Ugrás a kommentre

A szereplők


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Viszont nincs a szereplők között Serkis! Snoke nem tér vissza!?

Én ezen nem lepődöm meg. Véleményem szerint az ő sorsát lezárták az ep. VIII-ben (egyelőre). Úgy vélem, pontosabb magyarázat arra, hogy ki ő, majd később lesz. Nem hiszem, hogy ebben a trilógiában még reflektorfénybe kerül. De ne nekem legyen igazam! (Jó lenne valami konkrétabbat tudni róla így, lassan 3 év után.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, caseyjones írta:

Viszont nincs a szereplők között Serkis! Snoke nem tér vissza!?

 

Ez még nem jelent semmi biztosat. Frank Oz se lett soha bejelentve a TLJ-hez. Ray Park se lett soha bejelentve a Solo-hoz. A Rogue One előtt se tudtuk, hogy Tarkin szerepelni fog valamilyen formában. Aztán mégis ott voltak ;) 

Úgyhogy vagy tényleg nem lesz, ennyi volt, vagy pedig valamit nagyon titkolni akarnak. Az előbbire nagyobb az esély, nyilván :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát már hogy ténre vissza? Hisz meghalt! Hitte bárki is ezután, hogy még visszatér?  :D :hehe:

Flashback, vagy egyéb hallucinogén dolgok...tudod...a szokásos. :D 

 

2 perccel korábban, Yoda József írta:

 

Ez még nem jelent semmi biztosat. Frank Oz se lett soha bejelentve a TLJ-hez. Ray Park se lett soha bejelentve a Solo-hoz. Aztán mégis ott voltak ;) 

Úgyhogy vagy tényleg nem lesz, ennyi volt, vagy pedig valamit nagyon titkolni akarnak. Az előbbire nagyobb az esély, nyilván :)

Szerintem amíg nem jön ki a film és nem látja mindenki a saját szemével, hogy Snoke nem szerepelt benne, addig ez fog menni. :D De lehet, hogy még utána is. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a Zsivány egyes talán támpont lehet Fisher jeleneteihez. Úgy értem, hogy már láttuk, hogy a jelenlegi technológiával simán képesek teljesen átalakítani akár 40 éves felvételeket is. Vörös és Arany 1-es archív felvételein a halálcsillagos és sima űr hátteret kicserélték a scarifi háttérre, a megvilágítást is ehhez alakították, sőt Vörös 1 mögött még a pilótafülkét is lecserélték. Sőt az ep6-ban már azt is láttuk, hogy 30 éves különbséggel mixeljenek össze két embert.

Mindezek után én simán el tudom képzelni, hogy a d'qari díszletben rögzített felvételek akár egy űrhajón is játszódhassanak az ep9-ben, amikben Leia olyan ruhákban van, amilyenben az epp7-ben sohasem szerepelt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem amíg nem jön ki a film és nem látja mindenki a saját szemével, hogy Snoke nem szerepelt benne, addig ez fog menni. :D De lehet, hogy még utána is. :lol: 

Én már csak ilyen vagyok :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Big shot JJ puting together a cast, you in? :D 

 

@Yoda József Phasma sincs benne. Őt is rejtegetik? :D  

 

Majd kiderül :D

 

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mindezek után én simán el tudom képzelni, hogy a d'qari díszletben rögzített felvételek akár egy űrhajón is játszódhassanak az ep9-ben, amikben Leia olyan ruhákban van, amilyenben az epp7-ben sohasem szerepelt. :) 

 

Ez mondjuk picivel nehezebb mutatványnak tűnik laikusként, mint a pilótás esetek, de kíváncsi vagyok ezúttal hogyan oldják meg :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bomarr írta:

Egyébként kellemes meglepetés hogy Luke visszatéréséből nem akarnak holmi óriási titkot kalapálni és kerek perec bejelentették, hogy az ep.9-ben is ott lesz.

