Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Chapter One

 

A házigazda.

 

2005. június. 17.

 

Látszólag semmitmondó dátum, leszámítva azokat, akik ilyenkor ünneplik születésnapukat, névnapjukat, házassági évfordulójukat, és még sorolhatnám.

 

Ezen az egyszerű, gyakorlatilag semmit sem mondó napon született meg a SAGA fórum.

Nem vitás, hogy az ötlet régebbről származik (valahol a Prequel kedvelők fórumán gyökeredzett), de megvalósulása ehhez a naphoz köthető.

 

A fórum motorja beindult, s a tagok létszáma egyre nő. Olyan ez, mint mikor húsz-harminc ember házibuliba megy, ahol a zenét Figrin D'an és együttese szolgáltatja, a piát a Cantina bár állja, a tulajdonos pedig nem más, mint maga a híres pod race versenyző, Ody Mandrell.

 

Több mint 9000 hozzászólás, az összes hozzászólások több mint 21 százaléka, naponta legalább 17 bejegyzés... ez aztán a megdöbbentő versenyidő! Nem csoda hát, ha a mi házigazdánkat mindenki tiszteli. Persze nemcsak emiatt.

 

Egyrészről Ody imádja a Star warst, ami egy Csillagok háborúja fórumon nem elhanyagolandó tény, másrészről féken tartja az esetleges ( s egyáltalán nem gyakori ) indulatokat, harmadrészt senki sem feledi: nagyrészt neki köszönhetjük meghívásunkat e páratlan házibuliba.

 

Házigazdánk ötvözi magában mindazokat a tulajdonságokat, ami a házibulit igazán jó házibulivá teszi. Vendégszerető, segítőkész, humánus, s ami egyáltalán nem elhanyagolandó: mindig mindenhol ott van, ha kell feldobja a társalgást, ha kell szétválasztja a feleket. Ha kell, egy kicsit rászól a hangoskodókra, hogy azt a vázát talán mégsem kellene eltörni...

 

Persze, mint a pod-race versenyzők többsége, ő is hirtelen haragú, s ha valamit a fejébe vesz, nehéz meggyőzni ellenkezőjéről, de mint vendéglátó, ehhez abszolút joga van, s mi, jól nevelt vendégek elfogadjuk, megértjük ezt (még ha egyszer-egyszer lázongunk is ellene).

 

Akárhogyan is, nap nap után e házibuliba járni, több mint másfél év után sem unalmas. Van, hogy persze az ember hulla fáradt, vagy épp rajta kívül álló okok miatt ki hagy egy-egy estét, hetet, hónapot, de mind a házigazdák, mind a vendégek megbocsátók, s aki egyszer belépett e házba, annak az ajtó mindaddig nyitva áll, amíg be nem csapja magaután.

 

S ki tudja... talán egyszer... sok-sok év múlva, talán nekünk, vendégeknek is lesz egy házunk, ahol mi is ilyen jó hangulatú bulikat tarthatunk, s ahol mi is olyan jó fej házigazdák lehetünk, mint Ody

 

(folytatása következik: A kvízmester)

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is megkapod majd a részed, öregharcos :P

 

 

Donát

Figyi, tőlem kapsz két rekesz sört ha kompromitáló infókat dobsz fel a többiekről. Nehogy má' csak nyájas dolgok kerüljenek föl! :P:) :) :)

Ilyen kurva rendes még Ody se lehet amiket írtál róla. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként pedig utálom a sört (ahogy az alkohol többi 99,9%-t is) :D

És mi az az egy tized százalék? A rumosmegy? :D

Fura napkor jött ez az ötleted Donát. Éppen ma bogarásztam az sw.hu-ról lementett dolgaim között, és a kezembe került egy ilyesmi dokument, amit szintén te írtál:

starwars.hu fórum, episode III topic, 34568. hozzászólás 2005.03.16 15:58:38, csabaidonat

 

 

Mivel már másfél éve fórumozom, kialakult a törzsfórumozókról egy kép a fejemben. Néhány szóval jellemeznélek titeket, ha nem gond. Ha valakit kihagyok előre is sorry:)

Tibi - szuperkém, a linkek ura. Neki köszönhetjük képeink és spoilereink legtöbbjét, legalábbis ő hívta rá fel a figyelmünket.

