Jump to content

Recommended Posts

1 órával korábban, Brodie írta:

Pártatlan vagyok a csatájukban, de jót nevetnék, ha Cameron az Avatar 2 előtt újra moziba küldené az első részt. :D 

Ami esélyes is. Bár ezt már a Disney dönti el főleg. :) 

Javában forog az Avatar 2-3. Vagy már a 4. részt forgatja?  Nem tudni, csak azt, hogy a végtelenségig fog tartani.

Stáb fotó a forgatásról.

Érdekes hogy Stephen Lang arca olyan sebhelyes, mint az első részben. Akkor mégis visszatér ő maga? De hát hogy?

cgvGU7J.jpg

Megépült egy pandorai medence

70431993_816888275461824_635519909569862

Hogy aztán valami tragikus dolog színhelye legyen.  Cameron nagyban filmez egy jelenetet, háttérben tűz ég.

EF4yWmHUwAEt12c?format=jpg&name=small

Nem egyszer nyilatkozta,hogy visszatér sőt igazából az egész széria főgonosza lesz mert szerinte ez menyire izgalmas....mondjuk nekem biztos nem,de persze ő tudja.

De igazából majdnem mindenki visszatér aki az elsőbe meghalt Jake szóval itt nem csak az ezredesről kell beszélni. Kicsit sajnálom,hogy az öreg az Avatarra pazarolja idejét,de hát ez van. 

Csak én azt gondoltam, hogy az ikertestvére, klónja, avatár teste tér vissza.. És nem konkrétan Ő maga az első részből, maga a húsvér karakter, aki szerepelt az előző részben. 

Posted (edited )
12 perccel korábban, JakeSully írta:

Csak én azt gondoltam, hogy az ikertestvére, klónja, avatár teste tér vissza.. És nem konkrétan Ő maga az első részből, maga a húsvér karakter, aki szerepelt az előző részben. 

Végtére is anyum ikertestvére is úgy néz ki szinte mint anyum szóval ilyen téren nyugodt szívvel el lehet játszani Langnak a szerepet szerintem :D Ez nem akadály. Főleg,ha meg klónozzák akkor meg ugye adja magát. Én speciel teljesen új gonoszt vagy gonoszokat vártam újabb karaktereket /amik ugye lesz nem egy kettő csak a régieket tök fölösnek érzem/, és nem a régiek nagyját visszahozni, de majd meglátjuk mi lesz. Engem elhagyott már a nagy lelkesedés főleg a hírek után amik eddig kijöttek. 

Edited by Kargarosz

Az mi is lenne? Régen volt valami hír erről rémlik valami,de hát már az se most volt. 

4 perccel korábban, Kargarosz írta:

Az mi is lenne? Régen volt valami hír erről rémlik valami,de hát már az se most volt. 

Cameron mindent leír majd az általa kitalált világról, az utolsó kis fűszálig. Pandora, az RDA, a harci egységek, az élővilág stb stb. Érdekes kis olvasmány lesz, ha egyszer megjelenik...

Tudomásom szerint már amennyire rémlik más könyvek megjelenését is híresztelték. De mondjuk ennyi idő alatt azért 1-2 könyv pl. az előzményekről vagy akár egy sorozat szerintem simán elfért volna már csak azért is,hogy az érdeklődés fentmaradjon. Meglátjuk majd, ha jönnek a filmek mennyire vevőek az emberek még rá. 

Húha.. Hús vér formában tér vissza a halottnak hitt főgonosz? Kényes terep ez a mostani "nehéz" időkben! ;)

Térjen csak szépen vissza Quaritch, és ezúttal hagyják győzni. 

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Térjen csak szépen vissza Quaritch, és ezúttal hagyják győzni. 

De ezuttal, mint beépített ügynökként :D

d2hned5-83aa2413-9e22-4a7c-b15f-8c3c1084

Van egy jó hírem számotokra!

Jön az Avatar Disney + streaming szolgáltatóra. Már most novembertől!

Posted (edited )
26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Annyit biztos nem hoz mint az első rész, de szerintem két milliárd felett lesz a bevétele. 

Az elsőre tippelnék 1,5-1,6-ot, utána pedig fokozatos csökkenést.

Ami persze még mindig szép bevétel.

Edited by Brodie

Posted (edited )

Én kettőre tippelek. :) Csak Kínában fog hozni 5-600 millió körül. 

Edited by Ody Mandrell

20 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

No Zsék Szüli már a 4. részt csinálja. 

Remélem a pandorai dzsungel az víz alatti világok áll leejtősek lesznek. Ha mást nem, gyönyörű látványvilágban nem lesz hiány.