Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

Már most érdekes lehet belegondolni mennyit fog hozni a Skywalker saga utolsó filmje! 

 

Hatalmas potenciált látok benne, mivel ez egy korszak lezáró rész lesz, így pontot tesz nagy kérdések végére is. Persze nem elképzelhetetlen, hogy valamikor a távoli jövőben folytatódik majd a SAGA, de ezt most nem veszem számításba.

 

A lényeg, hogy másfél év után lesz újra SW a moziban, szóval meg lesz a szünet is, és SAGA záró epizód, a maga epikusságával. Amerikában 750 millió körül, világszinten pedig 1,4-1,5 milliárd tájára lőném be most. Nektek mi a véleményetek? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép lenne, és reménykedem vmi ilyesmiben, nyilván. De most picit lehűtött az utsó 2 film bevétele. A Jedi is "csak" 1.35 milliárd, asszem... azért ez nagy esés, bár sok szempont miatt érthető... szóval én 1.7-1.8 millllhard-ra lövöm be. Nem szívesen, nyilván. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1,5 milliárd simán benne van. Ezt szoktam mondani az összes gyökérnek, akik nagyra vannak magukkal, hogy az ő bojkottjuk miatt teljesített így a Solo :D ja, persze :lol: majd meglepődnek jövő decemberben.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Nem szívesen, nyilván. :roll:

Tehát olyan tragikus a helyzet, hogy csak minden idők ötödik legsikeresebb filmje lesz? :) Ody-nak teljesen igazat adva: tényleg ne csináljunk úgy mintha egy 1 milliárdos film miatt már szégyenkezni kéne. Az utolsó jedik elképesztőt tarolt és egy viszonylag erős évben a legsikeresebb film volt. Ha az ep.9 kb. annyit hoz az már gyönyörű eredmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Yoda József Igen, a középső részek hozzák a legkevesebbet. A klónok pl. 302 milliót hozott amerikában, világszerte pedig 650 milliót. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak Ody jóslatához képest írtam, hogy "nyilván nem szívesen" jósolok kevesebbet, 1.7-1.8-at... :) Kutya baja a másfél milliárdnak sem, sőt... és a Jediről: szépen hozott, de majd' 700-al kevesebbet mint a TFA, aszem. 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TFA :) Írtam fentebb, hogy érthető, kvázi természetes. Eleve baromi nagy volt a TFA bevétele, szinte "irreális". A prequelekhez nézve meg pláne. :)  (fenti hsz-ben javítottam TFA-ra)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Kutya baja a másfél milliárdnak sem, sőt... és a Jediről: szépen hozott, de majd' 700-al kevesebbet mint a TFA, aszem. 

A TFA egy Star Wars mozi, ami 32 év után először hivta össze az eredeti trilógia főhőseit és 10 év után az első SW mozi volt. Ha a Disney 2019-ben az ep.9 bemutató után teljesen leáll az SW mozikkal, egészen 2035-ig amikoris elindit egy trilógiát ami bemutatja a sequel előzményeit, majd 2051-ben egy újabb óriási szünet után megjelenik az ep.10-el, amiben 2019 után először áll össze Poe, Rey és Finn az eredeti színészekkel... na ha ez a 2051-es film kevesebbet hoz mint a TFA akkor igen beszélhetünk csalódásról.

Most viszont zsinórban jön az ötödik SW mozi. Ha hoz egy milliárdot akkor az elképesztő. Ha több mint 1,3 milliárdot akkor egy kisebb filmes csoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi Porg, a PT messze nem hozott annyi pénzt mint most a folytatások. :D Az AOTC 650 milliója nemzetköziben kifejezetten gyenge. Meg kell becsülni azt a milliárdot, már persze ha lesz, sőt, tovább megyek, meg kell becsülni a Solo bevételét is. Mert egy SW akkor is hoz cirka 400 milliót ha a kutyát nem érdekli és a konkurencia is erős. Szerintem ez jó dolog. 

 

A IX-nek sokat kell hoznia. Nagyon meglepődnék ha nem kaszálna egy rahedli pénzt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nyugi Porg, a PT messze nem hozott annyi pénzt mint most a folytatások. :D Az AOTC 650 milliója nemzetköziben kifejezetten gyenge. Meg kell becsülni azt a milliárdot, már persze ha lesz, sőt, tovább megyek, meg kell becsülni a Solo bevételét is. Mert egy SW akkor is hoz cirka 400 milliót ha a kutyát nem érdekli és a konkurencia is erős. Szerintem ez jó dolog. 

