Ugrás a kommentre

David Benioff és DB Weiss filmjei


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Brodie írta:

Egyébként én a Trónok harcából egy percet sem láttam még, de a készítőik 1 éve még ünnepelt hősök voltak a neten. Azonban hetek óta csak olyan kommenteket látok, amiben őket pocskondiázzák, legalább nem lesz már nekik új ez a jelenség. :D 

Azért a rajongók jelentős része (köztük én is) régóta mondogatja, hogy amióta nincs könyv, amit lehet adaptálni, az évadok minősége folyamatosan zuhan. 3-4 rész van, amik zseniálisak, és a régi évadokból is kiemelkednének, de az átlag színvonal szerintem tagadhatatlanul zuhan.

 

Így látva a nagy egészet, nem érzem igazán, hogy a D&D trilógiája olyan jól fog elsülni :( Sajnos amióta nincs mire támaszkodiuk/nincs miből válogatniuk, azóta a sorozat sokat gyengélkedik. Tekintve, hogy a SW trilógiájknál sem lesz mankójuk, így én nem vagyok túl lelkes a projekt iránt :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként simán lehet, hogy egy 6 részes saga lesz, mert Kennedy azt mondta, hogy egy évtizedre terveznek. Azt már tudjuk, hogy 2022-ben indul és ha 6 rész lesz kétéves megjelenésekkel, akkor 2032-ben jön az utolsó, ami pont egy évtized. Na és most ne káromkodjak... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Azért a rajongók jelentős része (köztük én is) régóta mondogatja, hogy amióta nincs könyv, amit lehet adaptálni, az évadok minősége folyamatosan zuhan. 3-4 rész van, amik zseniálisak, és a régi évadokból is kiemelkednének, de az átlag színvonal szerintem tagadhatatlanul zuhan.

 

Így látva a nagy egészet, nem érzem igazán, hogy a D&D trilógiája olyan jól fog elsülni :( Sajnos amióta nincs mire támaszkodiuk/nincs miből válogatniuk, azóta a sorozat sokat gyengélkedik. Tekintve, hogy a SW trilógiájknál sem lesz mankójuk, így én nem vagyok túl lelkes a projekt iránt :( 

Pedig a szokásos mag már örömködik is, hogy Rian eltűnik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

gy látva a nagy egészet, nem érzem igazán, hogy a D&D trilógiája olyan jól fog elsülni :( Sajnos amióta nincs mire támaszkodiuk/nincs miből válogatniuk, azóta a sorozat sokat gyengélkedik. Tekintve, hogy a SW trilógiájknál sem lesz mankójuk, így én nem vagyok túl lelkes a projekt iránt :( 

Rendezőnek/producernek jöhetnek, de az írói székbe én is mást ültetnék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy eddig tényleg azért bírták őket még, ha voltak gyengébb részek a sorozatba most meg a pokolba kívánják őket ilyen ez....

 

De mindez pont akkor mikor a köveztkező projectjük az SW most komolyan mikor máskor jönne ez a negatív hadjárat?  Nehogy véletlenül jó hírnévvel távozzanak a végén, és kezdjenek bele egy SW-be ugyan...Tényleg valahol a sors iróniája ez a Star Wars, hogy a rendezők körül valami mindig van. Valakit ezért rúgnak ki valakit meg amazért, de mindig akad valami bonyodalom vagy következik egy ilyen jelenség ami előre vetve nem a legjobb. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Kargarosz írta:

De mindez pont akkor mikor a köveztkező projectjük az SW most komolyan mikor máskor jönne ez a negatív hadjárat?

Ennek semmi köze a SW-hoz. Rosszul van megírva a 8. évad, ennyi az egész. Amúgy állítólag az HBO 10 részesre akarta volna az utolsó 2 évadot is, D&D ragaszkodtak hozzá, hogy elég ennyi epizód is. Lehet már minél hamarabb dolgozni akarnak a SW-n, azért csapták így össze :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Kargarosz írta:

Oh...még nincs, de majd lesz...Amióta nincs Martin könyv azóta kik írták a sztorit? Ők nem? 

