Ugrás a kommentre

Star Wars : Knights of the Old Republic


Darth Füge

Ajánlott hozzászólás

Kedvenc Star Wars játékaim egyike és az egyetlen RPG, amit életembe végigjátszottam. Többszőr is. És bár az isten nem vett még rá arra, hogy a Sötét Oldali befejezést elérjem, az is biztos jó lehet :)

Szerintem nagyon jól hozza az SW retro érzést, míg újat is ad. Az új bolygók nagyon hangulatosak (Taris a kedvencem), míg a régiek felismerhetők, de lerí róluk, hogy baromira messze vannak a megismert formájuktól (mikor Tatooine-on még Tochie számított nagyvárosnak). Imádom, lehet, fel is dobom és nekiesek megint. Hátha most sikerül Sithé vállnom, bár nem hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc Star Wars játékaim egyike és az egyetlen RPG, amit életembe végigjátszottam. Többszőr is. És bár az isten nem vett még rá arra, hogy a Sötét Oldali befejezést elérjem, az is biztos jó lehet :)

Szerintem nagyon jól hozza az SW retro érzést, míg újat is ad. Az új bolygók nagyon hangulatosak (Taris a kedvencem), míg a régiek felismerhetők, de lerí róluk, hogy baromira messze vannak a megismert formájuktól (mikor Tatooine-on még Tochie számított nagyvárosnak). Imádom, lehet, fel is dobom és nekiesek megint. Hátha most sikerül Sithé vállnom, bár nem hiszem.

Pedig a Sötét Oldalt sokkal könnyebb elérni, mint a Világost. :)

Viszont nekem Kashyyyk nem tetszett, lehetett volna érdekesebb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a Sötét Oldalt sokkal könnyebb elérni, mint a Világost. :)

Az biztos, éppen azért nem is érdekes. Pláne úgy, hogy a Sötét Oldal erejét a Világoson is vígan használhatom (így lesz belőlem vérbeli kalóz-Jedi :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, éppen azért nem is érdekes. Pláne úgy, hogy a Sötét Oldal erejét a Világoson is vígan használhatom (így lesz belőlem vérbeli kalóz-Jedi :))

Szerintem tök jó Gonosznak lenni...

Mikor a végén Malakkal harcoltam, vörös fénykarddal,a régi páncélruhámban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor a végén Malakkal harcoltam, vörös fénykarddal,a régi páncélruhámban :)

Igen, azt az egyet bánom, hogy a Raven rucit nem lehet Jediként viselni. Bár ott is találtam magamnak megfelelő cuccot, de akkor is. Sith-ként viszont hülyén áll az ember kezében a zöld fénykard :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, azt az egyet bánom, hogy a Raven rucit nem lehet Jediként viselni. Bár ott is találtam magamnak megfelelő cuccot, de akkor is. Sith-ként viszont hülyén áll az ember kezében a zöld fénykard :)

Naga Sadow sírjában találhatunk egy Sith fénykardot, azt kell használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naga Sadow rulez!!!! :)

Négy sír van a Korribanon, az egyiknek meg is jelenik a víziója...

Nem jut eszembe a neve, de azt a fickót annyira sajnáltam..már megbánta, hogy csatlakozott a Sithekhez...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, de nekem a zöld kard a kedvencem, és attól nem válok meg :)

Mikor Jedi voltam, nekem is zöld színű volt (Jedi Konzul)

Jolee Bindo zöld kardját pedig lecseréltem lilára, így olyan Mace Windus beütése lett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meg sose visz rá a lélek, hogy ártsak ártatlanoknak...

Én is így vagyok vele, viszont a bűnösöket legtöbbszőr kardélre hányom.

 

Jolee Bindo zöld kardját pedig lecseréltem lilára, így olyan Mace Windus beütése lett icon1.gif

Hehe :)

Én nem szoktam a fénykardokat átverbuválni, mindenki megtartja a magáét, max kap mellé még egyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a barlangot rendesen ki szoktam fosztani, csak mocskosul sok pók van benne. De bőven megéri.

