozza Palpatine-t is. A legkeményebb, hogy a szinkronban is felkeresték Zágoni Zsolt-ot Maulnak a Solo-ba, ami meg az ep I-el vág össze. (köszönöm :clap2: )

Valóban az I-ben kétszer szólal meg Maul(Serafinowitz), így nem csoda, ha a sorozatok miatt Witwer mellett döntöttek, aki remek szinkronszínész, de én a Maul-ját sosem szerettem igazán. Fiúként volt az igazi.

A "Mauljában" inkább hallom a szinészt, akit becsülök, szeretek, de a Force Unlieashed játékok miatt, nekem Ő már Galen Marek marad örökre.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon utálom a Rebels-es Maul-ját. Az egyik olyan dolog amivel ki lehetne üldözni a világból. A Solo-sat még nem hallottam vele.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Emlékszem, hogy a film megjelenése után rengetegen voltak meglepődve, hogy Maul mégis mi az istent keres a filmben, mondván "ő már az első részben meghalt". Szomorú, hogy ennyi rajongó - vagy magát rajongónak nevező egyén - ignorálja az animációs sorozatokat, vagy előítéletes velük kapcsolatban. Utálom ezt az "ó, ez rajzfilm/animációs, hol érdekel ez engem, biztosan gyerekeknek való" hozzáállást. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
31 perccel korábban, Wolffe írta:

Maul mint az első lázadó? Már akkor lázadást szervezett mikor még Birodalom se volt... :lol:

https://screenrant.com/clone-wars-darth-maul-started-first-rebel-alliance/

A leghatékonyabban úgy tudsz lázadni a birodalom ellen mikor nincs.:lol: Utánna egy kicsit nehezebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.