 

A IX-nek sokat kell hoznia. Nagyon meglepődnék ha nem kaszálna egy rahedli pénzt. 

A IX. Box Officánál a VIII. vegyes fogadtatása üthet vissza igazán. :para: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy média által felfújt dolog nem hiszem, hogy túlzottan veszélyeztetné a film bevételeit. Főleg, hogy a TLJ üzletileg sikeres volt. Ha a fogadtatás vegyes, vagy rossz, akkor a film bukik. De nem ez történt. Az AOTC is vegyes fogadtatás kísérte, és még akkor finom vagyok. Aztán a ROTS kaszált. Én nem félek. A IX iszonyat sok pénzt fog hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a ROTS -nál a siker kulcsa ott volt szerintem, hogy elég erősen promózták Vader megjelenését, így aki "csalódott" a PT addigi 2 részében, csak azért is megtekintette, hogy még egyszer lássa az ikonikus fekete hörgő szuszogóst. :) 

 

Hogy mennyit fog hozni a film? Hát jelenleg nehéz megmondani, bár ha figyelembe vesszük az elmúlt időszakot - amennyi negatív hang forog az ST körül - illetve azt, hogy most egy jó másfél éves leállás jön - persze ott lesz a Resistance (amiről illene már végre felfedni valami érdemlegeset 4 hónappal a premier előtt. ;)) - én amondó vagyok, hogy hozni fogja az elvárt 1 milliárd feletti bevételt. Mondjuk nem mondanám, hogy megfogja előzni a TLJ -t, de akörül hozhat simán. Eme film amúgy is nagyon nagy jelentőséggel bír. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

amennyi negatív hang forog az ST körül

A PT körül negatívabb volt a hangulat. Fiatal vagy még, nem élted át azt, azért új neked az ami most van. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat elmond a 2005-ös hangulatról, hogy mikor elhatároztuk hogy végre szeretnének normálisan utálkozás nélkül beszélni az SW-ről akkor létrehoztunk egy saját fórumot és kizártunk mindenki mást, csak hogy végre nyugi legyen :D

Annak idején egyébként külföldön is voltak hasonló próbálkozások. Az ep.2 után annyira tele voltak utálkozással a fan fórumok hogy létrejött egy amerikai kifejezetten azzal a céllal, hogy oda már azok menjenek akiknek a prequel is tetszik (valamilyen MilleniumFalcon volt a címe). A fordulat a történetben hogy az alapitónak -miután agyonhypeolta a bemutató előtt a zárórészt- végül nem tetszett az ep.3.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Bomarr írta:

(valamilyen MilleniumFalcon volt a címe).

OFF

Létezik még, de fel ne keresd, teljesen kifordult magából, pont az ellentété képviseli annak amiért létrejött. Kemény ST fikát tolnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, még fiatal vagyok, furcsa is volt megtapasztalni azt, amikor kb. 10 éve (a TCW 1. évada közben) lett netem, és sok helyen ment a PT fikázás, mondjuk ez csak későbbiekben vettem észre, de erősen jelen volt. :(

 

Szerencsére van itt egy olyan fórumközösség, amely tudja értékelni mindazt, amit elénk tártak az elmúlt 41 évben! Kritikusak is vagyunk néha, de ez természetes.

Örülök, hogy egy éve idejöhettem. :)

 

Na de hogy a topikhoz is hozzászóljak:

Én most megelőlegezek a IX -nek egy kb. 1.2-1.3 milliárdos bevételt, amely szerintem reális lehet. Nagyon várós!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Figyelembevéve, hogya TLJ milyen mértékben gyalázta meg az eddigi Star Wars mozikat, szvsz 1mrd körüli bevételnek is örülhetnek. Azzal a filmmel nagyon sok ember bizalmát veszítették el. Érzésemszerint ez IS körzrejátszott a Solo film buktájában.

 

Szóval én 1mrd USD körüli bevételt tippelek. Most lehet lepontozni - az ilyesmi itt nagyon megy - aztán majd 1,5 év után visszatérhetünk rá. De legalább emlékszem majd, hogy az első oldalon tippeltem.

 

Persze hype nyilván lesz, de az a *** KK és RJ sikeresen kinyírt Kylon kívül minden érdekes karaktert + ledegradálta mind az Eső Rendet mind a Lázadókat...

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ez egy ilyen közösség ahol a legtöbben szeretik a filmeket, igen a sequelt is, írj az indexre vagy társaira ott majd biztosan likeolni fognak.

Te meg nőlj fel...

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.