Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

2022. 04. 30. - 18:57, Yoda József írta:

Én megyek. :) Asztalom is lesz, és itt láthatja először a közönség az epizódposztereimet (furcsa belegondolni, de még sose mutattam be őket sehol). Lesznek más különlegességek is, hamarosan jön a részletes program.

A régi, Lurdy-féle rendezvényt a Magyar SW Klub csinálta (Barta Zoliék). Ez más, ez az 501-es Légió rendezvénye. Szoktam menni, szerintem nagyon jók, családi programnak is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A Rog már ikonikus, szerintem hagyd meg. Felhasználóneveket nagyon ritkán változtatunk, mert idővel hozzánőnek az emberekhez. Ettől független ha nagyon szeretnéd átírhatom, mert támogató lévén extra jogok is járnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Kis infó az inaktivitásomhoz: 2 napja elkezdtem dolgozni a helyi strandon, ahpl kb napi 10 órákat tolok le egy nap mint fagyi árus. Ezért sincs most annyi időm a fórumra. 

 

Pisztácia van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Te inkább arra fordítsd az energiád, hogy a pénzemért minőségi munkát kapjak a szukitstól, ne félre fordításokat. 

Nem ez az első eset, hogy azt látom beszólsz Darth Revan9-nek. Azért tűnik fel mert úgy látom csak vele csinálod ezt. És nem értem az okát. Még, ha valaki más kevésbé aktív taggal csinálnád ezt elfogadhatóbb lenne. De ő az egyik leghasznosabb tagja a fórumnak. Általa első kézből kaphatunk betekintést a magyar sw könyvek kiadásába. Nem egyszer kikérte a fórum véleményét egy-egy fordítással kapcsolatban, ezáltal a fórumnak is volt beleszólása, ami nagy szó. És még csak azt sem lehet mondani hogy fikázná ez swt. Mégis sokadszorra cseszteted valami miatt. Mi bajod van vele?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, ati írta:

Nem ez az első eset, hogy azt látom beszólsz Darth Revan9-nek. Azért tűnik fel mert úgy látom csak vele csinálod ezt. És nem értem az okát. Még, ha valaki más kevésbé aktív taggal csinálnád ezt elfogadhatóbb lenne.

Ez nem aktivitás kérdése.

 

13 perccel korábban, ati írta:

De ő az egyik leghasznosabb tagja a fórumnak. Általa első kézből kaphatunk betekintést a magyar sw könyvek kiadásába. Nem egyszer kikérte a fórum véleményét egy-egy fordítással kapcsolatban, ezáltal

A munkáját segítjük, amiért ő fizetést kap. Egyszer sem köszönte meg a segítséget.

 

13 perccel korábban, ati írta:

a fórumnak is volt beleszólása, ami nagy szó.

Ez tényleg marha nagy szó, főleg, hogy a regények sz*rvashibákkal jönnek ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A munkáját segítjük, amiért ő fizetést kap. Egyszer sem köszönte meg a segítséget.

 

Ez tényleg marha nagy szó, főleg, hogy a regények sz*rvashibákkal jönnek ki. 

Revan csak SW képregényeket szokott kapni lektorálásra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Revan csak SW képregényeket szokott kapni lektorálásra. 

 

6 órával ezelőtt, Whill írta:

Itt ki kell, hogy álljak Revan mellett. Nekem is rengetegszer segített, sokszor látott el infókkal és tanácsokkal. Ha jól tudom, ő csak képregényeket lektorál, tehát a könyvekben lévő hibákért nem ő a felelős.

Ezt nem tudtam. Ez esetben jogos a felvetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
1 hour ago, Wilde said:

10 évvel ezelőtt ezen a napon regisztráltam a fórumra, akkor még leginkább a TCW miatt. Azóta nagyon sok minden történt SW fronton is (nekem is eléggé megváltozott idő közben az életem), gazdát cserélt a franchise, láttunk egy új trilógiát, spin-off filmeket, még élőszereplős sorozatokat is és anno el sem hittem volna, hogy tíz év alatt ennyi minden fog történni a kedvenc univerzumommal... mégis úgy tűnik most visszagondolva számomra, hogy nagyon gyorsan elrepült ez az évtized. Ami még fontosabb, hogy ezalatt nagyon sok jó embert ismertem meg itt, többetekkel személyesen is talákoztam és köszönöm nektek ezt a tíz évet, mert ez a fórum a hozzászólók miatt az a hely, ami még mindig idevonz. Talán a legaktívabb az első 4-5 évemben voltam, de ide mindig visszajárok és azért most jobban belegondolva webes viszonylatban egy ilyen helyen 10 év nagy idő (más fórumokon nem voltam sehol ennyit), úgyhogy köszönöm nektek!

Hirtelen megijedtem, hogy búcsúzkodnásba kezdesz. De szerencsére nem:D. Hozzád képest én elég kevés ideje vagyok itt, viszont én is nagyon szeretem a fórumot. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.