Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Vagy lehetne csinálni a Star Wars hírportálon belül egy topicot SW cikkeknek és mehet oda

 

Szerk: Most nézem, a Star Wars Saga topicon belül van ilyen :) 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 06. 11. - 22:25, caseyjones írta:

2012/13 egy sorsfordító év volt a fórum életében - ott volt egy olyan váltás a tagok között, hogy néhány ember eltűnt,

Ez elég érdekesen hangzik. Valamelyik régebbi tag esetleg erről tud valamit mondani erről? Mindig is érdekesnek találtam azt, amikor ráakadtam egy rég inaktív tag profiljára, akkor általában elgondolkodtam azon, hogy mi lehetett a lelépés oka.:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom a yodamester-Coce-Derb trió több év után újra feltűnt egy kis időre. Előbbi kettő még írt is valamennyit és aztán megint leléptek. Yodamester ha jól rémlik kétszer is feltűnt beirkálni. Először a TFA míg másodszor a TLJ bemutatója után. Derb is többször jött tán vissza. Mikor először kiszúrtam írtam neki hogy klassz hogy újra itt van meg hogy remélem marad és aktív lesz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre nekem érdekesek visszaolvasni az inaktív tagok hozzászólásait. Már-már olyanok, mint a történelmi feljegyzések egy régi korszakból, hisz, mikor ezek íródtak én még vagy csak pár éves, vagy kisiskolás voltam, vagy még nem voltam regelve. 

 

Ja, és egyre közelebb az 1000.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A korod bélieknek tényleg érdekes lehet, hisz jobb esetben még kicsik voltatok amikor már működött a fórum. :) 

Hát, ha jól emlékszem 2008-ban indult, de javíts ki ha nem, olyan 5 éves voltam akkor. Érdekes a hozzászólások alapján belelátni az akkori internetes korba, emiatt néha visszaolvasom az egyéb fontos topik oldalait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát, ha jól emlékszem 2008-ban indult, de javíts ki ha nem, olyan 5 éves voltam akkor. Érdekes a hozzászólások alapján belelátni az akkori internetes korba, emiatt néha visszaolvasom az egyéb fontos topik oldalait.

Ez a fórum 2005 -ben alakult. :)

 

Amúgy igen, vicces visszaolvasni. Én pl. a TCW 3-4. évada körül figyeltem fel erre az oldalra, olyan 2011 év közepében. Az biztos, hogy a TCW umbarai történetszálától váltam mondhatni "napi" látogatóvá. Azóta történtek dolgok, emberek mentek, emberek jöttek. Ez az élet körforgása. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

2005.06.17. a pontos születési dátuma a fórumnak. :) 

Oh, akkor két éves se voltam még, mert én meg 2003.11.25-én születtem.:) Én épp a képregények és a könyvek miatt találtam meg a fórumot, és rendszeresen néztem azt a két topikot. Végül meg, be is regisztráltam.:D

 

5 perccel korábban, Nute Gunray írta:

starwars.hu fórum

Na ez is érdekes dolog számomra, párszor olvastam már itt róla, egyszer meg is próbáltam megkeresni, de a domain-je mára elérhetetlen. Annak is érdekes lett volna olvasni a korai tartalmait. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Fura, hogy erre a domain névre azóta sem csapott le senki. 

Mert a Lucasfilm nem engedi.

 

31 perccel korábban, Iqvi írta:

Na ez is érdekes dolog számomra, párszor olvastam már itt róla, egyszer meg is próbáltam megkeresni, de a domain-je mára elérhetetlen. Annak is érdekes lett volna olvasni a korai tartalmait. 

Webarchive oldalakon megtalálhatod. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, érdekes volt belekukkantani kicsit az egykori starwars.hu-ba, részletesebben is majd átnézem valamikor, de Dzséjtet, Ody-t és SimonZ-t is megtaláltam, meg gafz-ot is. Baromi furcsa az akkori fórum dizájn ehhez képest, látszik rajta az idő múlása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ha ügyes vagy @Iqvi még azt is megtalálhatod a prequel kedvelők formába, amikor toboroztam az embereket a fórum indulásához. Döbbenetes, hogy akkor 1.5 éves voltál.

Önmagában mókás visszagondolni hogy ott külön topik kellett azoknak akik szerették a prequelt :) És hát nem az volt a legforgalmasabb topik az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Önmagában mókás visszagondolni hogy ott külön topik kellett azoknak akik szerették a prequelt :) És hát nem az volt a legforgalmasabb topik az biztos.

Ez sokat elárul arról, hogy milyen volt ott a közönség. De szerencsére most már itt van ez a fórum.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még jobban szidták a PT-t, mint most a folytatásokat. Önmagában szégyen volt, hogy külön topik kellett az SW kedvelőknek. Elég sok gyűlölet topik is volt ott.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2005 körül én is bekukkantottam a starwars.hu-ra, de nem nagyon tetszett, amit olvastam, így nem is kaptam kedvet a fórumjához csatlakozni.  Rengeteg topik volt, és nem ilyen szép rendszerben, mint itt, így a prequel kedvelő részleg elkerülte a figyelmemet.

Ide más úton jutottam el 2 évvel később. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Még jobban szidták a PT-t, mint most a folytatásokat. Önmagában szégyen volt, hogy külön topik kellett az SW kedvelőknek. Elég sok gyűlölet topik is volt ott.

Lehet, hogy az emlékek játszanak velem, de mintha egy kifejezetten PT gyűlölködő topik is lett volna. Arra emlékszem, hogy a vége felé nagyjából már csak a PT rajongói topikot látogattam, minden más topikba enyhe hányinger akadályozta meg, hogy benézzek. Hú de örültem, amikor Ody szólt, megszületett ez a fórum. És annak még inkább, hogy így, 16 évvel később ez még mindig olyan hely, ahol a Star Wars bármelyik szegmenség szeretni lehet. Szerencsére ezen az új produkciók sem változtattak. Lehet, hogy nem szereti mindegyikünk az új filmek mindegyikét, de még így is itt le lehet írni, hogy a kedvencem a The Last Jedi, anélkül, hogy hülyéző kommenteket kapnék - és akkor az még a legfinomabb jellemzés volt.

Pár napja írtam be egy Facebook hír alá, hogy mennyire jól harmonizál Kanan ep9-es megszólalása a karakterrel. Csak ennyit, nem zengtem ódákat az ep9-ről, csak ezt az egy szakaszt emeltem ki, hiszen a hír eleve Kanan központú volt. Máris jött egy komment, hogy még véletlen sem szabad a Rebelst egy lapon említeni az ep9-cel. Ez annak tükrében iszonyú gáz, hogy anno a Rebelst is szidták orrba-szájba, hogy OT másolat, meg Disney ivadék, stb. Ezra még a Space Aladin jelzőt is megkapta. Most meg már szent és sérthetetlen... További no comment...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 02. 23. - 12:33, Dzséjt írta:

Én már látom magam előtt, hogy amikor elindul Rian Johnson trilógiája, akkor az ST isteni csodává válik,, és a TLJ-re is azt írják majd, hogy akkor Johnson még tudott filmet készíteni. :evil:

Mindig az a rossz ami van, és folyton az kéne ami nincs.:P Ilyen az ember, meg pláne a star wars ,,fan".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.