Ugrás a kommentre

Star Wars : Knights of the Old Republic


Darth Füge

Ajánlott hozzászólás

Más: Valakinek sikerült megtalálni Carth fiát? Nekem soha se tárulkozik ki igazán Carth, így nem tudom megtalálni. Pedig sztem még ÉL!

 

Koribannon van a Sith templomban és gonosz :? tehát meg kell ölni he-he. :?

Sőt ha te vagy a megtestesült förtelem Carth-tal öleted meg :?

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mandalore probléma: a csapatban mindenki tegye el a fegyvereket. Menj oda a Swoopokhoz, majd megjelennek!

Mission bátyja: Ez bug! Sztem erre sajna nincs megoldás. Viszont Misson bátyja feladat számomra nagyon idegesítő feladat, majd megtudod. Ja még egy kérdés? Misson bátyját kimentetted? Ha igen, akkor irány a Czerkások főhadiszállása.

Köszi, de már 2007 óta párszor végigvittem, meg már az előtt is, csak az adott problémáknál nem tudtam biztosan, hogy jól emlékszem-e a műveleti sorrendekre :?

 

Carth kicsi porontya tényleg Korribanon van, a kis csökevény Sithnek tanul, de csak akkor hajlandó előtolni a randa pofázmányát, ha Carth-tal sokat dumcsizol. Carth viszont szereti, ha jó ember vagy, és babusgatod a kicsi letargiás fejét, akkor elég könnyen ki lehet belőle szedni a családi tragédiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Tegnap olvastam a sw.hu adatlapján egy kis törtnelmet YE ről de sehol nem találtam semmit KOTOR-os szereplőkröl.

Hogy lehet ez??

 

Az sw.hu nem a sokszori cikk frissítéséről híres, és az a történelmi áttekintés még akkor készült amikor még a KOTOR még ötlet szintjén sem volt meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sw.hu nem a sokszori cikk frissítéséről híres, és az a történelmi áttekintés még akkor készült amikor még a KOTOR még ötlet szintjén sem volt meg :D

Én egyszer fordítottam nekik egy cikket, arra is fél évet kellett várni, mire felrakták! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 3 évvel később...

Nagyon sokan dicsérik ezt a játékot, én is rákészültem, hogy na akkor legyen ez az első SW-játék, amit kipróbálok, de nem futott a gépemen. :( A kollégák mind áradoztak, hogy tízszer, tizenötször is végigjátszották, annyira élvezték (az ember nem is gondolná, a munkahelyen hány kolléga lappang látens SW-rajongóként...), én meg azóta is bánkódok, hogy ez kimaradt az életemből. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Jolee Bindo volt az egyik legnagyobb Jedi a történelemben. Imádom az öreget! :rock:

Íme néhány remek példája annak, hogy miért is:

 

"Mindenki azt gondolja, hogy az a kor, amiben ő él, a legfontosabb mind közül. De zsarnokok és hősök emelkednek fel és buknak el, és a történészek rakják össze a kirakóst."

 

"Ne hidd azt, hogy ez a háború - a te háborúd - sokkal fontosabb, mint bármelyik másik, csak azért, mert benne vagy."

 

"Az, hogy a Jedi Rendhez tartozol, vagy a Sith-ekhez, vagy bármilyen csoporthoz, nem fogja megváltoztatni azt, hogy mi vagy legbelül."

 

"Csak tekints rám úgy, mint bárki másra, aki nem Jedi a mi kis csapatunkba - csak nekem van fénykardom. És Erő-képességeim."

 

"Világos oldal, sötét oldal: számomra egész mást jelentenek, mint neked. Én nem végletekben gondolkodok."

 

"A szerelem nem vezet a sötét oldalhoz. A szenvedély vezethet haraghoz és félelemhez, és lehet irányítani... de a szenvedély nem ugyanaz, mint a szerelem. Irányítani a szenvedélyeidet, mialatt szerelmes vagy... azt kellene megtanítani nektek, hogy figyeljetek oda erre. De maga a szerelem meg fog menteni... nem kárhozatra ítélni."

 

"Ah, és most ettől azt hiszed, hogy talán megkísértett a sötét oldal, nem igaz? Ooh. Ezt gondolod, hm? Ooh. Hát, biztosíthatlak, hogy én több szürkét látok, mint sötétet vagy világosat, én csak egy csökönyös vénember vagyok, aki belefáradt mások ostobaságába."

 

- Mit tudsz a Sith-ekről?

- Csúnya, csúnya férfiak. Nők is, hogy őszinte legyek.

- Ennél azért biztos többet tudsz.

- Oh, persze. Szendvicsbe is nagyon jók. Heh heh heh. De ne mond el a Jedi Tanácsnak, hogy ezt mondtam.

 

"Tudod, emlékeztetsz valakire, akit évekkel ezelőtt ismertem. Eléggé rendes fickó volt, nagy jövő állt előtte... meg minden. A lehellete, mint egy bantháé."

