Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, caseyjones írta:

8 hozzászólása volt

Éppen nyolccal több mint kellett volna.

 

FlóriBá annyira nem volt gáz. Nagyon erős karakter. Ben már más tészta. Ő szociopata volt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes egyébként, hogy abban az időben voltak tagok, akik elég aktívan tolták, de eltűntek teljesen, vagy csak nagyon ritkán néznek fel. Persze a kemény mag már ott volt akkor is. :rock::lightsaber:

 

Amikor látom ezeket a régi felhasználókat, mindig eszembe jut, hogy vajon hol tartana most az oldal aktivitás tekintetében. Értem ezt úgy, hogy van kb. 20-30 tag (és még lehet, hogy sokat is mondtam), akik rendszeresen, szinte napi vagy legalább heti rendszerességgel kommentelnek, és nekik köszönhetően naprakész a fórum. De mi lenne, ha minden tag, a több mint 800 csinálná ezt? :D 

Szóval, csak azt akarom mondani, hogy kb. 20-30 emberrel is meglepően aktív a fórum, hát még mi lenne 800-zal! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, caseyjones írta:

Érdekes egyébként, hogy abban az időben voltak tagok, akik elég aktívan tolták, de eltűntek teljesen, vagy csak nagyon ritkán néznek fel. Persze a kemény mag már ott volt akkor is. :rock::lightsaber:

Az élet útjai kifürkészhetetlenek. Valakinek valószínűleg az élete megváltozott, ezért távozott, valakit a Disney korszak tántorított el, valaki egészen más okból nem tűnik már fel. Ezt amúgy én is tapasztaltam, nemcsak itt, hanem máshol is. Voltak régen saját SW blogok (pl. Clone Wars blog) ahol néhány blogger írt a SW -ról, TCW -ről stb. Aztán a sors úgy alakította a jövőt, hogy az oldalak kihaltak. Meg a TCW "kasza" is közrejátszott. De ez más sztori. Itt is ehhez hasonlók lehettek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, caseyjones írta:

Érdekes egyébként, hogy abban az időben voltak tagok, akik elég aktívan tolták, de eltűntek teljesen,

Ez egy körforgás ha úgy tetszik. Mindig jönnek újak, lemorzsolódnak régiek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik itteni neve meg Ariza volt.

Az innen való kipaterolása után véletlenül ráakadtam egy másik SW fórumra ahol akkoriban szintén leledzett egy Ariza nevű tag. Biztosra veszem hogy az az innen menesztett alak volt az.

Nem sokkal azután néztem fel oda hogy az egyik srác nekirontott az itteni garázdálkodása miatt. Jól beolvasott neki. Már nem emlékszem pontosan a mondókájára de az tisztán rémlik hogy emberállatnak nevezte. A felkiáltójel persze nem hiányozhatott a mondat végéről. Talán több is volt ott.

A továbbiakban kábé olyanok történtek hogy valaki rákérdezett a helyzetre és a krapek elárulta hogy mérge okozójának az itteni felháborító ténykedése miatt ki lett téve innen a szűre.

Aztán egy másik valaki jelezte hogy ennek a fórumnak ő is a tagja mire a felháborodott fél azt írta neki hogy akkor ő igazolni tudja azt amin fenn van akadva.

Az ottani Ariza meg közben elkezdett magyarázni hogy az Ariza nevet más is használhatja és hogy az itteni egy másik felhasználó lehetett. Szerintem nem sikerült kimagyaráznia magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sziasztok! Nagyon örülök, hogy a fórum tagja lehetek, bemutatkozást nem szeretnék írni, mert eléggé zárt természetű vagyok. Ami durva több, 10 éve ismerem a Star Warst, viszont az áltanos óta, (1-4 osztály) gyakoratilag azóta nem beszéltem másokkal, az SW-ről, a családban is csak én szeretem, és tágabb értelmezésben értem, mint Vin Diesel. Erre fel pár éve nézzük vissza a kis koromról készült videót és pelenkázásomnál, (vagy valami hasonló morbid eset) mi megy a háttértbe, na mi, hát a Birodalmi Induló. A fórumot 2016 óta olvasom amit akárhogy is számolok 4 év, és többnyire egyetértettem, és tényleg a tavalyi Winter Madness miatt, regisztráltam. Viszont a fórum kritikájaként, nem tudom, hogy ilyet mondhatok ennyi hónappal a hátam mögött, viszont engemet zavar ami pl.: ha valakinek más a véleménye, (nem Tarzannak) vagy éppen máshogy gondolja, azt nem értem miért nem elfogadni, nem egyetérteni, hanem elfogadni. :):peace: Ja és én se vagyok Szent. Ha most én unalmasnak tartom a Baljós Árnyakat, vagy nem kedvelem Jar Jar Binks-et, attól szerintem még nem leszek hater. Én imádom a ROTS-t, viszont, hogy őszintén engemet nem zavar, ha neki nem tetszik az, az Ő problémája, én meg rég láttam, úgyhogy ideje megnéznem, legyen ez végszó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Adrián írta:

