Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Szóval a Disney az előbb bejelentett egy második élőszereplős sorozatot, amiben Cassian visszatér. Spy thriller sorozatként hivatkoznak rá. Elég érdekesnek hngzik. :D 

 

https://www.starwars.com/news/cassian-andor-live-action-series-announced

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Fulcrum megváltoztatta a címet erre: Cassian Andor Tv-sorozat

Sose gondoltam volna, hogy lesz egy ilyen szekció a fórumon, hogy "Cassian Andor" :D Vajon ez a végleges címe vagy lesz majd egy találóbb?

 

K2SO is simán jöhet, meg az egész RO-s lázadó bagázs. Mothma, Bail, Draven!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

K2SO is simán jöhet, meg az egész RO-s lázadó bagázs. Mothma, Bail, Draven!

 

Ebbe a sorozatba lehetnek elég bátrak, és behozhatnának a kánonból pár ismert karaktert. Rae Sloane :clap2:

Solo karakterek közül is felbukkanhatna pár. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván csepp a tengerben, de végre talán láthatjuk a dantuini bázist és kiderülhet az is hogy honnan vannak az X-wingek. De igazából a nagy szó főleg ez hogy egy kémthrillert csinálnak az SW keretében ráadásul egy eleve baromi jó karakterrel a középpontban. Emlékszem Diego az RO premier idején baromi lelkes volt és amikor kérdezték tőle hogy vajon látni fogjuk-e még ebben a szerepben rögtön rávágta, hogy nagyon reméli. Kennedy viszont akkor még hütötte a kedélyeket mondván, hogy valoszinüleg az RO szereplők csak ebben a Story filmben tüntek fel. Nagyon örülök, hogy végül nem igy lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na úgy látszik én leszek az egyetlen, aki kicsit húzza a száját. Kezdem baromira unni már ezt a korszakot, és megint csak az lesz hogy még messzebbről közelítjük meg ugyanazt, amit már ismerünk. Nem azt mondom, hogy nem lehet jó, mert a ROnak is tudtuk mi lesz a vége, mégis baromi jó lett, szerintem az elég is volt, nem kéne erről még egy újabb bőrt lehúzni. Én a Mandalorit ezért is várom, mert arról az időszakról semmit nem tudunk, kivéve max a könyvekből. Picit értelmetlennek érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra várós a sorozat. Jobban mint a The Mandalorian. Akár tanúi lehetünk Cassian és K2 első találkozásának is. Valamint ez a sorozat rengeteg cameora adhat okot. Pl a fentebb említett Ahsoka megjelenés nagyon adná. Nagyon remélem még hogy betekintést kaphatunk Cassian szeparatista múltjába is. Lehetnének visszatekintések a Klón háborús időszakokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, kudar írta:

Kezdem baromira unni már ezt a korszakot, és megint csak az lesz hogy még messzebbről közelítjük meg ugyanazt, amit már ismerünk.

Feltűnően nem piszkálják a többi érát, gondolok itt az ősi időkre. Szerintem most dolgozzák majd ki azt a korszakot. 

 

Egyébként kíváncsi vagyok kire fogják bízni ezt a sorozatot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este még nem mozgatott meg különösebben a hír, de ahogy belegondoltam, mennyi lehetőség van benne, úgy várom egyre inkább. :) Persze, én is szívesen látnék más korszakot, de azzal sincs gondom, ha a meglévőeket mélyítik tovább. A karakterekről nem is beszélve. Előbb-utóbb úgyis lesz komolyabb éraváltás, de szerintem legkorábban a mozifilmek merészkednek távolabbi vizekre. Nem bánom, ha a sorozatok/könyvek/képregények "csak" a meglévő hézagokat tömködik be, tovább bővítve az adott időszakot. Az elsődleges médium egyébként is a film, főleg, ha SW-ről van szó.

