Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Lássuk velem nagy vonalakban mi a helyzet.

 

Cupsy én is sajnálnám ha lelécelnél. Ha jónak látod tarts valamennyi (remélhetőleg ne túl hosszú) szünetet és gyere vissza amint kedved lesz hozzá.

 

Az értékelősdivel úgy vagyok hogy ha már be lett építve akkor használom is mert többnyire jópofa dolognak tartom és nem akarok mellette elmenni hiszen azzal is meg lett dolgozva.
Azt ugyan nem mondom hogy nem akadnak ellenérzéseim vele szemben. Olykor bennem is felmerül hogy talán azért nem kapok olykor értékeléseket mert egyesek esetleg nem bírnak engem. Sajna tettem rossz fát itt eleget a tűzre régebben ahhoz hogy ne legyen rá ok. Úgyhogy volt elég megbánnivalóm.
Elő szokott fordulni hogy valami olyat rakok be amire nem kapok pozitív értékelést mikor szerintem mégis érne valamennyit. Vannak dolgok amikről tutira azt hiszem hogy többeknek bejön majd és aztán mégis csalódnom kell. Rosszabb a helyzet amikor direkt a fórumosok kedvéért csinálok valamit mert olyankor még elfogultabb is vagyok. Van amikor keveslem a tetszik-eket és akkor pláne felsejlik bennem hogy egyeseknek velem lehet bajuk és azért nem értékelnek. Néha meg simán csak értetlenül állok a tetszik-ek hiánya vagy alacsony száma előtt.
Persze számításba veszem hogy "nem vagyunk egyformák" meg "ízlések és pofonok" plusz "kinek a pap kinek a papsajt" és azt is hogy akadhatnak akik nem is szeretnek értékelgetni. Az ilyesmik nálam okés esetek. Klassz lenne ha másfajta nem tudna felmerülni bennem de az nem mindig jön össze.


A vicces értékelésekkel már kevesebb problémám van mert úgyis ritkán tudom elővenni itt a használhatóbb és többeknek bejövősebb humoromat. Akad olyan eset hogy csak utólag jövök rá hogy mellé ment a poén mert vagy nem elég vicces vagy talán valakiket még rosszul is érint.

 

Az értékelős rendszerben a pontszámok feltüntetésének és a népszerű hozzászólók kiírásának meg elég kevés értelmét látom. Nem igazán zavarnak de ha nem lennének akkor nem hiányoznának.

 

A tagokhoz fűződő viszonyomról csak annyit hogy az aktívkodók közül csak elvétve akadnak olyanok akikkel komolyabb problémám van. A nem túl sok vizet zavaró hülye nézőponttal rendelkezőek és a még ki nem ismertek inkább közömbösek nekem. A  túl nagy port kavarókat sokakhoz hasonlóan én se komálom. A maradék csoport tagjait pedig az összezördülések ellenére mindet bírom valamennyire.

 

A vitákkal meg úgy vagyok hogy távol maradok tőlük mert úgyse tudnék versenyképesen részt venni bennük. Érvelni se tudnék valami jól és sokszor engem vagy szinte vagy egyáltalán nem érdeklő dolgok miatt megy a szópárbaj. Sok dolog egy ideje amúgy se köt le eléggé ahhoz hogy többet akarjak írni róluk. Még a  Star Wars-os témák között is akadnak olyanok. Jobb nekem ha többnyire maradok az értékelésnél és az érdeklődésemet felkeltő témák olvasásával. .
Meg szócsatázni az időt is sajnálnám. Sokszor rohadt nehezen szedem össze a gondolataimat. Gyakran van hogy néhány mondatos hozzászólásokon kábé fél órát agyalok mire leközlésre alkalmasnak találom és a berakás után van hogy szinte rögtön még szerkesztek is rajtuk valamit. Ezt a mostani irományomat talán másfél órája kezdtem el és tartott vagy negyed óráig mire rávettem magam. Olyan mintha fogalmazásgátlót szedtem volna be. Biztos a pszichébogyók egyik átka.


