Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Megmondom az őszintét nekem felüdülés volt nemcsak a Zsivàny Egyes, de ez a hír, hogy sorozat készül Cassianról.

------------------------------------------------------------------

Úgy vagyok vele, hogy a Spin-off részek sokkal jobban átjöttek eddig, mint a számozottak.

A Zsivány Egyesben, egy igazán emberi háború bontakozott ki, hogy saras lehet a rohamosztagos, hogy a tisztek megázhatnak, tehát értitek, olyan emberi az egész, érzed hogy mekkora súlya van a küldetésüknek, viszont ugye tudtuk a végkimenetelét, így nagyjàból sejtettük hogyan érhet véget.

De még is valamennyire együtt lehetett érezni a karakterekkel, feltéve hogy kb semmit nem tudtunk meg a múltjukról.

------------------------------------------------------------------

A Soloban, egy egész szép alvilàgi sztorit làthattunk, és érezhettünk.

Megmondom az őszintét, az eredeti trilógiába, hiába Harrison Ford, és hiába Csernák János szinkronhang, valahogy nem volt kedvenc karakter (igen, meglehet kövezni).

De ez utàn a film után, nem tudom hogy melyik Solo-s tárgyat vegyem magamnak, annyira àtjött a karakter.

Pedig baráti körbe, sztem csak én voltam, aki nem tudta hogy kövezni a filmet. (Igen, nagyon előitéletes voltam)

------------------------------------------------------------------

Visszatérve a Cassian sorozatra, nagyon is várni fogom, mert egy olyan karaktert kapunk, aki ha a helyzet úgy hozza nem rest bepiszkolni a kezét, a jó ügyét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K2SO 100%, Saw talán a többit nem hiszem. Draven fel fog tűnni még, hisz a hírszerzés feje. Akkor lesz jó, hogy a Yavin IV ha a kiinduló bázis. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Joseph Weisberg (aki amúgy egy volt CIA ügynök, eléggé képbe volt a hidegháborús kémkedéssel ) volt az Americans showrunnere. Stephen Schiff ( Cassian sorozat showrunnere) "csak" társíró volt és co-executive producer aki ha jól tudom a 2. évadban csatlakozott a sorozathoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ami necces hogy K2SO átprogramozását már feldolgozta egy képregény. Ha ezt a sorozatban is be akarják mutatni és nem akarnak ellentmondást akkor a képregényhez kéne igazodniuk. Ott egyébként Cassian a küldetésén egy olyan idegen fajú ikerpárral van bevetésen, akik nagyrészt a magukból kiárasztott szagokkal kommunikálnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Hivatalos, K2 visszatér! 

 

 

Idén ősszel kezdik el forgatni, bemutató 2021-ben!

 

https://www.starwars.com/news/alan-tudyk-to-return-as-k-2so-in-cassian-andor-live-action-series

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kötelező, de kellemes hír.

Azért elgondolkodtató, hogy ha ez a sorozat sem jön jövőre, az Indiana Jones is 2021-re lett tolva, Star Wars film sem lett bejelentve és már gyanús, hogy nem is lesz, akkor a Lucasfilm milyen élőszereplős cuccot akar bemutatni a következő évben? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2019. 02. 15. - 11:29, Darth Revan9 írta:

Na, megvan az első eset, amikor az úgynevezett egységes univerzum keretében egy mozgógépes alkotásnak egy jelentős dologban alkalmazkodni kéne egy képregényhez.

Nem biztos, hogy az átprogramozás bemutatásra kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

MSW podcast:

Gareth Edwards is involved with the Cassian Andor series. Gareth seems to have direct involvement with the series and doesn’t just have a producer credit. Their source on this was somebody who gave them Mandalorian information early on and they call it a solid source. They know more about Cassian but don’t want to say at this time.

 

Örülnétek Edwards visszatérésének? :) én igen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.