 

Ha ez a sorozat is jövő ősszel indul, akkor rekord mennyiségű SW zúdul ránk egyszerre. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, kudar írta:

Na úgy látszik én leszek az egyetlen, aki kicsit húzza a száját. Kezdem baromira unni már ezt a korszakot, és megint csak az lesz hogy még messzebbről közelítjük meg ugyanazt, amit már ismerünk. Nem azt mondom, hogy nem lehet jó, mert a ROnak is tudtuk mi lesz a vége, mégis baromi jó lett, szerintem az elég is volt, nem kéne erről még egy újabb bőrt lehúzni. Én a Mandalorit ezért is várom, mert arról az időszakról semmit nem tudunk, kivéve max a könyvekből. Picit értelmetlennek érzem.

 

Nem vagy vele egyedül engem se csigázott fel egyáltalán ez a hír. Viszont attól függetlenül jól elsülhet csak nekem már maga a karakter se érdekes semmi se maradt meg belőle a filmből bár igazából senki se max a robot belőle kellett volna egy sorozat :D Én is jobban várom a Mandalorit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ha ez a sorozat is jövő ősszel indul, akkor rekord mennyiségű SW zúdul ránk egyszerre. :cool:

Ez szerintem majd 2020-ban jön amikor amúgy is SW ínséges időszak lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Feltűnően nem piszkálják a többi érát, gondolok itt az ősi időkre. Szerintem most dolgozzák majd ki azt a korszakot. 

 

Egyébként kíváncsi vagyok kire fogják bízni ezt a sorozatot. 

Csak valahogy ismét egy újabb biztonsági játéknak érzem ezt a sorit. Nem mernek elrugaszkodni egy kotor féle időkbe, új érát indítani stb. Aztán lehet tényleg most dolgoznak rajta. Ki tudja.

Plusz Luna karaktere nem a kedvencem, viszont mindenki mást imádtam aki a filmben volt, szóval egy K2so-nak nagyon örülnék, plusz nyilván tetszene ha ott folytatnák a Maulos szálat, plusz az elmaradt Boba filmet stb. De itt is leginkább a cameok miatt várnám az egészet. Vader, Boba, Ashoka, Palpi? :D viszont maga a főszereplő nem igazán izgat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ebben az ügyben Sky-al értek egyet. Ha már nyitnak más korszakok felé akkor azt először ne egy TV-sorozattal tegyék. Előbb alapozzanak meg vele egy vagy több mozifilmmel. Ha például lesz régi jedi-sith háború akkor lássuk először a nagyvásznon a nagy összecsapásokat aztán lehet mélyiteni a témát a szériákkal. A Benioff & Weiss széria vagy a Rian trilógia erre remek terep. Egyébként nem gondolom, hogy ez bármivel is nagyobb biztonsági játék lenne mint a Mandalori. Ott egy mandalori páncélban ügyködő badass-en keresztül fogjuk látni az alvilágot. Ami szuper de én azért nem érzem olyan őrülten merésznek. A "sötét időkbe" helyezett kém-thriller igazából koncepciójában jobban eltávolodik a szokványos SW-től, legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bomarr írta:

Én ebben az ügyben Sky-al értek egyet. Ha már nyitnak más korszakok felé akkor azt először ne egy TV-sorozattal tegyék. Előbb alapozzanak meg vele egy vagy több mozifilmmel. Ha például lesz régi jedi-sith háború akkor lássuk először a nagyvásznon a nagy összecsapásokat aztán lehet mélyiteni a témát a szériákkal. A Benioff & Weiss széria vagy a Rian trilógia erre remek terep. Egyébként nem gondolom, hogy ez bármivel is nagyobb biztonsági játék lenne mint a Mandalori. Ott egy mandalori páncélban ügyködő badass-en keresztül fogjuk látni az alvilágot. Ami szuper de én azért nem érzem olyan őrülten merésznek. A "sötét időkbe" helyezett kém-thriller igazából koncepciójában jobban eltávolodik a szokványos SW-től, legalábbis szerintem.