Amúgy eredetileg nem akartam a bajaimmal előjönni de most épp alkalmasnak találtam rá a helyzetet. Talán ideje is volt hogy kiadjam a fórumozást érintőek javát magamból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, nagyon karakán dolog, hogy ezt leírtad. :) Én örültem az értékelés lehetőségének, mert így gyorsan lehet jelezni, ha valami tetszik, vagy megköszönni valamit, akkor is, ha nincs időm egy egész hsz-ra. De tény, hogy főleg az, ha nincs értékelés, rosszul eshet. Ez ellen csak úgy lehet védekezni, hogy eldöntjük magunkban, hogy ez nem más, mint egy jópofa plusz eszköz, de nem ez mutatja meg, mennyit érünk. Pont mint ahogy a Facebook-on sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lecsupaszított valóság az, hogy legtöbb esetben a user saját hangulata és lelkiállapota az a szűrő ami mentén lecsapódnak a fórum hozzászólásai. Ha valaki pl. rossz kedvű, akkor amint lehet támadást és lehúzást fog felfedezni a kicsit félreérthető dolgok mögött is. Ehhez nem kell pszichológusnak lenni, ez tapasztalati tény. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szűkszavúbb lettem az elmúlt időszakban. Talán majd a tél változtat ezen. Én is érzem az Őstagok összetartását, mindig is éreztem, de ha nem fogadtam volna el, már nem lennék itt.

Most olvasó módban vagyok. A vitákat már rég kerülöm. Nyertest még sosem avattunk egy-egy vita után, úgyhogy szinte értelmetlenek.

Az értékelőrendszert utálom. Ez a Facebook-ból ered. Merthogy azt is utálom. Én szívesen leírtam régen, hogy "egyetértek" vagy hogy "köszönöm". Van hogy mostanában is megteszem.

szóval kár, hogy ide is bekerült. Sajnos maximalista és önmagamról jó benyomást fenntartani vágyó ember vagyok így ha nekem hsz-eimhez képest kevés a zöld plusz-om azt javítandó problémának érzem, viszont nem nagyon tehetek érte. Példának okáért pár hete belementem egy vitába (Rebels WBW) és ott bekaptam 2 negatívot. Nagyon rosszul esett, mert nem tudom a helyén kezelni. Kultúrált voltam és disztingvált, így meg is sértődtem. Úgy éreztem, "kik Ők, hogy egy gombnyomással leszarozzák értelmes gondolataimat?" Én úgyérzem, hogy negatívat olyan dologra kellene dobni, ami ilyen egyszavas obszcén gyökér megnyilvánulás. Elhangzott pb-től a "farokméregetés" is. egyetértek! Ez nem olyan, mint hsz-ek száma, ami egyértelműen mutatja, hogy ki milyen aktív vagy éppen régi motoros. Ez megy pofára is..