Igazából már a nyolcban bejelentették. ;) Óriási csalódás lett volna, ha a Kylonak nyomott szöveg után kimaradt volna a zárásból. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon vártam már ezt a bejelentést. Keri Russel, Billy Dee Williams és Mark Hamill nem volt nagy meglepetés a korábbi pletykák miatt, de szuper, hogy végre hivatalos is. Leia szerepét egyelőre nem tudom elképzelni. Vajon a karaktere már halott lesz a film kezdetén is, és egy Poe/Rey (vagy ügyesen vágva Kylo) visszaemlékezésben láthatjuk? Vagy a film elején még szerepelni fog, felhasználják az ep7-es jelenetet, mint ha a 9-hez készült volna, csak a háttéren módosítanak és a D'qar helyett pl. Yavin lesz, utána meghal Leia és időugrás jön? Vagy esetleg több jelenete is lesz a filmben különböző helyeken és fontos karaktere lesz a filmnek? Ebben az esetben, hogyan oldják meg azt, hogy ne Leia ugyanúgy nézzen ki, mint az ep7-ben (ruha, frizura), ami jelentősen eltér az előző filmes megjelenésétől. Tudom, egyik ötletem rosszabb, mint a másik, ezért nem tudom egyelőre elképzelni.

 

Szegény J.J. Abrams, csak annyi az elvárásom, hogy a világ legjobb filmjét készítse el... :D 

 

Update: Belegondolva, J.J-től már láttunk kisebb ilyen trükközést, amikor Alec Guinness kiabált "REY..."-nek :) 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig ő sokáig lógott a levegőben, a legutóbbi infók szerint még nem is írt alá. De ezek szerint mégis csak. :) 

Ha jól láttam, este még nem is szerepelt a neve a hivatalos oldalon a hírben, de reggelre már igen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hírek! Örülök, hogy Leia nem hal off screen halált, sőt! Meghal egyáltalán? :hmm:

Ha már felmerült a Guiness féle "Rey!", biz én egy Obi-Wan szellemet is értékelnék. Nagyon nagy jelenet lenne Luke a legnagyobbak közt szellemként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, kudar írta:

Minél többet agyalok rajta annál jobban örülök, hogy Leia benne lesz, legyen akár visszaemlékezés vagy sem. Biztos jól meg fogják oldani, különben csak nem tennék bele.

Lehet, hogy csak szellemként tűnik fel. :) 

 

2 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Ha tényleg benne lesz Yavin 4, akkor Leia szerintem azokban a jelenetekben kaphat szerepet. D'Qar és Takodana volt erdős és egy ilyen fel nem használt jelenetet eltudok képzelni.

Én bízom benne, hogy nem lesz Yavin 4. Inkább legyen Coruscant. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Jó hírek! Örülök, hogy Leia nem hal off screen halált, sőt! Meghal egyáltalán? :hmm:

Ha már felmerült a Guiness féle "Rey!", biz én egy Obi-Wan szellemet is értékelnék. Nagyon nagy jelenet lenne Luke a legnagyobbak közt szellemként.

Igen, az Obi féle These are your first steps... kicsit lógna a levegőben Obi további említése vagy bevonása nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Donát írta:

Igen, az Obi féle These are your first steps... kicsit lógna a levegőben Obi további említése vagy bevonása nélkül.

Pontosan! És mivel mindkét film Abramsé, talán nem magas elvárás, hogy önmagára reflektáljon! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint adódna a kérdés, Obi miért tűnne fel? Ha csak a film végén nem lesz valami össznépi gyülekezés, de akkor már Anakin is jöjjön. A logika azt diktálná, hogy a Skywalker család tagjait láthassuk egy közös képen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megint adódna a kérdés, Obi miért tűnne fel? Ha csak a film végén nem lesz valami össznépi gyülekezés, de akkor már Anakin is jöjjön. A logika azt diktálná, hogy a Skywalker család tagjait láthassuk egy közös képen. 

Mert Skywalker szempontból, szinte családtag.

Mert belszólt Rey erő-látomásába a 7-ben.

Mert én azt szeretném. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.