Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

2017. 12. 04. - 16:31, Darth Porg írta:

Üdv, pajtosok!  ;)

Üdv újra itt, örülök, hogy itt vagy :) Mi a gond a számokkal? (kérdezi egy pénzügyes :D )

2017. 12. 04. - 20:04, Pildi írta:

A 20-30 éves távlatról meg csak annyit mondanék, hogy volt már olyan vízióm, hogy nagymamaként bottal is még moziba fogok járni és SW filmet nézek. :D

Remek vízió, megyünk mi is, és így legyen :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Sziasztok!

 

Nem tudom, ide tartozik-e, amiről írni fogok. Elnézést, ha nem, s akkor kérlek, töröljétek a hozzászólást.

Egy kis segítséget szeretnék kérni, egy star wars rajongót keresek, spoiler-ben írom a részleteket. Előre is köszönöm.

Spoiler

Szóval keresnék valakit, ha jól rémlik Debrecenből, aki szereti a star wars-t és sokat nyomult a Star Wars The Old Republic játékban (az MMO-ban). Topiktársként az sg.hu fórumáról ismerjük, ott Gudott volt a nickje, ő írta az ottani faq-ot, s az utóbbi években ő szerkesztette az swtor.hu oldalt. De aktívan jelen volt a prohardver és reddit fórumok swtor topikjaiban is. 2017 január-február óta nem jelentkezett be a fórumokba, sem az swtor.hu oldalra (ami azóta meg is szűnt), s azóta nem hallottunk róla. Tudom, hogy hirtelen változhat az ember érdeklődési köre, s ez lehet az ő egyéni döntése is, de jó lenne legalább annyit tudni, hogy nincs semmi baj. Mert hát ilyenkor az ember hajlamos rosszra (is) gondolni, úgy is eleve olyan durva az élet. Tudom, hogy reménytelen ez ilyen kérés/kérdés, de ezt a fórumot sokan olvassák, akiket a star wars érdekel, hátha ismeri valaki, vagy tud valamilyen információval szolgálni.

Nagyon köszönöm.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 01. 28. - 8:29, Kenobi tábornok írta:

Már régóta szerettem volna leírni ide, hogy itt egy nagyszarű közösség van és örülök, hogy a tagja lehetek. :) Kevés olyan fórum van manapság, ahol értelmesen lehet vitázni, értelmes emberekkel megosztani dolgokat, új ismereteket szerezni másoktól. Örülök is ennek, hogy sok, tapasztalatabb fórumtárs által sok új dolgot tudhatok meg a Star Wars világáról, és remélem hogy néha én is hozzájárulok a magas színvonalhoz. Még egyszer köszönöm, hogy itt lehetek. :)

A kérdések révén, amiket különböző topikokban felteszel szinte egy az egyben magamra emlékeztetsz. :) Anno az EpII után èn is így támadtam be a rutinosabbakat a kérdéseimmel. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Porg! Épp most néztem utánad egy kicsit! Annyi hsz- ahány like rájuk? Mondom ki lehet ez. De látom nem ma kezdted. A user neved meg friss gondolom és más lehet, mint régen.. Ody "Wall.."-jából nem vágom, hogy "ismerlek-e"..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

aha! De szerettem azt az oldalt. Párévente lehetőség nyílik rá, hogy emlékeztetőül beírhatom, hogy én is voltam ott. Főleg a Klónok támadása várakozási idejében, de leginkább Oldie-ra és SimoZ-re emlékszem. Velük tudom, hogy diskuráltam. (55-nek hívattam ott magam, majd később Csoli_1138-nak ;) )

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A legendák még Wallatos néven énekelték meg, és igen, elég régi motoros a szakmában, még ő is az Erő honába tűnt starwars.hu-ról manifesztált ide át. :) 

Ilyen fantasztikusan költői hozzászólást én még nem láttam itt. :D

4 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

aha! De szerettem azt az oldalt.

Egy idő után más nem sokat ért a fórum része. A hírszekció viszont jó volt, hála ploknak.

4 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Párévente lehetőség nyílik rá, hogy emlékeztetőül beírhatom, hogy én is voltam ott. Főleg a Klónok támadása várakozási idejében, de leginkább Oldie-ra és SimoZ-re emlékszem. Velük tudom, hogy diskuráltam. (55-nek hívattam ott magam, majd később Csoli_1138-nak ;) )

Emlékszem! Azok miatt az idők miatt lettél meghívva. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ilyen fantasztikusan költői hozzászólást én még nem láttam itt. :D

Egy idő után más nem sokat ért a fórum része. A hírszekció viszont jó volt, hála ploknak.

Emlékszem! Azok miatt az idők miatt lettél meghívva. :P

Ja! Ide az az érettségi mi? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 (gratula csoli a 10 ezerhez ;) )

Köszönöm! Ez már szép kerek szám! Még ezen a csúnya rossz fordított fórumon is érzem magamat valakinek! :P

Spoiler

Amúgy nagyon megszoktam. Már teljesen természetes. pszt! ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.