 

Kártyázni szoktatok? Én akárhányszor leállok, mindig vagyonokat vesztek. Még a virtuális kártya sem megy :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha tudsz blackjack-ezni akkor a Szabakkal sem lehet problémád a kotori verzióban :)

 

Blackjack - 21 pontig megy a játék

Szabakk - 22 pontig a játék

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Én Bastilával meg a 2 pengéjű sárga karjával szoktam nyomulni :P

 

állítólag ha pasival vagy össze lehet jönni vele :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha tudsz blackjack-ezni akkor a Szabakkal sem lehet problémád a kotori verzióban :)

 

Blackjack - 21 pontig megy a játék

Szabakk - 22 pontig a játék

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Én Bastilával meg a 2 pengéjű sárga karjával szoktam nyomulni :P

 

állítólag ha pasival vagy össze lehet jönni vele :P

De a paazak kártyajátékban nagyon sok lap van, ami növeli vagy csökkenti a pontokat...

pl. ha bevetsz egy -3-as értékű kártyalapot, szorult helyzetből kerülhetsz ki, hiszen így nagy esélye, hogy 20-ra vagy az alá megy az érték..így nagy valószínűség szerint nem veszíthetsz...

 

A pókok meg jó hogy ott vannak, hiszen XP-vel jár legyilkolásuk...

:)

Szerintem a legjobb bolygó a játékban a Manaan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Bastilával meg a 2 pengéjű sárga karjával szoktam nyomulni :)

 

állítólag ha pasival vagy össze lehet jönni vele :)

Aha, ez így van, mondjuk egyetlen csók az egész, és azt se mutatják.

Viszont ha a karaktered csaj, Cath Onasival lehet összejönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ha jól emlékszem akkor a Korribanon, amikor egyedül kell bemenned egy barlangrendszer zugain keresztül valamilyen katakombákba. Mindenféle látomásod van az egyes termekben és az egyik az amikor Malak híveket gyűjtött a Jedi Tanítványok körében hogy tartsanak vele és Revannal. Az öt vagy hat ember közül mind mellé állt csak egy csaj nem, és itt jegyzi meg a főkari hogy ez biztos Bastila. Malak ezután téged is megkérdez, de ez már nem lényeg. Asszem máshol nincs utalás Bastilára, max a banya egyszer-kétszer megemlíti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 6 hónappal később...

Ámbörök, help me! Van egy kis gondom a játékkal. Ott járok, hogy Mission svindlis bátyját kéne kimentenem a buceklakók karmai közül. Prímán dumcsizok Lena-val (spec most a Kashyyykon futottam belé), nosza, visszarepülök a Tatooine-ra. Dumálok a Czerkával, aki elújságolja, hogy buckalakó fogságba van Griff (madár). Ez be is kerül a naplóba. Elszaladok a táborba, beszélek a nagyfőnökkel, aki engedi, hogy elvigyem. Szóval, szabad a pája, oda megyek, ahol emlékeim szerint Griffnek kéne lennie, azonban Griff sehol. A főnökkel többett erről a témáról nem beszélhetek, Mission csak sír, hogy mentsük meg a bátyját, de a bratyónak híre-pora veszett. Tapasztalt már ilyet valaki? Megjegyzem, már jóval korábban kinyitottam a cella ajtaját, mikor Izis jawáit kerestem.

 

A másik. Kashyyykon alsó árnyföldén belefutottam abba a hogy is híják vukiba, akit mandalorok ostromoltak és aki megbízott a rosszarcúak felkutatására. Megtalálom a siklójukat, de az emlékeimmel ellentétben nem bukannak fel a mandalore-ok. Rosszúl emlékszem, és kell még valamit csinálni, vagy a Mandalore-ok is kámfort játszanak, mint Griff?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Mandalore probléma: a csapatban mindenki tegye el a fegyvereket. Menj oda a Swoopokhoz, majd megjelennek!

Mission bátyja: Ez bug! Sztem erre sajna nincs megoldás. Viszont Misson bátyja feladat számomra nagyon idegesítő feladat, majd megtudod. Ja még egy kérdés? Misson bátyját kimentetted? Ha igen, akkor irány a Czerkások főhadiszállása.

Más: Valakinek sikerült megtalálni Carth fiát? Nekem soha se tárulkozik ki igazán Carth, így nem tudom megtalálni. Pedig sztem még ÉL!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.