Jump to content

Recommended Posts

2 órával ezelőtt, Wilde írta:

Úgy tudom elvileg Jannah Lando lánya lett volna, ráadásul valami olyami volt az ötlet, hogy kifordítják a Rey és a szülei között lévő kapcsolatot (tehát, hogy Rey vár a szüleire a Jakkun, hogy visszatérjenek, itt pedig Lando várt volna a lányára a Pasaanán, hogy visszatér hozzá), de aztán lehet ez is benne volt abba a több, mint 10 perces kivágott anyagban, meg sok is lett volna talán a Skywalker és Solo család, meg a Palpatine család után még a Calrissian családot is behozni a történetbe, de így pusztán a filmből nekem is úgy jött le, hogy mintha rámozdult volna Jannahra a végén. 

Na még csak az kellett volna. :lol:

1 perccel korábban, Donát írta:

Na még csak az kellett volna. :lol:

A végén amikor leültek már megijedtem, hogy az lesz a végkifejlet amit Wilde is írt. :D Annak is drukkoltam, hogy ne legyenek rokonok Finn és Jannah.

Éppen most , Ody Mandrell írta:

A végén amikor leültek már megijedtem, hogy az lesz a végkifejlet amit Wilde is írt. :D Annak is drukkoltam, hogy ne legyenek rokonok Finn és Jannah.

Szerintem Lando csajozott. Vegyétek hozzá az EpV-ös karakterét. Egyértelmű. Once a playboy, always a playboy.

lando calrissian GIF by Star Wars

Szerintem a kb. 20 éves Jannah "kissé" fiatal lenne a 60 éves Landóhoz, hogy az rámozduljon. "Vén nőcsábász" ide vagy oda. Persze előfordulhat, de nem hinném, hogy egy Star Wars filmben ilyet akarnának üzenni. 

Nekem valamiért az volt a legelső gondolatom, hogy a lánya, esetleg unokája lehet. Az, ahogy a származásáról kérdezte ("Honnan jöttél?"..."Derítsük ki.") nekem ezt súgta. Legalábbis fura volt, hogy ez a két egymás számára random karakter ilyen formában külön jelenetet kapott. Talán, akárcsak Finn (Erőérzékeny vagy sem?) esetében, itt is direkt vette sejtelmesre JJ a dolgot. Mindenki odaképzelheti a neki tetsző választ.

Ha már szereplők... sajnáltam Snapet. :( A Poe Dameron képregénysorozatból kiderül, hogy az egyik, ha nem a legjobb barátja volt Poe-nak. Nem csoda az a hatalmas felkiáltás a halálakor. Viszont Jesst hiányoltam. Plusz érdekes lett volna, ha esetleg feltűnik Suralinda Javos és Karé Kun is.

14 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nekem valamiért az volt a legelső gondolatom, hogy a lánya, esetleg unokája lehet.

De ez teljesen abszurd. Addig nem is látták egymást, és hirtelen tudja Lando, hogy ez a nő a rokona? Honnan? Jó esetben is amikor elvitték még kisgyerek volt, most meg felnőtt nő. 

Persze, hogy abszurdnak tűnik. És szerintem se legyen mindenki egy ismert karakter a rokona, ennyire azért nem kicsi a Galaxis. Mégis ez volt az első gondolatom, nem az, hogy az öreg csajozni akar (az inkább Poe volt Zariival). Különben anno a Rey Palpatine teória is milyen abszurd volt... :) 

Jannah-t kiskorában ragadta el az Első Rend, ki tudja, hogy a szüleivel mi történt. 

Szerintem Jannah szimpatikus volt Landonak, és minden hátsó szándék (vagy érdek) nélkül akart neki segíteni. :)

Nem tudom, hogy komolyan gondoljátok Landoval kapcsolatban, segíteni akart, azért nem mindenki Palpatine. 

episode 2 jedi GIF by Star Wars

• Vicces 1
  • Tetszik 1

Ebben a filmben az egyik legjobb hogy néha nagyon random tud lenni. Klaud a Millenium Falconon szerintem jó poén. Ha jól látom még keze sincs úgyhogy biztos nagy segitség a többieknek :D

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ebben a filmben az egyik legjobb hogy néha nagyon random tud lenni. Klaud a Millenium Falconon szerintem jó poén. Ha jól látom még keze sincs úgyhogy biztos nagy segitség a többieknek :D

Lehet ő szerelő. Mintha egy panelt szerelt volna.