Különben, már én is előre látom, hogy majd valami hasonlót fognak skandálni: "Mit akarnak ezek, a Trónok harcát is elb*szták, majd az SW-t is elb*sszák mégjobban"


Amúgy az öreg (Martin) a lehető legokosabb húzást csinálta amit lehetett, nem tudom mennyire segédkezett a könyvek eseményei után játszódó forgatókönyvekben, de tény, hogy elkészült egyfajta befejezés, erről megjött a visszhang, pozitív vagy negatív az most mindegy, de ebből le tudja szűrni, hogy hogyan is írja meg a maradék könyveket, hogy azt szeresse a nép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Különben, már én is előre látom, hogy majd valami hasonlót fognak skandálni: "Mit akarnak ezek, a Trónok harcát is elb*szták, majd az SW-t is elb*sszák mégjobban"


Amúgy az öreg (Martin) a lehető legokosabb húzást csinálta amit lehetett, nem tudom mennyire segédkezett a könyvek eseményei után játszódó forgatókönyvekben, de tény, hogy elkészült egyfajta befejezés, erről megjött a visszhang, pozitív vagy negatív az most mindegy, de ebből le tudja szűrni, hogy hogyan is írja meg a maradék könyveket, hogy azt szeresse a nép.

 

Pontosan erre akartam rávilágítani a jövőben ami ugye tudjuk mindig mozgásban van, de nem árt erre se gondolni. Már előre látom,hogy azt fogják mondani fanok, hogy adjanak nekik egy normális írót, és akkor várjuk esetleg a filmet. A könnyen jött hírnév könnyen elsülhet balul az emberek szemébe egy villámcsapás után te lehetsz az egyik legutáltabb ember a galaxisba.

 

Szóval kíváncsi leszek, hogy mi fog változni megint újfent hozzáteszem valahogy Kennedy mindig olyan embereket választ elsőre akik nem jönnek be, és utána valahogy mindig tudja kit kivel kell helyettesíteni gondolok itten egy Ron Howardra aki hozzáteszem beugorva lerakta eddig a Disney Star Wars legjobbját....Egyből a két duó után, de érdekes egyből tudta kit kell leültetni a rendezői székbe mi a tökért nem lehetett egyből ezt? 

Annyira bírom, hogy minden adott laikusok komolyan mondom nevezzük fotelszakértőknek tök mind1 olykor jobban látják a dolgokat mint akik benne vannak, és elméletileg ez a munkájuk, és értenek hozzá no mind1. 

 

A Star Wars egy jelenség lett ahogy Lucas mondta jó is lenne, ha az maradna bár ugye tudjuk pár embernek ez a jelenség már rég elveszett. Viszont vannak itt megfelelő emberek akiket egyből lehetne alkalmazni akiknek van hátterük múltjuk,és azok le is tudnak tenni valami igazán jót is az asztalra. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Trónok Harca végét gondolom nem ők gondolták ki, hanem Martin már elrendezte, hogy ez legyen a vége, nem?

 

A másik az, hogy nézőpont kérdése, hogy rosszul van megírva a 8. évad. Szerintem nem kéne beleesni abba a jelenségbe, amiről Bomarr írt. Ez a visszhang kamra jelenség. Ettől még simán csinálhatnak nagyszerű Star Wars filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Martin összevissza nyilatkozgat arról, hogy most a sorozat vége az mennyire volt az ő elképzelése.

 

Azt meg, hogy rosszul van megírva az utolsó évad, gyakorlatilag D&D vallja be minden héten a werkvideókban :D tele van a net az ebből készült mémekkel már.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
3 perccel korábban, Darth Riddick írta:

 

Pont most akartam linkelni :D 

 

Most nem nagyoskodásból, de ugye,hogy megírtam pár napja vagy hete, hogy ez lesz? És még Branra mondták azt,hogy valószínű látja a jövőt...ugyan hozzám képest egy hangya :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Csernobil című minisorozatot nem tudom, hogy ki nézi innen, a nézők és a kritikusok meg vannak érte őrülve. (én is)

Az ign Csernobil kritikájából egy kis idézet:

 

"A forgatókönyvíró Craig Mazin előtt tehát nem kisebb feladat állt, mint hogy olyan művet tegyen le az asztalra, amely hűen és részletesen számol be az eseményekről, ugyanakkor azok számára is tud nyújtani valamit, akik nem csak a száraz tényekre kíváncsiak. És akármennyire is hihetetlen, de a Horrorra akadva 3-4. és a Másnaposok 2-3. forgatókönyvírójaként elhíresült úriember kiválóan vette az akadályokat."

