Ugrás a kommentre

Box Office


Ajánlott hozzászólás

Te budhos femináci, há má nhői főszereplős, csihi puhizós néha túltoltan vicceskedő szuperhős filmet nem is várhatnak a népek?( szarkazmus )        

 

Mondjuk, engem is meglepett, de végülis olyan karakterről beszélünk aki fő szerepet fog  játszani az End Game-ben, ami ugye az IW után nagyon várós film, ezért is érdekelheti az embereket egy új karaktert bemutató film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

A listán nekem csak a Cp Marvel szúr szemet. Tudom én, hogy nő a főszereplő, de ennyien várnák? :hmm:

Nyilván jobban várnak egy márciusi filmet, ami már keményen promózva van. :) Bevételileg nem veszélyes a IX-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a női szuperhősökkel van bajom, annak pl. örülök, hogy a Wonder Woman 2-vel nem kell küzdenie a IX-nek, így mindkettőnek tudok majd szurkolni a minél szebb bevételért. A Captain Marvelt is meg fogom nézni valószínűleg az első héten, de a trailerek sajnos egyáltalán nem csigáztak fel, csak a korábbi film, ha értitek mire gondolok... :) A színésznő meg kifejezetten antipatikus számomra, de ez egyéni probléma, attól még a film és a karakter lehet jó, sőt legyen is.

Szerintem is a március miatt szerepel ilyen előkelő helyen, de már nem tudnék tippelni a Fekete Párduc után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nagy kultusza van a karakternek kint az amcsiknál, lehet ezért is szerepelhet a 2. helyen. Mindenesetre én pl. a Póki 2. részét jobban várom, mint a Csodakapitányt, talán éppen azért, mert előbbit szeretem, láttam már korábban, míg utóbbi tök új számomra. Az pedig, hogy az SW IX ilyen előkelő helyen szerepel, az csak is jót jelenthet.

 

Ami kérdéses, hogy melyikük fogja újra megközelíteni a 2 milliárdos határt? Az Avengers új része, vagy a SW? Annak, hogy egy végleg(?) lezáró részt kapunk mind2 részről sokat jelenthet. Meglátjuk. :) De már az, hogy az SW IX többet hoz majd, mint 1 milliárd, már nyert is vele a Disney. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Objektív szemmel nézve jövőre az Avengerst nem lehet megverni. Viszont az SW fan énem titokban bízik egy nagyon jó eredményben. Sok múlik azon, mennyire tudják majd kihangsúlyozni a Saga-zárást. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
2018. 12. 29. - 2:05, Yoda József írta:

Hát Kína miatt a IX sajna erős hátrányból indul, míg az Avengers bőven termelni fog ott is... Én világszinten mondanék egy 1,7 milliárdot az Avengersnek és úgy 1,5-öt a IX-nek

1,7 End Game? Már a Végtelen háború is többet hozott erre meg még az is beül aki nem szokott. Biztos, hogy több lesz mint 1,7.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
18 perccel korábban, Brodie írta:

Otthon minden esélye megvan rá

Meglátjuk... már most arról írnak, hogy az Endgame lehet, hogy átviszi a 300 millió dolláros határt a nyitóhétvégén. Fel lesz adva a lecke az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, decemberben más a bevételek alakulása, nem annyira bombasztikus a nyitó, de erősek a hétköznapok is az ünnepek miatt, de lehet, hogy hülyeséget mondok.

Sajnos teljesen én sem vagyok biztos abban, hogy Skywalkerék otthon megverik a Bosszúállókat :para:, remélem legalább az ep7 hazai rekordja stabil.

 

Egyedül azt nem szeretem, amikor azt mondják, hogy tök mindegy melyik nyer, mert a Disney-hez megy mindkettő bevétele. Basszus, kit érdekel, én nem a Disney haszna miatt aggódik, hanem a kedvenc filmsorozatomnak drukkolok. :D 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól mondod. A december előnye, hogy általában a filmek keveset esnek és jól felszivják magukat az ünnepek alatt. Ráadásul az ep.9 szinte érdemi konkurencia nélkül fog futni a téli szezonban. Azt nem gondolom, hogy az Endgame-et otthon verni fogja, de szerintem kifejezetten jól fog teljesíteni. Ha csak a második legsikeresebb idei film lesz majd vigasztalódhatnak a dollár százmillióikkal :D

woody harrelson crying GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Yoda József írta:

Bár durva számok ezek, egy nagyon jó marketing kéne ahhoz, hogy az Endgame-et megverje a mozikban :D annak a trailerét 289 millióan nézték meg az első 24 órában...

Viszont ez csak teaser, még jön majd a nagy trailer ami dobhat a várakozáson, ami már most se kicsi. :) Egyébként Ázsiában roppant népszerű a Marvel, így nem kizárt, hogy miattuk is ekkora a nézettség.

35 perccel korábban, Brodie írta:

Otthon minden esélye megvan rá, nemzetközileg esélytelen.

Elnézve az Endgame híreit, egyre kevésbé hiszem, hogy megverheti idén azt a filmet. Még otthon sem. Bár azért várjuk meg az első pár hetet.

15 perccel korábban, Yoda József írta:

Meglátjuk... már most arról írnak, hogy az Endgame lehet, hogy átviszi a 300 millió dolláros határt a nyitóhétvégén. Fel lesz adva a lecke az biztos.

Szerintem már fel lehet készülni, hogy a TROS nem fogja ezt túlszárnyalni. :) Azért az Endgame-nek volt egy durván nyitott első fele egy éve. A TLJ nem ilyen volt, és gyakorlatilag a teaserig azt se tudták sokan miért is lenne érdemes várni az utolsó SW filmre? :D Na ez változott meg a teaser után. :P 

9 perccel korábban, Brodie írta:

Ha jól tudom, decemberben más a bevételek alakulása, nem annyira bombasztikus a nyitó, de erősek a hétköznapok is az ünnepek miatt, de lehet, hogy hülyeséget mondok.

Sajnos teljesen én sem vagyok biztos abban, hogy Skywalkerék otthon megverik a Bosszúállókat :para:, remélem legalább az ep7 hazai rekordja stabil.

 

Egyedül azt nem szeretem, amikor azt mondják, hogy tök mindegy melyik nyer, mert a Disney-hez megy mindkettő bevétele. Basszus, kit érdekel, én nem a Disney haszna miatt aggódik, hanem a kedvenc filmsorozatomnak drukkolok. :D 

A TROS-nak tényleg nem lesz ellenfele nem hogy decemberben, de egész januárban sem. Továbbra is azt mondom, hogy nemzetközileg 1,5 millárd körül hozhat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az Endgame szerintem meglépheti a 800-at is, hanem többet. Ha tényleg meglesz a 300-as nyitóhétvége, akkor bizony a TFA csúcsa is veszélyben lehet.

https://hu.ign.com/avengers-infinity-war-part-ii/48533/news/mar-a-nyitonapjan-beveteli-rekordokat-dontott-a-vegjatek

 

Az már megvan döntve. Igazából itt az lesz a kérdés inkább,hogy mennyi lesz a végösszeg. A Végtelen Háborút biztos megdönti sokan olyan 2.5 milka csokit várnak azt sem zárják ki,hogy az Avatart megdönti. Kínai piac nagyon megnyomja nem úgy mint az Sw-t ugye. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.