 

"Oh, értem én. Játszadozzunk csak a vénember fejével, mi? Félig szenilis, el fog felejteni mindent, amit mondtam! Várjunk, uh miről is beszéltünk, amúgy?"

 

- Mindig ilyen szeszélyes leszel?

- Szeszélyes? Én, szeszélyes? Heh. Nyilván még sosem próbáltál megragadni egy twi'lek táncoslányt, miután túl sok Ondari willeklét ittál. Mindenesetre, már elmondtam neked miért akartam eljönni. Kashyyykon már mindent megnéztem, amit akartam. Itt az idő menni, itt az idő tovább lépni.

- Mégpedig hová?

- Az ágyba. Tudod, öreg vagyok és fáradt.

 

- A cella túl huzatos. Az öreg csontjaim megfázhatnak idebenn. Ezt nem engedhetjük meg. Jobb, ha kiengedsz.

- Uh... igen. Túl nagy a huzat odabenn. Az öreg csontjaid megfázhatnak. Ezt nem engedhetjük meg. Gyere ki onnan.

- Nem lett volna szabad kiengedned, fiacskám. Ez helytelen volt. Karath admirálisnak nem fog tetszeni, hogy ellenszegültél a parancsainak.

- Igen... amit tettem az helytelen volt. Nagyon helytelen.

- Megérdemled, hogy bezárjanak egy cellába, mert ellenszegültél a parancsoknak.

- Igen... megérdemlem, hogy bezárjanak egy cellába, mert ellenszegültem a parancsoknak.

Hah? Mi... mi történt? Mit csinálok itt? Átkozott vénember! Esküszöm megöllek, ha egyszer kijutok innen!

- Akkor már biztos, hogy nem foglak kiengedni. Viszlát, fiacskám!

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Bocsi, ha rossz helyre írom, de szükségem lenne egy kis segítségre. Aki megvette a TOR-t mondja már el, hogy hány CD volt a tokban és, hogy volt-e még benne valami. Előre is köszi a segítséget.

Nem sokan vagyunk itt olyanok akik megvették a ToR-t :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, ha rossz helyre írom, de szükségem lenne egy kis segítségre. Aki megvette a TOR-t mondja már el, hogy hány CD volt a tokban és, hogy volt-e még benne valami. Előre is köszi a segítséget.

 

Nekem megvan a TOR. Attól függ melyik verzióról van szó, mert ugye vannak ezek a gyűjtői változatok. A TOR esetében abban asszem több cd van, tele extrákkal, vannak hozzá ilyen kiegészítők, mint például egy Darth Malgus figura stb. Nekem a sima változat van meg. Asszem abban egy max kettő cd van, de most hirtelem nem tudom hova kallódott a játék tokja. :hmm:

 

Minden esetre remélem, hogy segítettem.

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy tudom egy sima változatot mutattak (Figura legalábbis tuti nem jár hozzá és csak 4 ezer forint lesz), kinyitotta az eladó a tokot, én 3 CD-re meg egy kódra emlékszem, és pont azért kérdem, mert 4 CD-nek volt benne hely (4 olyan pöcök volt benne, amire CD-t lehet rakni). Meg az is furcsa volt, hogy miért dupla olyan vastag a tok, ha csak 3 CD van benne, se kézikönyv, se semmi. Viszont ha te 2-re emlékszel, akkor gondolom tényleg nem 4 CD van benne. Nagyon köszönöm a segítséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 évvel később...
  • 2 hónappal később...
1 órával korábban, starwarsfan1113 írta:

Sziasztok! A játékban az attribute-okat maximum meddig lehet növelni? Azt tudom, hogy játékkezdésnél max 18-ig, de a ez a szám nem változik a játék folyamán?

Nem, csak a gearrel tudod emelni 18 fölé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 27. - 21:59, Darth Cupsy írta:

Nem, csak a gearrel tudod emelni 18 fölé.

Azóta megvan, hogy 4 szintenként kapsz egy pontot, amik egy teljes attribute szintet érnek, nem úgy mint a karaktergenerálásnál, ahol ha 17-re akarod növelni, akkor már 3 pontot kell elköltened. Így maximum 23-ig tudod rakni a játék során.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Azt tudom elképzelni, hogy a régi időkben (jóval Bane előtt) is megvolt ez a kettős szabály, és ezt vette alapul Darth Bane, visszatérve a Sith Rend gyökereihez.

Szerintem a Kotor is ezt a koncepciót képviselte erdetileg, hiszen előbb ott volt Darth Revan és Darth Malak, mint mester és tanítvány, majd Darth Malak és Darth Bandon.

 

Aztán ezt a Kotor 2 (Sith Triumvirátus) majd főleg a TOR felrúgta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Szerintem a Kotor is ezt a koncepciót képviselte erdetileg, hiszen előbb ott volt Darth Revan és Darth Malak, mint mester és tanítvány, majd Darth Malak és Darth Bandon.

 

Aztán ezt a Kotor 2 (Sith Triumvirátus) majd főleg a TOR felrúgta.

A pusztítás útjában benne is van, ahogy Revan holokronjából merít ihletet Bane a kettő szabályához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.