Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Nem lelem benne örömömet ezt elhiheted. Az elmúlt tíz év alatt öt pszichdoki foglalkozott velem hogy úgy talán meg tudok szabadulni a depresszimtól meg az ilyen-olyan dolgok magamnak való bemesélésétől és ahelyett hogy javult volna valamit a helyzet inkább maradt minden olyan amilyen volt vagy éppen romlott aztán mikor láttam hogy nem használ hagytam a francba az egészet mert szerintem az életem már csak kevesebbel ér többet egy kalap sz*rnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd győzködöm magam hogy nincs mondanivalója amit a valóságra lehetne kivetíteni. Vagy csak nem gondolok rá.

Így van, ne is törődj vele ;) Engem sem vág földhöz, hogy a karakterem csak egy szimpla mellékszereplő a fórumos jelenlétem ellenére, és totál félre van írva szegény még fórumos keretek között is :D Ez egy sztori, semmi több :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sem vág földhöz, hogy a karakterem csak egy szimpla mellékszereplő a fórumos jelenlétem ellenére, és totál félre van írva szegény még fórumos keretek között is ;)
Az jó de engem nem az zavart meg hogy milyen figura képében kerültem bele. Tőlem akár csempész vagy ablakmosó is lehetnék nem problémáznék rajta.

Nem hiszem hogy jól teszem de csak elárulom hogy mi fészkelte be magát a fejembe.

aréna=fórum

kipaterolni a fejvadászt az arénából = kipaterolni engem a fórumról

Én nem akartam erre gondolni hanem csak úgy jött magától és a természetemnek hála beleéltem magam. Meg se tudnám számolni hogy hény ehhez hasonló eset volt már velem mióta eszemet tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti nem akar innen senki sem kipaterolni, pláne nem Donát, aki mindig az elsők között (leginkább, elsőként) szólal fel, ha valaki csak feldobja az eltűnésének lehetőségét. Szóval tessék ezt szépen elfelejteni, és arra gondolni, hogy a történetben Oldi fülét-farkát behúzva begubózott a kuckójába a karaktered nevének hallatán is ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti nem akar innen senki sem kipaterolni, pláne nem Donát, aki mindig az elsők között (leginkább, elsőként) szólal fel, ha valaki csak feldobja az eltűnésének lehetőségét.
Nem olyannak ismerlek titeket mint akik csak úgy bárkit kipaterolnának innen.

Sajnos olyan vagyok amillyen vagyok. Nem vagyok rá büszke.

 

Szóval tessék ezt szépen elfelejteni, és arra gondolni, hogy a történetben Oldi fülét-farkát behúzva begubózott a kuckójába a karaktered nevének hallatán is ;)
Oldie csak becsületes. Nem akarja megszegni a szabályokat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Vagy 10 éve én is ilyen voltam, bármit szóltak halálos sértésnek vettem, azt hittem bántani akarnak.Úgy küzdöttem le, hogy feltettem magamnak a kérdést:"Tényleg bántani akar?".Persze nem hisz gyerekkori barátom.És azóta sokkal könnyebb.Donát csak görbe tükröt állít elénk.Én sem írtom az embereket a városban shotival, de mivel állandóan ezzel viccelődök, ezért ez ragadt rám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda indulatokat kavarok, Miss. :peace:

Ugyan, dehogy kavarsz :) Írsz egy remek sztorit, ahol nem mindenkit sikerül eltalálni (vagy talán egyből Neked estem, hogy kikérem magamnak, hogy összeraktál Oldie-val így a sztoriban, mikor a valóságban már ezer éve nem igaz, és igazából bánt is, hogy ezt írtad? :P), de hát attól még az a történet jó, nincs itt semmi kavarás :D

 

Rog, sajnálom, hogy ez jött le Neked, de erről szó sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 9 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Igaz nem régóta vagyok itt, de van egy-két ember akire felfigyeltem. Róluk érnék pár sort.

 

Ody Mandrell: Ő vett be a csapatba, tehát neki köszönhetem az ittlétem! Amit nagyon szépen köszönök neki. Intelligens és okos ember, látszik a hozzászólásain, hogy nem egy egyszerű SW fannal van az embernek dolga. Ha írok neki privát üzenetet, akkor normálisan hangnemben válaszol. Persze ez igaz minden itteni tagra, legalább is azokra akiknek küldtem privát üzenetet. Ha felvetődik egy téma, legyen az bármennyire is elrugaszkodott a talajtól, biztosan számítani lehet a meggondolt és szép hozzászólásaira. Jó fej és segítőkész, ő az aki akár a leghosszabban képes bizonyítani, hogy minden ember megváltozhat. Gondolok itt például a nemrégiben kitiltott felhasználóra, már sokan jelezték Ody felé, hogy szabaduljon meg tőle, de akkor sem tette. Tény és való, nem tudom, hogy valójában miért is várt ennyit, de szerintem azért, mert reménykedett DhenSter változásában. Ody Mandrell egy jó Jedi, semmi kétség. :)

 

Dzséjt:Mikor először olvastam a hozzászólását, akkor biztosra vettem, hogy ő itt nagy főnök. Egyértelműen azt sugallja minden mondata, hogy vele nem érdemes packázni. De aki mégis ezen küldetést választja, az felkészülhet egy kiadós verésre. Ezt a verést nem az ökleivel teszi. hanem kulturált hangnemű érvekkel teli írásban. Képes felhozni olyan példákat az ember megsemmisítésére, hogy az elsírja magát. Az alatt a kis idő alatt amióta itt vagyok ilyen hozzászólását még nem olvastam, de lágyabbat igen. Az értelmes ember egy ilyen vereség után tovább képzi magát, hogy majd később vissza tudjon vágni, a hülye ember pedig... áh nem is érdemes az ilyet firtatni. Dzséjt egyértelműen egy olyan ember, akiből sajnos kevés van a világban. Szükség lenne az ilyen emberek szigorára, és meghatározó vezetői képességeikre. Tiszteletet parancsol, amit el is vár, cserébe persze ő is megadja. Meggyőzni meg lehet, de csak is ész érvekkel. Nem tudom meghatározni, hogy miért de Dzséjt-t legjobban Yoda-hoz tudnám hasonlítani. :)

 

Donát: Szeretem olvasni a hozzászólásait, amiket nagyon jól és szépen megfogalmaz. Ha valaki nem érdemli meg, hogy egy csapat tagja legyen, akkor Donát nagyon sokáig képes elmenni, hogy az a valaki minél előbb a körön kívülre kerüljön.

Az ilyen stílussal azért favorizálok, mivel az ilyen emberek sosem adják fel, számukra nem létezik lehetetlen.

 

Persze ismerek még több embert is, de sajnos róluk még annyit sem tudnék írni mint amennyit Donát-ról írtam.

Ezért szégyellem is magam, de ígérem változtatni fogok ez ügyben is. Viszont ami a legjobban szégyellek és amit a legjobban bánt, az az, hogy Darth Riddick-ről meg semmit sem tudok, annak ellenére, hogy megtisztelt a barátságával.

Ezen is változtatnom kell.

 

Amit írtam Ody Mandrell, Dzséjt és Donát-ról az az én saját megítélésem amit vállalok és nyíltan kis is merek jelenteni.

Az elkövetkező időkben meg akarom ismeri akit csak lehet és minél hosszabban leírni, hogy mi is róluk a véleményem. :)

De addig is, marad eme pár sor.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.