Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Üdv!

 

Én új vagyok itt, de talán páran ismertek más fórumokról. Pl. az abydosgate/csillagkapu.hu fórumról, vagy a megboldogult AvP Univerzum fórumról, esetleg a korábbi Chuck hungary oldalról esetleg SW témában az index fórum SW topikjából.

 

Egy korábbi SW témájú kereséskor bukkantam az oldalra, és mivel pont Dzséjt posztja volt legelől - aki szintén AvP fórumozott - ezért részben a segítségével regisztráltam. A főnöknek is köszönöm, hogy beengedett. Na megyek trollkodni:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Üdv, pajtosok!  ;)

Régi-új vagyok nálatok, napi szinten olvasom a fórumot, kb. 3 éve, de előtte is jártam erre 11 év alatt, talán 15 hozzászólás... "Demostmárelég!" (Szarumán, hehe) Szeretnék rendesen becsatlakozni, jobb későn, mint soha alapon. Ody is biztatott, őt már 10 éve ismergetem, és volt szerencsém Bomarr, Pildi, MissKarrde, SimonZ remek társaságában tölteni pár órát, együtt filmezve. Rövidre fogom: most lettem 50 - de ez itt vénnek való vidék is, hazajárok hozzátok, jó itt, na - a TLJ az ajándékom, alap. :)  Fiam a 20. szülinapjára kapja, picit előre. Naná, hogy együtt ülünk be szerda délben. Ebben az - is - a szép, hogy '79-ben ha valaki azt súgja: kiscsákó, ennek a filmnek lesz ám folytatása, és a 7. részét 36 év múlva a fiaddal nézed, hát, tuti kiröhögöm, stb. (Emlékezetes nap volt két éve, de nem überelhette a gyerekkori premieremet, nyilván) 

 

Több számot nem írok ki, bocsi... :) de magamból kiindulva  - szeretem megismerni-átélni mások SW történelmét - rajzolok egy rövid folyamatábrát, velem hogyan történt. Szüleim és rokonok Csillagok háborúja mozizás után hazaérnek, baromi hülyeségnek írják le, űrhajók, kardozás, hercegnő, mese... na, akkor ez engem érdekel, beültem a Corvinba, jött a romboló, levegőt alig, szem-száj-szív tárul, aztán belép Vader és áll leesik, végem, örökre, besza-behu, a zene külön is megrágott, lenyelt. Jártam 2 évig (hopp, mégis egy újabb szám) moziról-mozira, a film szünetében néztem a többiek arcát, magányos néző voltam, de nem is hiányzott akkor még más rajongók társasága-, ez később égető hiány lett... Jegyüzértől is vettem egyszer zsugát, máskor meg hiányzott egy bélás a jegyhez, elfogyott a legolcsóbb kategóriájú 8 forintos, egy tizes volt nálam, ott álltam Pesterzsébet közepén, kétségbe esve, majd szégyenkezve kértem két forintot egy idősebb arctól, megnéztem huszonnyolcadszor is, aztán haza a város másik végére, apám kiakadt, hogy ezt a marhaságot "követem" és még lejmolok is miatta, ő nem erre nevelt. :) Anno a mozik kirakataiban fekete-fehér fotók reklámozták a filmet, legszívesebben betörtem volna az üveget, hogy enyém legyen Vader és Obi pillanata, összeakasztott kardokkal, háttérben a hangár. Vagy a Falcon pilótafülkéjéből kileső társaság... hmmm. Vader mozgását és vívását utánozva seprűnyeleztünk a szomszéd sráccal, a fénykard markolata szigszalagból kialakítva, komoly menetek, csattanó koponyák, sajgó testrészek. Aztán egy jól informált srác a suliból közölte, hogy van ám egy folytatás már, ahol egy 900 éves zöld manó, Yoda néven, jedi mester, és Vader Luke apja... nem hittem egy szavát sem, eleve nem volt szimpi a csákó, és egyáltalán... hívogattam a Mafilmet, hogy mikahírek, de nem tudtak válaszolni. A Vörös Csillag moziban végül mégis, Vader, szinkron, nagyon fura volt, de ütött. Ahogy azóta is minden epi... gyerek maradtam, most is ugyanúgy izgat, várom a premiert durvára, áldás ez a fiam, jöjj velem feel a családban... és jön! :)) Lányom 13 - ennyi szám nincs a galaxisban, bakker - vele most nézzük a Sagát, Birodalom jön, de nem igazán fogta meg, lehet, hogy kitagadom. :) 

Az egész Saga a mindenem, sok-sok nézés után kezdett csak sokkolni Jar-Jar, itt-ott... ebben benne van minden, igaz? :) Lucas egy félisten, minden parával együtt is, az RO zseniál, a zenéje is az, Rianben nagyon bízom, kedden odanézek a West Endes csapathoz premi előtt és után, látni akarom az arcukat, másnap délben meg... és a Történet folytatódik. Úgy tűnik most, hogy csak most kezdődik igazán ez a tánc, hehe. 

Örülök, hogy veletek lehetek, az Erő legyen velünk, mindvégig!

Üdv, Attila

(Nincs több szááám, utsó info: GYU és Trónok fan lettem, útközben-, de Vadert senki és semmi nem pótolhatja nálam. Évekig gondolkodtam, és vártam a lehetőséget, végül megvettem a VADER-1 rendszámot, amivel sok jó poen jött és fog is még, bár jelenleg itt van a szobában, mert nincs autóm 2 éve...) :))

 

Az még lemaradt, hogy kell egy Porg, egy igazi, mooost! ;)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.