Amíg a Mandalori egy olyan időszakot fed le amiről nem tudunk szinte semmit, több évtizedről, addig ez megint egy olyan része lesz a SW univerzumnak, amiben már volt animációs sori, mozifilm, ha úgy vesszük talán több is, szóval szerintem ez igenis biztonsági játék, hogy a már jól ismert, és szeretett karaktereket hozzák megint be, úgy hogy tottttálisan vágjuk kivel mi lesz, és hogy mi lesz az egész történet vége. A RO baromi jó kitöltés volt a két trilógia közé, ami nagyon sokat hozzáadott az EP4 érzelmi töltetéhez, és nem azt mondom, hogy ez nem fog, mert persze hogy fog. Csak azt, hogy ez csak újabb bőrlehúzás és jó lenne valami újat mutatni, amit még nem láttunk és erre a Mandalori sokkal jobb lesz úgy érzem. Persze ez csak az én véleményem, és nyilván ugyanúgy nézni fogom ezt is, és valszeg imádni is fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó dolog új SW bejelentésre ébredni. :) Nekem tetszik az ötlet, eleve Cassian az egyik kedvencem az RO-ban, a kémtörténeteket is szeretem, ha valami Tom Clancy szintűt hoznának ki belőle, az nagyon baba lenne. Én sem érzem ezt nagyobb biztonsági játéknak. Eleve, műfaját tekintve vadonatúj, kémesdi csak nagyon érintőlegesen és faék egyszerűen volt eddig az SW-ben. Ahsoka működését nem is láttuk, Kallus ténykedését épp csak érzékeltették. Cassian viszont volt egy ideig Fulcrum is, szóval itt akár a Birodalom mélyebb rétegeibe is bemehetünk, de mivel anno szeparatistaként harcolt a klón háborúkban, flashbackekben oda is visszatérhetünk. Az, hogy mindenkiről tudjuk, ki lesz, szerintem erős túlzás, mivel egy tévésorozatban azt is el lehet játszani, hogy Cassianon kívül mindenki új szereplő lesz. Akkor meg honnan tudnánk, kivel mi lesz? Ja, tudom, a szokásos, "ha nincs a filmben, akkor csak meghalhatott". Eh... Sztorit is ki lehet olyat találni, ami csak a sorozatra szorítkozik, aztán akkor annak a végét sem tudjuk előre. Azért a Lázadók kémtevékenysége nem csak és kizárólag a Halálcsillag terveinek kajtatásáról szólt. Rengeteg potenciál van benne és a fele sem biztonsági játék. És még azt sem biztos, hogy egy Cassiannal foglalkozó sorozat feltétlen az RO közelében indul. Indulhat a Solo idejében is. Játszódhat az egész akkor, amikor még a Lázadók Szövetsége egy vágyálom, és a legjelentősebb lázadó szervezet Saw Garrera partizánjai és Syndulla Szabad Ryloth mozgalma.

A Mandalorian is csak papíron játszódik új érában, mert jobban megnézve, gyanúsan közel áll ahhoz az érához, amiben a Rebels és az ep4-5-6 is játszódik. Nem lesznek mások az űrhajók, se a környezet, se az emberek. És ugyanúgy szerepelhet benne egy halom arc, akikről tudjuk, hogy nem halhat meg (bár eleve nem értem, hogy miért hiszik azt sokan, hogy csak attól lehet izgalmas egy karakter, ha nem tudjuk, mi lesz vele - ezek szerint az ep1-3-ban egyetlen érdekes szereplő sincs a főbb szereplők között). Végül is ki mondja, hogy nem tűnhet fel benne Ackbar, a fiatal Poe, Rey szülei, Holdo, Yeager, stb. Ráadásul a téma még biztonságosabb: az egyik legismertebb páncélt aggatják rá egy szereplőre, és fejvadásznak állítják. Akár Boba Fett sorozatnak is hívhatnák. Témáját tekintve a Mandalorian sokkal biztonságosabb, főleg, ha azt vesszük, hogy a Galaxis ama oldalába nyújt betekintést, ami minden érában ugyanolyan. Az alvilágnak csak a szereplői változnak, de a közeg ugyanaz marad.

Szerintem mindkét sorozat nagyon érdekes, ezernyi potenciál van benne, és egyik sem nagyobb biztonsági játék, mint a másik. Epekedve várom mindkettőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.