Viszont a fórum kritikájaként, nem tudom, hogy ilyet mondhatok ennyi hónappal a hátam mögött, viszont engemet zavar ami pl.: ha valakinek más a véleménye, (nem Tarzannak) vagy éppen máshogy gondolja, azt nem értem miért nem elfogadni, nem egyetérteni, hanem elfogadni. :):peace:

Mindig el van fogadva a negatív vélemény. De amikor valaki csak ebből áll, az egy idő után irritálóvá válik. A szabályzatban is le van fektetve ez a vonal.

 

Sokszor az is baj, hogy akinek jönnek ellenvetések a kritikájára, azzal nem tud mit kezdeni. Ezt azon vezeti le, hogy "hát itt csak dicsérni lehet, és mást se". Ez nem igaz. Akkor szoktak vitákból kivonulni ezzel, amikor nincs már mit felhozni az érvek ellen. Mondhatjuk kényelmes megoldásnak is. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
1 órával korábban, Rog írta:

Azért a reakcióm remélem még maradhat ha közben megírtam. Cupsy ugribugrija mellett nem tudok szó nélkül elmenni.

Vagy ha nem maradhat akkor jó lenne ha Cupsy utolsó kommentjét is kitörölnéd.

"Ugribugri"??? Nem  tudom ki ugrált több kommenten keresztül egy k*rva spoileres íráson meg idézésen.

1 órával korábban, Rog írta:

@Darth Cupsy

Márpedig nem szolgáltam rá arra piros plecsnire. Mint ahogy arra se hogy így nekem gyere. És még nekem áll feljebb.

Nem-e? Leírtam szépen normálisan, miért tettem. Erre ahelyett, hogy megértetted volna a következő válaszkommentedben is azt taglalod, mennyire felesleges volt. A 3. ezzel kapcsolatos kommentedben már konkrétan logikátlanabbnak nevezed az érvelésemet, mint a tied, mert mi vagy te??? a "nagy kinyilatkoztató" vagy "a logika ősatyja", hogy ezt így meg tudod állapítani.

1 órával korábban, Rog írta:

Gondolom ez a kommentem se lett bejövős neked de meg kellett alkotnom ha már kiprovokáltad.

Én provokáltam ki? Te provokálsz folyamatosan ember. Hidd el még mocskosul visszafogottan reagáltam.

1 órával korábban, Rog írta:

Korábban már le is szálltam a témáról és nem akartam vele foglalkozni. Erre csak rákényszerítettél.

Én már az első válaszom után (aminek a végén még smiley is van, hogy nehogy véletlen valami offenzív megítélése legyen) nem akartam ezzel foglalkozni, te folytattad nem is egy ízben, az meg nem úgy működik, hogy ha konfliktus helyzetet generálsz abból csak úgy kisétálhatsz ha már nem fűlik hozzá a fogad. 

1 órával korábban, Rog írta:

Odáig is eljutottam hogy eldöntöttem nem teszek be több megfejteni valót.

Nagyszerű!

1 órával korábban, Rog írta:

Plusz egyáltalán nem kötözködtem. Normálisan társalogtam.

Lehet, hogy te nem érzed annak, de egy ilyen semmiségen pattogni mint az idézet meg a spoiler igenis az.

1 órával korábban, Rog írta:

Magadat szidalmazd mert te adtál okot a feleslegesen megkurtított tippeléseddel az eszmecserénkre.

Én nem szidalmaztam senkit...még!

1 órával korábban, Rog írta:

Innentől szerintem hanyagoljuk ezt a témát mert a felesleges kifakadásoddal már amúgy is kezdted elmérgesíteni a helyzetet.

