Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Darth Szisz, Szisz Lord... ilyen beceneveket aggatott rám Ody van, meg hogy azért akadtam el a KOTOR 2-ben, mert világos oldal pontokat szereztem, és én nem közeledhetek a világos felé... :peace: szóval ilyen kedves :P .

Hát ez hallatlan!!! :)

Ody, te ilyen piszok vagy? :D :D :P

:D

 

 

Na Donát, radirozd csak ki amit erről a galád emberről szöszentettél össze! :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De de! Ha tudnak valamit legyenek csak bátrak és osszák meg kis közösségünkben az ismeretanyagaikat. :P

:):D :D

Két rekesz sörért? Egy hétvégére nem lenne elég, ennél többet kell ajánlanod. Tízezer, előre :P

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két rekesz sörért? Egy hétvégére nem lenne elég, ennél többet kell ajánlanod. Tízezer, előre :lol:

Akkor valami nagyon de nagyon félelmetes dolgot titkoltok Kranderól :yes::D

Megkérdezem tőle, hogy mennyit érne meg neki ha nem tudodna ki semmi oszt majd üzletelünk :clap::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, melyik ágon vagyok dédipapa? :clap:

Talán a chicagóin. :lol:

 

Halálos fegyver 2:

kis vöröshajú: - Riggs? Maga Martin Riggs?

Riggs: - Igen, a chicagói ágból. És maga?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint lesz egy kis időm, írok. Most más kötötte le a figyelmem (ld.: Versek topic)

 

 

Donát

Donát valld be nyugodtan elgondolkodtál ezen az egészen. Mármint, hogy nem biztos, hogy kifizetődő csak szép és jó dolgokat írni erről a pernahajder bandáról :D:)

Végtére is kicsit elbizonytalanodtál, hogy Ody egyenesen ellent mondott mindannak amit írtál róla :D :D

Mi tényleg megértünk Donát, vagy legalábbis én....szóval csak bátran az igaz és valós véleményeiddel! :D Nem köll itt nyalizni! :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint, hogy nem biztos, hogy kifizetődő csak szép és jó dolgokat írni erről a pernahajder bandáról :D:)

Ja. Tisztára olyanok vagyunk mint Pernahajder Campbellék a Szupernagyiból. :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdezd meg anyádat (ha már szisz csak rosszat írt rólam :D ). :)

Tartok tőle, hogy elfogult lenne :D :D Mégiscsak az apám vagy :D

Szegény gyerek ne csalódjon, hogy egy gazember az apja..:D:P :P

Jaj, ilyen helyzetbe nem sodornám anyámat :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem gondoltam meg magam, csak épp egy pillanatnyi időm sincs. Majd ha lesz, írok. Szépet és jót. :D Mindenkiről.

Előre is köszönjük a sok szépet, amit írni fogsz, megmelengeti az emberkék meg az emberkelányok szívét :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem gondoltam meg magam, csak épp egy pillanatnyi időm sincs. Majd ha lesz, írok. Szépet és jót. :D Mindenkiről.

 

Donát

Hát Donát marha kemény fába vágtad a fejszéd. :) Végülis az igazságot leírni meg ellent mondana az etikai kódex-nek. Annyi rosszat nem lehetne még papírra se vetni. :D :D Dehát mi igyekszünk megjavulni :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.