Mindegy nyilván maradni fog. Én megszoksz-ot választom a megszöksz helyett, mert hasznos és jó fórum ez. Sajnálom aki elment már (pl.:R2), remélem Cupsy marad, remélem jönnek jó újak és régiek (pl.:Szkipi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "like" rendszer ötletét anno mindenki üdvözölte. Ezért is fura, hogy most mennyi embernek van baja vele. :hmm: Szerintem nem kicsit van félreértve ez az egész. Ez nem embert osztályoz, hanem véleményt. Még akkor is, ha többeknek ez nem így tűnik. A nem tetszést kifejező jel is azt mutatja, hogy a konkrét hozzászólás érdemi részével nem értek egyet. Nem azt mutatja, hogy az íróját utálom, vagy egy egy darab fekália az írás. Sokszor nem is használom ezt a jelet mert tudom, hogy félreértik. Egy lényegében ártatlan osztályozási rendszert hogy lehet ennyire véresen komolyan venni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy ötlet de lehetne tartani egy szavazást, hogy most igy ennyi idő után kinek mi a véleménye erről az osztályozó rendszerről. Ki szeretné ha maradna, ki van ellene és ki az akinek teljesen mindegy. Elméletben a rendszer tényleg jó, de ha ellenérzéseket vált ki akkor érdemes újragondolni. Lehetne azt is hogy marad csak megváltozik. Mert mondjuk szerintem arra tök jó hogyha egyetért az ember a másikkal akkor nem kell párszavas hozzászólásokat gyártani hogy "Dettó" "Szerintem is" stb., viszont tényleg szükség van a negativ ikonra? Mert ez egy olyan visszajelzés ami nem igazán segit a hozzászólónak. Nem tudja hogy pontosan miért kapta a lehúzást: a nyelvezet miatt, vagy mert nem volt logika benne a másik szerint vagy miért? Ha valakinek nem tetszik valami és annak szeretne hangot adni valamilyen formában akkor talán jobb ha már leirja hogy mi a gond. Mert ez a negativ jel sokat nem segit. De most csak ötletelek. Mindenesetre ha már igy felmerült érdemes lenne feltérképezni ki mit gondol a szavazó rendszerről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szavazást jó ötletnek tartom. Én még negatív smiley-t soha nem adtam senkinek, mert kontraproduktív. Ha valakinek a hozzászólása nem tetszik, azt leírom (és így nincs félreértés, hogy nem a személyével van baj), vagy pedig egyáltalán nem foglalkozok vele.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A "like" rendszer ötletét anno mindenki üdvözölte. Ezért is fura, hogy most mennyi embernek van baja vele. :hmm: Szerintem nem kicsit van félreértve ez az egész. Ez nem embert osztályoz, hanem véleményt. Még akkor is, ha többeknek ez nem így tűnik. A nem tetszést kifejező jel is azt mutatja, hogy a konkrét hozzászólás érdemi részével nem értek egyet. Nem azt mutatja, hogy az íróját utálom, vagy egy egy darab fekália az írás. Sokszor nem is használom ezt a jelet mert tudom, hogy félreértik. Egy lényegében ártatlan osztályozási rendszert hogy lehet ennyire véresen komolyan venni?

Ezzel maximálisan egyetértek, csak sajnos nem mindenki gondolja így. Még nagyobb baj, hogy nem is mindenki használja így. Mert az egy dolog, hogy a fogadó fél feleslegesen veheti túl komolyan vagy félreértheti és azt hiheti, hogy a személye ellen/mellett szól egy értékelés. De előfordulhat, hogy az értékelő fél is tényleg rosszul használja, és nem feltétlenül az adott hozzászólást veszi csak alapul. Mivel csak egy jelet látunk, semmi érdemi következtetést nem lehet levonni abból, hogy az minek szól valójában, így félreértésekre adhat okot.

 

De ez még hagyján. Aminek viszont tényleg semmi hasznát nem látom, az a nevek alatti "hírnév" érték. Ez ráadásul szembe is megy az előző elvvel. Elvégre, ha a tartalmat értékeljük, akkor teljesen mindegy kéne legyen, hogy aki azt írta amúgy mennyire "népszerű", más véleménye milyen fogadtatásra szokott találni.

Ez tényleg csak arra "jó", hogy legyen egy rossz mérőszám, ami viszont sokakat foglalkoztathat és zavarhatja őket, ha nem állnak elég jól. Én mondjuk halálosan letojom ezt a részét a fórumnak, de szerintem a legnépszerűbbeknek sem ad hozzá semmit az életükhöz, hogy ilyen sok pontjuk van. Aki meg kevesli a magáét, annak ez kifejezetten rosszul eshet. Aki meg negatívan áll, annak meg pláne.

Ráadásul tökéletes táptalajt ad az előítéleteknek és a skatulyáknak. Ez főleg a negatív értékelésekre igaz. Ha vki olyan szól hozzá, akinél ott virít, hogy legtöbbször nem értenek vele egyet, már eleve hendikeppel indul, ami szerintem nem fair, sőt kártékony. Vagy jön egy tök új arc, nyilván még alig van pontja, nagyjából nullán áll. Ugyanez a helyzet azzal, aki inkább csak szemlélődni szokott vagy ha hozzá is szól, nem megy bele komolyabb véleménykifejtésbe. Egy nagyon megosztó személyiség szintén, hiszen a különféle értékelései kiütik egymást, miközben amúgy baromi aktív.