Második nézésnél vettem észre, hogy még Sidon Ithano is ott örömködött a filmvégi tömegben. :D

500?cb=20160117193518

• Vicces 1
  • Tetszik 2

Landónak az ep9-ben még ő volt a hangja?

Posted (edited )

Jött a hír, hogy elment, és 1 óra múlva indultam az IMAX-be... ez most durva volt nagyon. :( (ahogy az imax is súlyos élmény, javaslom mindenkinek 1x itt is megnézni)

Edited by Darth Porg
  • Like 2
  • Tetszik 1

2 perccel korábban, Darth Porg írta:

(ahogy az imax is súlyos élmény, javaslom mindenkinek 1x itt is megnézni)

Épp ezt írtam kb. egy hete. Az új filmek közül ez üti a legnagyobbat az IMAX-ban. De akkorát, hogy a fal adja a másikat!

Posted (edited )

Ez gyanítható volt. A kamera még mutatta is, hogy a Tantive IV fejjel lefelé zuhan, a föld közelébe került és a pilótafülkében is benéz a kamera, amint kigyullad az egész koceráj Nunb körül. Persze a halálát nem láttuk, de ezek szerint a Tantive IV abból a zuhanásból már nem jött ki egyben. :( 

Mondjuk nem értem, minek kellett visszahozni ezt a hajót. Igazából csak egy díszletelem volt, a csatában alig-alig látható, és a végén "újra" elpusztítják, off-screen. Ezért igazán kár volt. Inkább csináltak volna helyette egy új hajót, amiből iszonyúan kevés van a filmben.

Edited by Dzséjt

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Mondjuk nem értem, minek kellett visszahozni ezt a hajót. 

"Fanservice" bár a rosszabbik fajtából, mert ki mondaná meg kapásból, hogy az pont a Tantive IV nem egy másik koréliai korvett :D

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

"Fanservice" bár a rosszabbik fajtából, mert ki mondaná meg kapásból, hogy az pont a Tantive IV nem egy másik koréliai korvett

Mint ahogy a ROTS-ban is volt. :D Először Tantive IV, de utána kitalálták, hogy nem az...

Számomra a folytatástrilógia egyik legnagyobb bűne, hogy off-screen ölték meg Ackbart. Erre Nien Nunb is ugyanígy járt, ráadásul az ő halálát még csak meg sem említik. Béke poraira.

17 perccel korábban, Whill írta:

Számomra a folytatástrilógia egyik legnagyobb bűne, hogy off-screen ölték meg Ackbart.

Ackbar halála tökéletesen látható az ep8-ban, még az is megcsodálható, hogy a tűz elnyeli. Ennél on-screenebb nem lehetne. ;) 

Nien Nunb halála is látható végső soron, mert azt is látni a filmben, hogy tűz terjed szét a pilótafülkében, és legjobb tudomásom szerint Nunb nem tűzálló. Plusz fejjel lefelé zuhant a Tantive IV a föld felé (még a villámok a hajtóművét is megrágták). Épp csak lemaradt a becsapódás, de ha azt láttjuk is, akkor is csak a Tantive IV pusztulása lett volna meg - miközben szerintem sokan azt sem fogták fel, hogy Nunb vezeti, vagy, hogy az a Tantive IV -, nem láttuk volna Nunb halálát.

Posted (edited )

Nézem ezt a Babu Frik-et, hát... A cukiságfaktor megvan, az tény. Viszont, ebben a szerepben Benicio del Toro karakterét jobban el tudtam volna képzelni. DJ egy nagyon érdekes, összetett (mellék)szereplője az sw-nek és számítottam rá, hogy az utolsó részben is előveszik. Kár érte. 

Edited by cyrano

DJ? Azok után ahogy elárulta Finnéket az előző részben? Fura lett volna. Babu pedig nekem bejövősebb mint BY, szóval nem bántani. :D

• Dühítő 1
  • Szomorú 1
  • Vicces 1

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Babu pedig nekem bejövősebb mint BY, szóval nem bántani. :D

TRAITOR!!!!!

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

DJ? Azok után ahogy elárulta Finnéket az előző részben? Fura lett volna. Babu pedig nekem bejövősebb mint BY, szóval nem bántani. :D

lightsaber GIF Mit mondtál az unokámról?

Kicsi Yub-Yubnál senki sem cukkibb! :D 

• Like 1
  • Vicces 8