Tudod mi volt felesleges? Másodszorra is leírni, hogy "felesleges" amit csináltam.
 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, fura volt ilyet itt olvasni :D

Nekem ez a fórum olyan, mint az Utolsó Jedik végén a maroknyi megmaradt lázadó a Falcon fedélzetén. Az interneten és a Facebookon mindenhol átvették a hatalmat a trollok és a Star Wars-ot mindenkinél jobban gyűlölő "rajongók", és egyedül ezen a (Facebook csoportokhoz képest) kis létszámú fórumon lehet olvasni értelmes, rendesen kifejtett diskurzust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Whill írta:

Hát, fura volt ilyet itt olvasni :D

Nekem ez a fórum olyan, mint az Utolsó Jedik végén a maroknyi megmaradt lázadó a Falcon fedélzetén. Az interneten és a Facebookon mindenhol átvették a hatalmat a trollok és a Star Wars-ot mindenkinél jobban gyűlölő "rajongók", és egyedül ezen a (Facebook csoportokhoz képest) kis létszámú fórumon lehet olvasni értelmes, rendesen kifejtett diskurzust.

Még jó, hogy ennek most semmi köze az SW-hez. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

mi vagy te??? a "nagy kinyilatkoztató" vagy "a logika ősatyja"

 

Aligha. Ezt inkább rólad lehetne elmondani. Te mész nekem mint egy dúvad. Nem mintha különösebben zavarna. Én végig visszafogott voltam.

Ezzel részemről lezártnak tekintem a témát. Örökké mégse lehet folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Hát igen. Bár nagyon szeretem a kánont de sajnos az egyik legjobb Star Wars karakter ki lett hajitva... :( Bát Itchy öreg volt mégis nyitott volt a technikai újitásokra. A virtuális valóságot különösen imádta. A családja meg is lepődött, hogy hányszor rákapcsolódott a VR-ra...

luke skywalker christmas GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Bár nagyon szeretem a kánont de sajnos az egyik legjobb Star Wars karakter ki lett hajitva... :(

Valójában Itchy kánonilag létező karakter a Solo óta. Bár mi nem értjük, mert wookiee nyelven hadovál, de Chewie említi az apját, a forgatókönyvben - amiben angolul szerepelt Chewie szövege - benne van, méghozzá akkor, amikor elárulta a nevét, ekkor ugyanis ezt mondta: Chewbacca, Attichitcuk fia vagyok. Viszont mi is olvashatjuk a szövegeit, ugyanis a film ifjusági novella változatában Joe Schreiber már angolul basicül írta bele Chewie szövegeit.

Sőt, azóta már azt is tudjuk, hogy Itchy harcolt a kashyyyki csatában a klón háborúkban, tüzér volt egy katamaránon Zittaasabba és Wullffwarro társaságában - utóbbi wookiee-t jó pár évvel később a Ghost legénysége mentette ki a Kesselről a Rebels első részében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez most csak így random eszembe jutott, de szívesen visszamennék az időben 2005-be, a fórum indulásának első napjaiba, és megmutatnám az akkori énünknek a fórum mostani főoldalát. Vajon mit szólnánk hozzá? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez most csak így random eszembe jutott, de szívesen visszamennék az időben 2005-be, a fórum indulásának első napjaiba, és megmutatnám az akkori énünknek a fórum mostani főoldalát. Vajon mit szólnánk hozzá? :D 

Akkor te lennél Man Delorean. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez most csak így random eszembe jutott, de szívesen visszamennék az időben 2005-be, a fórum indulásának első napjaiba, és megmutatnám az akkori énünknek a fórum mostani főoldalát. Vajon mit szólnánk hozzá? :D 

Biztosan nagy meglepetés lenne, hogy az utolsó Star Wars filmnek bejelentett Ep3 óta mennyi új alkotás született, ennek köszönhetően a fórum mennyit bővült, de főleg az, hogy még mindig él és virágzik, békében és jó hangulatban. :) Ugyan én 2005-ben még nem voltam itt, de ma már úgy érzem, mintha mégis. :D 

 

A következő kérdés, hogy vajon mit látnánk, ha 15 évet nem vissza, hanem előre utaznánk az időben? Erre lehet tippelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.