Jump to content

A fórum közössége

Recommended Posts

On 7/26/2020 at 9:49 PM , Iqvi said:

Csináltam egy klubot, és már küldtem ki pár meghívót. Majd meglátjuk mi lesz belőle.

Ezeket a klubokat különben hogy kell felfogni? Ezek afféle zárt szekciói lennének a fórumnak? :) Még nem volt szerencsém ilyenhez. 

Posted (edited )

Olyasmi. Általában olyan téma ami nem illik a fórum profiljába. A létrehozó dönti el kit hív meg. 

Azt hiszem lehet jelentkezni is a csoportba, melyet annak adminja fog elbírálni. 

Edited by Ody Mandrell

Frissült a szabályzat. A főoldalon és a szabályzatban is olvasható a változás. Kérlek, tartsátok be, mert már sokadszorra van gondunk a LEGO termékeihez kötődő posztokkal.

Semmi extrém, csak a LEGO a DMCA-n keresztül kivetette a Google kereséséből a Fórum egyes oldalait, mert jogsértő tartalommal (a LEGO Star Wars animációs sorozatok letölthető változataival) bírtak. Hogy ezek az oldalak is listázva legyenek a Google keresőben, eme posztokból ki kellett szerkeszteni a letölthető anyagokat. Igazából ez kicsit sz*rrágás a LEGO részéről, mivel 2016-os posztokról van szó, és nem hiszem, hogy a mi fórumunkon veszítenének, de ez van, a LEGO ilyen cég. Nem ez volt az első ilyen esetünk, korábban azért is jött az ejnye-bejnye, mert linkeltük legokészletek kiszivárgott képeit. De mindez inkább csak bosszantó. Viszont jobb a békesség, ezért tiltjuk mostantól a nem hivatalos LEGO képek és a videók nem hivatalos forrásból történő linkelését.

• 1 month later...
24 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ennél a f*szjankónál sokkal jobban érdekel mi lehet @Donát-tal. Szeptember elsején lépett be legutóbb.

Lehet, hogy munka vagy családi ok, vagy nincs olyan kedvében... :) De majd ő megmondja.

Én meg mások is voltak már úgy, hogy eltűntek huzamosabb időre. 

2020. 09. 20. - 17:14, Ody Mandrell írta:

Pedig a fószer nem is kapott semmit. :D Kissé érdekes volt a kifakadása. Úgy is mondhatnám nem normális. 

Ennél a f*szjankónál sokkal jobban érdekel mi lehet @Donát-tal. Szeptember elsején lépett be legutóbb.

Vagyok. :) Csak befogadtunk egy kiskutyát, így most elpárolgott a szabadidő legnagyobb része. Most kicsit limitáltan leszek, de aztán visszaállunk a régi kerékvágásba. 

• Like 4
  • Tetszik 4