 

Szóval talán érdemes lenne megvárni, hogy Benioff és Weiss mit tesznek le az asztalra, utána hülyét csinálni magukból. Nem ismerem a Trónok harcát, így a 8. évadot sem, de kétlem, hogy rosszabb, mint a Horrorra akadva 3-4. vagy a Másnaposok 2-3. és ez a fickó írta a Csernobilt, ami az imdb-n jelenleg a legjobb sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick miért.... Már a címben is elírás van (rajognók...), meg az első mondatban hülyeséget állít. A Lucasfilm soha nem jelentette ki hivatalosan, hogy nem készül több stories film. Ezt vegyük komolyan? Meg eleve témája. Ezek a negatív petíciós f*szságok annyit érnek mint akik létrehozták őket. A "rajongóknak" ki lenne jó? Se Rian most már a Weiss fivérek se? Ugyan már...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Pont most akartam linkelni :D 

 

Most nem nagyoskodásból, de ugye,hogy megírtam pár napja vagy hete, hogy ez lesz? És még Branra mondták azt,hogy valószínű látja a jövőt...ugyan hozzám képest egy hangya :D 

Mester mond, mi várható még a jövőben?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 05. 28. - 19:19, Darth Riddick írta:

Bárkik készítenének SW filmeket, azok ellen így is úgy is tiltakoznának. Úgyhogy tök mindegy ki csinál Star Wars-t, azok ellen így is úgy is lesz negatív fika kampány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind jót nevettünk Dzséjt fenti írásán... az igazi POÉN viszont az, hogy ez nem vicc! Tényleg így működik egy csomó ember! Számomra ez ijesztő!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt írása nagyon jó összefoglaló bemutatása azon emberi gyengeségnek, miszerint ami rég volt, az mind tökéletes volt, de az új dolgok már mind elromlanak, mert bármi újítás csak rossz lehet. :) 

Ez a fejlődés kerékkötője, még szerencse, hogy a haladás utat tör magának úgyis, ahogy az emberi történelem is mutatja. Meg ugye már az ókorban meg mondta Herakleitosz, hogy semmi sem örök, csak a változás, és már ő is arról panaszkodott, hogy az emberek nem értik meg az elképzeléseit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt ezt bekereteztetném :clap::clap::clap:

 

2019. 06. 02. - 8:20, Pildi írta:

, miszerint ami rég volt, az mind tökéletes volt, de az új dolgok már mind elromlanak, mert bármi újítás csak rossz lehet. :) 

Ha olyan vagy hasonló, mint a régi, az is baj, mert "nincs benne fantázia, nyúlás" stb. (The Force Awakens)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

https://deadline.com/2019/10/star-wars-setback-game-of-thrones-duo-david-benioff-d-b-weiss-exit-trilogy-1202771184/?fbclid=IwAR3gKpITDaNU6_rSbEeKxYl2K8Q4_ures3n_xLNwnzsh9UT9gs5gqzRZFf0

 

Összességében én örülök ennek a GoT utolsó évadja után... Persze remélem lesz helyettük más, valaki kompetensebb (aki még mindig kételkedik DnD inkompetenciájában, az olvassa el a szakmai elemzéseket a GoT záróepizódjának forgatókönyvéről, amelyet ugye az Emmy gála kapcsán nyilvánosságra hoztak)

 

De annak örülnék a legjobban, ha Rian trilógiája kezdődne 2022-ben :)

 

(ezt a hozzászólást majd rakjátok át a megfelelő topikba, köszi :) )

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B*szki ez durva! Mindenre számítottam csak erre nem. Akkor jöhet Rian. :yes: Egyébként az érdekes, hogy a két csávó aláírt a legfőbb konkurens Netflixhez is. Lehet, hogy ez tette be a kaput a Disney-nél. 

 

@JakeSully nem olvasztjuk be mert azért a lehetőség ott maradt. Majd egyszer, talán. ;) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például emiatt a hír miatt is érzem méltatlannak ezeket a hirtelenjében, a semmiből jött Star Wars bejelentéseket mostanság. Tök fölösleges bejelenteni hivatalosan egy komplett új trilógiát 0 plusz infóval, csak azért mert majd 5-10 év múlva talán lehet belőle valami (vagy épp semmi). Rian trilógiája is full kérdőjel már a kezdetek óta, abba se szabad beleélni magunkat. Ha valamiben, ebben nem túl erős Kennedy. Egyedül az Obi-Wan sorozat hivatalos bejelentése az, amit ügyesen megszerveztek, bár már ott is előre kiszivárgott a hír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, mui-ruy írta:

Például emiatt a hír miatt is érzem méltatlannak ezeket a hirtelenjében, a semmiből jött Star Wars bejelentéseket mostanság. Tök fölösleges bejelenteni hivatalosan egy komplett új trilógiát 0 plusz infóval, csak azért mert majd 5-10 év múlva talán lehet belőle valami (vagy épp semmi).

Megjelenési dátumokat is kaptak a filmek. Szerintem a filmek elkészülnek, csak DnD-éket kirúgták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.