Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

David Benioff és DB Weiss filmjei

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, csoli1138 írta:

Viszont a star wars nem az ilyeneknek készül!

De a moziban az ilyeneken keres. :( Viszont tény, a Star Wars sajátossága már a kronológiai összevisszaság.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
18 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Engem sem zavarna össze. Vannak akik már a PT-től megzavarodtak és ledobták a láncot. (Tényleg ismerek ilyent.)

Viszont a star wars nem az ilyeneknek készül! a polcon is elfér. majd sorbarakjuk valahogy! ;)

Egyetértek. Egyébként a kronológiai összevisszaságot, vagy mondhatjuk azt is, hogy változatosságot más univerzumoknál is alkalmazzák. Pl. Warhammer 40.000, Forgotten Realms... stb. Persze azok csak könyvekben teljesedtek ki. Az előzmény-trilógiáról jutott eszembe. Ott van a Hobbit trilógia. Mindegyik részét mozikban láttam. És bizony a vetítés után mindig belefutottam olyan beszélgetésekbe kifelé a moziteremből, melyeknél az illetők az értetlenségüknek adtak hangot. Ez most a Gyűrűk Ura után játszódik, Szarumán megjavult?..stb.... Vagy azt, hogy miért nem ezt készítették el először?

Szerkesztve: - Darth Revan9
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mindig lesznek olyanok, akik nem értik, amit látnak. Vagy azért, mert nem is érdekli őket, vagy mert tényleg nincs ennyi eszük. A Rogue One-nál hallottam nézőt, aki azért bosszankodott, hogy ezt a filmet is úgy hagyták abba, hogy majd lehessen folytatni. Most vagy ez volt az első SW, vagy annyira sem érdekelték a korábbiak, hogy hosszú távon megjegyezzen belőlük valamit (kora alapján nem volt kizárható, hogy az ep4-et utoljára a '80-as években látta), vagy fel sem fogta, hogy amit lát, az az ep4-be torkollik.

De ugyanígy a Solo után is hallottam olyat, aki azt hitte, hogy a film az ep1 előtt játszódik, mert Darth Maul élt. Elismerem, aki nem látta a TCW-t és a Rebelst, annak zavaró lehet a Sith Nagyúr "feltámadása", ugyanakkor még a zavarodottság kellős közepén sem lehet a Solóról azt feltételezni ép ésszel, hogy az az ep1 előtt játszódik. A birodalmi rohamosztagosoknál, a birodalmi csillagrombolónál, a birodalmi TIE vadászoknál, a birodalmi katonáknál és a Birodalom emlegetésénél azért gyanút kellett volna fogni, hogy ez a sztori a Birodalomban játszódik, amit az ep3-ban hoztak létre. Na most, ez az ember vagy ennyire nem érdekelt az SW-ben, hogy arról sincs fogalma, mi az a Birodalom, de az ilyen miért ül be a Solóra. Vagy ennyire ostoba.

A baj az, hogy akár ostobák, akár nem érdekli őket, véleményt mondanak, pedig fel sem fogják igazán, amit láttak. Nem csoda, hogy ilyen embereknek az ep8 megakadt a torkán. És ilyen emberek mindig is lesznek, akárki csinálja az új filmet. A legegyszerűbb nem foglalkozni velük.

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ: A webhely használatával elfogadod és betartod a fórumszabályzatot.