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Mert mondjuk szerintem arra tök jó hogyha egyetért az ember a másikkal akkor nem kell párszavas hozzászólásokat gyártani hogy "Dettó" "Szerintem is" stb., viszont tényleg szükség van a negativ ikonra? Mert ez egy olyan visszajelzés ami nem igazán segit a hozzászólónak. Nem tudja hogy pontosan miért kapta a lehúzást: a nyelvezet miatt, vagy mert nem volt logika benne a másik szerint vagy miért? Ha valakinek nem tetszik valami és annak szeretne hangot adni valamilyen formában akkor talán jobb ha már leirja hogy mi a gond.

Nem érzem, hogy annyit nyernénk azon, hogy nem kell leírni, hogy ha egyetértünk a másikkal vagy viccesnek találjuk, amit írt. Persze, könnyebb dobni egy lájkot, de kicsit túl is egyszerűsíti a kommunikációt. Viszont ha pozitív véleményt lehet így kifejteni, akkor lehessen negatívat is. Azt nagyon rossz iránynak tartom, hogy csak pozitív véleményt lehessen így kifejezni, káros az üzenete.

Ahogy a pozitívnál se lehet tudni, hogy konkrétan mi van mögötte, úgy a negatívnál se. Az igaz, hogy utóbbinál ez jóval problémásabb. Ezért érdemes elgondolkodni azon, hogy az egésznek van-e értelme. Akár egyetértek a másikkal, akár nem, tiszteljem meg annyival, hogy erről írok pár szót vagy mondatot, amiben egyértelműsítem mire és hogyan reagálok.

Főképp úgy, hogy egy több tucat soros hozzászólásra mi értelme lehet dobni bármilyen egyetlen szimbólumos reakciót? Most az mire vonatkozik a rengeteg gondolatból, amit tartalmazott az adott írás? Oké, hogy ad róla egy átfogó képet, de a lényeg pont a részletekben bújna meg. Azért vagyunk itt, mert szeretünk beszélgetni, azért szólunk hozzá egy témához, mert szívesen diskurálnánk róla. Egy valós beszélgetésben se esne jól, ha pár percig beszélnék valamiről, amire annyi reakció jönne, hogy "oké" vagy "egyetértek" vagy "nincs igazad".

A negatív véleményekre pedig ez kiemelten igaz, mert arra mindenki érzékenyebb. Bomarr elég jól összefoglalta, nem lehet tudni mire kaptam a rossz értékelést. Márpedig ez nagyon nem mindegy. Videómegosztókon is durván keverednek ezek és nagy balhékat tud generálni ki hogyan áll hozzá az értékelésekhez. Látok pl. egy elég igénytelenül összevágott tribute videót mondjuk egy halott sportolóról, nyomok rá egy dislike-ot, amire jön a hatalmas felzúdulás, hogy lehetek ekkora bunkó, meg biztos nem szerettem a sportolót stb.. Pedig erről szó nincs, a videó minőségét értékeltem, nem azt, akiről szólt. De ez fordítva is megtörténhet. Van egy baromi igényes, szórakoztató és jól összerakott videó (pl. egy filmkritika), amivel viszont tartalmilag nem értek egyet. Mit nyomjak rá?

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Szerintem a nem tetszik gombot ki kellene venni.

Ahogy az előbb írtam, szerintem nem jó ötlet. Vagy vegyük le az összeset, vagy maradjon a "nem tetszik" opció is. Annak semmi értelme, hogy akinek tetszik valami vagy egyetért, annak megvan a lehetősége arra, hogy ezt egyszerűen egy kattintással tudassa mindenkivel, aki viszont ellenvéleményen van, az nem élhet ilyesmivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "nem tetszik" is olyan nálam hogy nem zavar ha ott van de nem is hiányozna ha nem lenne. Úgyis csak az engem egyértelműen sértő hozzászólások lehúzására használnám de azt meg úgyse tartanám elégnek.
A többi értékelős cuccos a félreértős helyzetek ellenére felőlem maradhatna. Majd csak sikerál optimistább nézőpontra váltanom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem érdemes lenne inkább egy külön fejezetet nyitni a szabályzatban ennek az értékelős rendszernek, ahol le van írva mi mit jelent, és hogy nem kell belelátni többet. Ma találkozom Dzséjttel, ötletelünk rajta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem zavar ez az értékelősdi. Sőt, örülök neki. Nem kell leírni 20-szor hogy köszönöm pl. A negatvív sem zavar, pontosan tudom hogy nem a személyemre kapom, hanem amit írtam.

