Ugrás a kommentre

Trailer - 2.évad


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 hónappal később...
2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az első évadhoz képest hihetetlen változatos lesz, és az is kiderült, hogy ez lesz az utolsó évad! Kylo Ren büntet, de a többi is k*rva jól néz ki.

Uccsó? Na amennyiee feldobta akedvem a trailer annyira le is lombozott ez a hír. 

 

Na de ha már ez van inkább figyeljünk arra ami k@rva jó, észre vettétek azt az ősi Sith dolgot? Ja és szerintetek ki lehet a piros egyenruhás csávó aki értesíti Kazékat a fejvadászokról? Vajon ÚK tiszt? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mintha Batuu-n lenne az a sith cucc. Legalábbis a környezet olyan. Kaz apja pedig nem halt meg? :o Amilyen béna volt az első évad előzetese ez annyira ütős! :clap: 

Határozottan jobbnak érzem ezt az évadot, már a trailer alapján. Ha pedi az a fickó Kaz apja, hát gyerekek az valami hatalmas lenne. Vajon azért élte túl mert centrista, vagy pedig azért mert nem volt akkor a Hosnianon? Nagyon sok érdekes dologra számítok már, lehet hogy most előkerülnek majd a 8. részben emlegetett szövetségesek, mert Pyre mondja hogy az ellenállás megerősödött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Ha pedi az a fickó Kaz apja, hát gyerekek az valami hatalmas lenne. Vajon azért élte túl mert centrista, vagy pedig azért mert nem volt akkor a Hosnianon?

A hangja alapján tippeltem Kaz papájára. Amennyiben ő akkor nyilván az utóbbi eset állhat fenn, azaz nem volt a Hosnian rendszerben. :) 

 

Egyébként felvezetésnek tűnik a kilencedik részhez! Epic conclusion! :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Iqvi írta:

Uccsó? Na amennyiee feldobta akedvem a trailer annyira le is lombozott ez a hír. 

Igen, az utolsó. A starwars.com írja: 

"Kaz, Tam, and the rest of the crew aboard the Colossus station are making the jump to lightspeed for an epic second, and final, season of Star Wars Resistance this fall."

 

Nincs BD kiadás, és csak 2 évad. Valószínűleg nem hozta azt, amit vártak tőle.

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e utána másik animációs sorozat, ami ismét kicsit komolyabb hangvételű. 

 

Egyébként voltak valóban számomra is érdekes jelenetek a trailerben.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Brodie írta:

Nincs BD kiadás, és csak 2 évad. Valószínűleg nem hozta azt, amit vártak tőle.

Az idősík amiben játszódik ennyire elég. Főleg ha a IX-be torkollik bele. Ebben az esetben nem kell folytatás mert le lesz zárva (meg akkor minek is). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg visszatér majd, de ez nem ennek a topiknak a témája. :) 

 

Eddig még nem is említettem, de tök jó ahogy a kalózok is a Colossus lakóivá váltak. :D Lesz belőle súrlódás rendesen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy úgy írok ide, hogy még az első évadot se láttam, mert eddig hidegen hagyott, de az itteni lelkesedés mostmár meghozta az én kedvemet is :D (a trailert sztem megnézem előre, úgyse lesz fingom semmiről se, amíg az első évadon át nem rágtam magam :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Long live the Supreme Leader! :) 

Ütős trailer, na. Huttok, B2-es droidok, huttok, Kylo Ren fővezér, huttok, és a többi. Jó lesz ez.

 

Te meg, Bence, veled most már tényleg szeretnék leülni öt számról elbeszélgetni. Aztán testvériesen megosztozunk. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé valószínűnek tartom, hogy már az után vagyunk, mert már nincs rajta a seben a tapasz, amit az ep8 közepén vettek le róla. És a hajvislete is a sisak szétverése után lett ilyen rövidebb.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Dzséjt írta:

Eléggé valószínűnek tartom, hogy már az után vagyunk, mert már nincs rajta a seben a tapasz, amit az ep8 közepén vettek le róla. És a hajvislete is a sisak szétverése után lett ilyen rövidebb.

Akkor ez duplán izgalmas lesz! Egyébként már itt szó esik az ER terjeszkedéséről. Hype meg is jegyzi, hogy olyanok mint a Birodalom. 

9 perccel korábban, Revanshist írta:

Talán Kix is feltűnik végre valamilyen formában? :O

 

Ő ki? Ismerős valahonnan. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nézzük:

- B2 -es droidok? Ez tetszik.

- A különböző fejvadászok/bűnözők is nagyon bejövősek, különösen az a fura sisakos csávó, aki 1:20 környékén látható. Na és Kaz apja életben lenne? Vagy talán egy távoli rokona? :hmm:

- Tam sztorija is érdekes lesz, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz hangsúlyos a lány története. Vajon minden részben fogjuk látni majd, vagy időnként néhány részre eltűnik. Tippre utóbbi lesz.

- Végre az Ászok is nagy szerepet kapnak majd, különösen Griff és Hype karaktereinek örülök.

- Az új világok nagyon pazarak lesznek. Nocsak, csak nem meglátogatjuk Flix otthonát? :D

- Phasma él? Csaknem túlélte a Supremacy kettérepedését? De lehet közvetlen Finnék elkapása előtt is. Akkor Pyre megússza a dolgot egy kis időre. :D

- És Kylo papa is beugrik egy kis időre. Nyami.

- Ja és még valami: örülök, hogy érintik a gyerekeket is és úgy tűnik hogyha nem is nagyon, de valamelyest az Erővel is foglalkozik a sorozat. Szívélyesen várom majd, mit adnak hozzá az eddigi ismereteinkhez. :)

 

Várós a második évad, bár úgy hittem, hogy lesz még egy harmadik évada is, belegondolva hogy max 1 év telik el a 8 és a 9 között, szerintem remekül le tudják zárni a sorozatot és bevezethetnek minket a TROS eseményeinek hálójába. Pláne, hogy ez úgy tűnik tervezett lezárás lesz, mivel Pablo említette twitteren, hogy még anno 17 nyarán kezdtek el a második évadon dolgozni.

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Bence...Bence...Te kis kópé! :D

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Te meg, Bence, veled most már tényleg szeretnék leülni öt számról elbeszélgetni. Aztán testvériesen megosztozunk. :D 

Eskü elmegyek jósnak, vagy ilyen jövőbelátónak. Tán nem jedi vagyok valójában akinek a jövő eseményei írásos formában jelennek meg? :hehe:

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, RacerX írta:

Ő szerintem Sidon Ithano. A TFA-ban a Takodanan láthattuk. Finn nála akart dolgozni.

 

Edit: A wookiepedia szerint nem is ember.

Basszus hát onnan volt ismerős! Köszi!

 

@Dzséjt Bence rávilágított, hogy Phasma él, tehát nem járhatunk végig a TLJ után. :hmm: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bence rávilágított, hogy Phasma él, tehát nem járhatunk végig a TLJ után. :hmm: 

De Phasma nem szerepel Kylo jelenetében. Az évad eleje még járhat az ep7-8 időszakában, azt a szakaszt 1-2 résszel le lehet tudni - ez józan paraszti ésszel kigondolható, hiszen nyilván nem töltenek el éveket, heteket, de még napokat sem a hipertérben -, ám mire Kylo megjelenik, már akár az ep9 idejében is járhatunk.

Amúgy meg, akár túl is élhette az ep8-at, végül is, ki gátolná meg az alkotókat, hogy a Resistance-ban öljék meg? ;) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.