Turegga - a legönzetlenebb rajongó. Nagyon nagy köszönet jár neki, amiért ennyi mindent megoszt velünk.

Plok - Halverő barátunk fantasztikus angol tudással, és remek hírszerkesztői képességekkel. Emellett a leglelkiismeretesebb rajongó, akit ismerek. Egy nagy hurrá - és még több is - neki is kijár.

Ody - a Prequel imádó, aki hihetetlen határozott, és kissé hirtelen haragú is. Ezzel együtt nívós hozzászólásai és remek humora fantasztikus szintre emeli a fórum színvonalát.

B'ommar: Az egyik legkritikusabb rajongó. Legalább olyan határozott, mint Ody. Legnagyobb erénye,hogy ugyanolyan könnyen meglátja a film hibáit, mint előnyeit, és el is ismeri őket, és elfogadja azokat.

Jedi Master Yoda - az antiékezetek képviselője, és persze az Erő nagy mestere:)

Sith Losee master - spoiler és egyéb nyalánkságokra ő is fel szokta hívni figyelmünket, ő is nagy dícséretet érdemel.

Atlas - ping-pong és számítógép zseni:))) És mellesleg imádom a kritikáit:)

Dzséjt - Aayla Secura rajongó:)Az első szó, ami eszembe jut róla: Jump to lightspeed, a második: szinkron ruleez:)

Darth Metró - Yoda vs. Sidious egalizálója, nagy Yoda rajongó, és fantasztikusan megvilágítja a kis zöld fülű jellemét.

Forceuser - az Erő használó.:)))

Obi1 - latin bika:) Hozzászólásait élmény olvasni, én mondom. Számomra sok dolgot új megvilágításba helyez:)

Lokatelli - róla is hasonló jókat tudok mondani. Nagy tudással rendelkezik a Star wars terén, és szeretem a hozzászólásait.

SimonZ - a háttérkép király!!!:))) Photoshop ruleez:)) emellett dícséretet érdemel színvonalas honlapja, és angol tudása.

Zed Zero - classic rajongó, aki azonban szereti a prequelt. A történettel majdnem tőkéletesen elégedett, a látvánnyal azonban csak 80%-ig. Ja, és Zed Zero kapitány ruleeez:)))

Buba Fett - mostanában kevésszer jut a fórum közelébe, mégis a fiatalos lendület tökéletes megtestesítője. Neki is remek meglátásai vannak.

Zééé - A humor nagyágyúja. És a szenes lapát nagymestere.Hát ennyi. Bocsánat az offért, de ezt most már ideje volt leírnom. nem tudom miért. mondom, ha valakit kihagytam, attól elnézést kérek. És ezek szigorúan a bennem kialakult képek, és előfordulhat, hogy valakit tévesen ítéltem meg, tőlük előre is elnézés.:))))))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide mindenkiről szép és jó dolog kerül fel. :)

 

 

 

 

Donát

Figyi. Én nem leszek olyan piszok hozzád, az én jellemzésemnél lehetsz nyugodtan öszinte :)

Nyugodtam leírhatod, hogy mekkora ganéj vagyok nem lesz semmi harag belőle.

Ody meg elmehet a sunyiba! Úgyse kajálom be, hogy nem fizetet le. :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ő nem, majd leírom én, hogy megnyugodjon a lelki békéd :)

Örülök, hogy ennyire felbátorítottam a közösséget :):P

De végülis egyszer elég lesz bőven leírni. :)

Tudod mit Dzséjt! Te írd azt, hogy kurvára rendes vagyok. Aztán majdcsak kialakul egy vitafórum :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kedves a topikötlet!

Ha ennyi jót fogsz összehordani mindannyiunkról, kifogysz majd a jelzőkből.

Persze a fele sem lesz igaz :para:

 

Dzséjt által beillesztett hozzászólás pedig nekem nincs lementve, de minden szavára emlékszem. Nagyon szívmelengető volt már akkoris, most visszaolvasni külön élmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy-két hete került a szemem ügyébe ez a hozzászólás, amikor a Guglival kerestem valamit, és a találatok között bejött a starwars.hu fóruma. Rögtön elolvastam három-négy oldalnyi bejegyzést, köztük ezt is. Hej, micsoda idők voltak azok, még a premier előtt! :lol:

 

Jó gondolat ez a topik, Donát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.