Én 2 esetben osztok negatív értékelést. Ha nem értek egyet az írás tartalmával illetve ha valakinek a stílusa(tartalomtól függetlenül) bicskanyitogató. Ez utóbbi okból itt nem nem sűrűn kell osztogatni.

Csak Mestal érte ezt el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden Tiszteletem! 

 

Racerx-nek hála megtaláltam e fórumot, és nagyon örülök neki. Feliratot kerestem a Star Wars Resistance-hoz,és útba igazított viszont arra nem számítottam, hogy egy ember mindenképp ismerős lesz nekem az AVP fórumáról Dzséjt néven :D  Lehet volt ott annak idején más is aki fórumozott más név most nem ugrik be. 

 

Ahogy olvastam a topicocat egyből lejött, hogy egy igazán remek közösség van itten mind értelem mind hangulat terén így nem volt kérdéses, hogy csatlakoznom kell az Első Rendhez vagy Ellenálláshoz? No igen ez még a jövő zenéje. :)

 

Remélem elférek még a Galaxisban nálatok. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légy üdvözölve Kargarosz! :) RacerX-nek is megy a pacsi az ajánlásért, és bízom benne, hogy jól érzed majd magad nálunk. :) Tényleg rengeteg téma van, szóval lehet válogatni. Ami pedig Dzséjt illeti? Lehet, hogy ő is emlékszik rád. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

"Minden Tiszteletem! 

 

Racerx-nek hála megtaláltam e fórumot, és nagyon örülök neki. Feliratot kerestem a Star Wars Resistance-hoz,és útba igazított viszont arra nem számítottam, hogy egy ember mindenképp ismerős lesz nekem az AVP fórumáról....."

 

"...Remélem elférek még a Galaxisban nálatok. :)"

 

 

Riddick és én is jártunk ott. Üdv itt! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Na ez remek! Mi történt amúgy vele? Persze tudom már,hogy nincs, de mi volt az oka a végének, ha szabad tudni.:)

Erről jobb, ha Dzséjt-et kérdezed. Van itt egy "Aliens és Predator" topic a "Külvilág"-alá sorolva, keresd meg, és célozd meg ott a témát! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Na ez remek! Mi történt amúgy vele? Persze tudom már,hogy nincs, de mi volt az oka a végének, ha szabad tudni.:)

Üdv köztünk! :) Jó, hogy még egy ember előkerült az AVPU-ról. Amúgy Darkoo is itt van onnan, csak itt JakeSully néven fut, már, amikor éppen erre sertepertél.

 

Az AVPU végét valószínűleg az érdeklődés hiánya okozta. Új (jó) filmek hiányában egy idő után már nem volt miről beszélni, így egyre kevesebben egyre kevesebbszer jártunk fel. Én az utolsó időszakban szerintem havi egyszer, ha felnéztem. Végül Infy anyagi okokból már nem engedhetett meg magának egy látogatók nélküli oldal fenntartásán. Az AVPU így most már csak Facebook-oldalként üzemel, ott viszi Infy és Nodika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 02. - 10:24, Frenkie írta:

Engem nem zavar ez az értékelősdi. Sőt, örülök neki. Nem kell leírni 20-szor hogy köszönöm pl. A negatvív sem zavar, pontosan tudom hogy nem a személyemre kapom, hanem amit írtam.

Én 2 esetben osztok negatív értékelést. Ha nem értek egyet az írás tartalmával illetve ha valakinek a stílusa(tartalomtól függetlenül) bicskanyitogató. Ez utóbbi okból itt nem nem sűrűn kell osztogatni.

Csak Mestal érte ezt el.

A röhej kategória... :-)

Miközben a szerencsétlen pofára osztogatja a mínuszokat, azt ecseteli mennyire fair, hogy más emberek csak és kizárólag az írásainak a tartalmát értékelik. Büszke lehetsz magadra barátom!

  • Nem értek egyet 1
  • Zavaros 1
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 10. 30. - 22:10, Darth Cupsy írta:

Nem bírom Mestalt

 

Enyje, no... :-)

 

2018. 10. 30. - 22:10, Darth Cupsy írta:

de azért valamit csak jól lát:

Na azért... :-)

 

2018. 10. 30. - 22:10, Darth Cupsy írta:

Itt van az új csávó is leírta a véleményét aztán már több mint egy oldalon magyarázzák neki többen is, hogy miért nem jól látja amit látott/ érzett. Szerintem erre hosszú távon senkinek nincs szüksége.

Az van, hogy 3 okból is lehet vitázni / kommentelni (meg még vagy 100-ból)

 

1. Van aki befogadó, és szeretne más nézőpontokkal megismerkedni. Nem baj az ha ez ellentétes az övével, mert a vita képes hozzáadni egy új nézőpontot (pl. Waldmann a Puzsér vs. Waldmann vitában - az Istenről) és sok esetben tanulhat belőle, sokszor épp a saját véleményét erősítheti meg vele (de legalábbis minden ami elhangzik alakítja azt). Ha elsőre nem is dolgozza fel teljesen, vagy legitimálja az ellentétes véleményt, később lehet hogy pont azokat az érveket sorakoztatja fel egy kérdésben, amit a vele vitatkozótól hallott. Ez csupán attitűd kérdése, de mindenképp szükséges, hogy valaki ne megerősítésre vagy legitimálásra vágyjon, hanem nyitott legyen.

 

2. Van aki bezár ha ellentétes véleményt kap, és mivel képtelen érvekkel vitázni, ezért nem dolgozza fel amit hall / olvas, nem válaszol érvekkel, hanem csak dehonesztál, leminősít, hogy devalválja az ellenvéleményt és az azt képviselő embert. Csattogtatja a fogát, és reménykedik hogy a falkavezérek majd megjutalmazzák. A lényeg hogy ő akkor se veszítsen arcot, ha 3 értelmes mondatot sem képes hozzátenni az egészhez. Ha mond is valamit, leginkább másra vagy másokra hivatkozik (pl. PRK a Puzsér vs. Papp Réka Kinga vitában - a genderkurzusról). Nulla erőfeszítés, viszont lehet még hivatkozni ezer dologra, mint pl. a stílus, inkompetencia, vagy "mert csak"...

 

3. Van aki eleve nem azért vitázik, hogy más nézőpontokkal megismerkedjen, hanem hogy kinyilatkoztasson vagy lenyomjon másokat. Tipikus attitűd aminek a nagy része kompenzáció, de a lényeg nem a tartalom, hanem a pozíció. (pl. Puzsér :-)

 

o7

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, pb69 írta:

És Te hová sorolod Magad úgy általában? :)

A nyitott / befogadó kategóriába, akinek szar stílusa van, de mindent kifejt miközben igyekszik lenyomni másokat. :-D

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Üdv köztünk! :) Jó, hogy még egy ember előkerült az AVPU-ról. Amúgy Darkoo is itt van onnan, csak itt JakeSully néven fut, már, amikor éppen erre sertepertél.

 

Az AVPU végét valószínűleg az érdeklődés hiánya okozta. Új (jó) filmek hiányában egy idő után már nem volt miről beszélni, így egyre kevesebben egyre kevesebbszer jártunk fel. Én az utolsó időszakban szerintem havi egyszer, ha felnéztem. Végül Infy anyagi okokból már nem engedhetett meg magának egy látogatók nélküli oldal fenntartásán. Az AVPU így most már csak Facebook-oldalként üzemel, ott viszi Infy és Nodika.

 

 

Oh...Darkoo mester igen Zsék Szüli :D  Néha még feljön a learnnavi-ra mert a Cameron rajongása nem múlt el, de persze ez más téma.  Sajnálatos, hogy megszűnt, de örülök, hogy sok ember onnan visszatért, és újra együtt a csapat! Azt nem is tudtam,hogy Facebookon még ott vannak meditálok rajta ígérem.:)

 

43 perccel korábban, Mestal írta:

A nyitott / befogadó kategóriába, akinek szar stílusa van, de mindent kifejt miközben igyekszik lenyomni másokat. :-D

 

Igazából minden csak nézőpont kérdése. Olvastam a véleményeidet, és van pár dolog amivel valamilyen szinten egyetértek, és engem is zavar.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.