Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Anaheim 2022


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezt mondjuk be is jelenthették volna most is, ha így lenne.

Én nem arra gondoltam, hogy a mostani Celebration helyett összerántanak egy online showt még idén, hisz a vírus helyzet minden bizonnyal hátráltatott minden munkálatot és így nem is tudnának olyan szintű dolgokat mutatni amilyeneket szeretnének, de jövőre lehet ennek a Celebrationnek egyfajta pótlásaként lesz ilyen, de az még messze van, képlékenyek a dolgok minden tekintetben, annyit meg szerintem most még felesleges lett volna közölni, hogy majd lesz ilyen nem tudjuk pontosan mikor meg miről fog szólni, de lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Clayton Sandell (a Disney tulajdonú ABC csatorna egyik műsorvezetője) szerint a 2021-es D23-on a szokásosnál nagyobb Star Wars jelenlét lesz majd az elmaradó Celebration miatt. Ő elég ritkán szokott hülyeséget írni.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Darth Sky megváltoztatta a címet erre: Star Wars Celebration 2022
  • 2 hónappal később...
54 perccel korábban, Yoda József írta:

A Funko figuragyártó kitett a Tweet-et, amiben egy bizonyos "Star Wars Celebration Virtual Con"-ra hivatkoznak! :o Lehet mégis lesz valami virtuális Celebration? :yes:

 

Mondjuk a bejelentés elsőosztályú. :D

 

Eddig semmi hír se volt virtuális Celebrationről. Azt hittük, hogy amikor kaszálták az ideit, bejelentenek egy ilyet, de olyan csöndben voltak, mint a struccfej a homokban. Egyelőre nem tudok erre mit mondani.

 

Igazából az is lehet, hogy amit a Celebrationre terveztek figurák, azokat a jövő héten kiadják és nem lesz semmiféle Celebration...

 

szerk.: az alábbi úriember régen a Lucasfilmnél dolgozott. Az alábbit írta erre a virtuális eseményre:

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy vissza kell nevezni...

Reméljük azok a Tweetek tényleg ezt jelentették, és nem csak azt, hogy az eredeti Celebrationre tervezett árukat akarják csak eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy vissza kell nevezni...

Miért is? Valószínűleg amit a Celebrationre akartak kiadni Funko figurákat, azokat jövőhéten kiadják. Nem lesz itt virtuálisan semmi, mert arról már a Lucasfilm közölt volna információkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Miért is? Valószínűleg amit a Celebrationre akartak kiadni Funko figurákat, azokat jövőhéten kiadják. Nem lesz itt virtuálisan semmi, mert arról már a Lucasfilm közölt volna információkat.

De miért törölték a tweeteket?

 

Lehet nem most lesz a Celebration, hanem egy hónap múlva. A figurákat meg most lehet majd előrendelni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

De miért törölték a tweeteket?

 

Talán pont azért, mert mindenki egy virtuális Celebrationre gondolt hirtelen? Pláne jövőhéten...

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Lehet nem most lesz a Celebration, hanem egy hónap múlva. A figurákat meg most lehet majd előrendelni

A fentebbi úriember, Daniel Kennedy azt írta tweetjében - 2 további tweetje is volt ezenkívül - hogy egy ilyen esemény - mégha virtuálisan is - hatalmas előkészületet jelent. Sztárvendégek meghívása, fix időpontok megvitatása, stb. És persze a legfontosabb: időben szólni, hogy mikor lesz egy ilyen esemény. A DCFandome júniusban lett bejelentve - vagy májusban, most hirtelen nem jut eszembe - szóval az, hogy jövőhéten lesz egy virtuális Celebration, 0 az esélye. A szeptemberi online rendezvény se kóser, mert mindjárt belépünk az őszbe. Talán egy októberi/novemberi vagy egy évvégi online eseményt tudnák elképzelni. Szerintem jövő évben okosabbak leszünk, amikor lesz a Disney Expo. Amúgyis sok SW hírt ígérnek már most akkorra. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ahhoz átfogalmazni is elég lenne

Majd megtudjuk, miért törlődött. ;)

 

Amúgy kicsit eljátszottam a gondolattal, hogyha mégis tartanának virtuális eventet, mikre számítanánk?

- The Mandalorian S2 - egyértelmű, hogy ez lenne a fő attrakció a Lucasfilmnek. Előzetes, információk és egyéb finomságok.

- Star Wars Squadrons - az idei év SW videójátéka. Még több információ és akár egy újabb betekintő.

- Cassian sorozat - mivel még mindig nem tudni, hogy mikor kezdenek neki forgatni, így itt max. megerősítenének 1-2 színészt, illetve elhintenének 1-2 apróbb információt és kb. ennyi lenne. Ehhez panel se kéne a számukra, elég egy cikk. ;)

- Obi-wan sorozat - a Cassiannal egyetemben 1-2 színész bejelentése Ewanon kívül és talán 1-2 infómorzsa a sztoriról. Egy nagyon rövid műsor lenne.

- The Bad Batch - kérdés, hogy jövőre mikor jön? Ha kb. akkor, mint a TCW, akkor egy előzetessel meglepnének bennünket, infókat közölnének stb. Ha év második felében, akkor inkább egyfajta Rebels 2013 SW Celebration lehetne belőle, concept artokkal stb.

- Képregények és könyvek - Már az előző hónapban bemutatott Lucasfilm panelen látszódott, mindenki nagyon csöndben volt az infókkal, mintha a Lucasfilm a fejük felett tartott volna egy puskát. És a High Republic is olyan állapotban van most, hogy őszintén én októbernél előbb nem hinném, hogy több információt közölnének velünk. A többi könyv - Thrawn, FACPOV és Alphabet 3. - meg nem töltene ki sok időt.

- Filmek - Kathleen beszédéből érződött, hogy még csak most kezdik megtalálni azt a kort/történeti elemet, amivel tudnának dolgozni. A 2023 -as film rendezőjét bejelenthetik, bár ezt megint megtudnák csinálni egy amolyan BREAKING NEWS videó keretében.

 

Szóval igen, én most úgy érzem, hogy egy virtuális Celebration kb. annyi lenne, hogy helyzetjelentést tennének az egyes projektek környékén. A fentebbi listát látva én amondó vagyok, hogy ha idén nem lesz Celebration, akkor nem bánkódok. Inkább várok jövő nyárig, hogy több újdonsággal szolgáljanak számunkra. Márha a helyzet addigra javulni fog és a Cassian/Kenobi forgatások is elkezdődnek. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...
56 perccel korábban, Yoda József írta:

Ahsoka, Rangers, és ki tudja mi mikor jön még :D 

Azt tudjuk, hogy Filoni már közel fél éve írja az Ahsokát. Szóval nekem van egy olyan sejtésem, hogy ősszel már forgatják. Ennek függvényében lehet hasonlót húznak, mint két éve a Mandinál: mutogatnak egy félkész előzetest, amit mi nem fogunk látni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...
  • 3 héttel később...
3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Lesz egyáltalán? Semmi hír róla.

Gyorsan lecsekkoltam az előző két Celebration időszakát. Ott 2-2,5 hónappal előtte kezdték kihirdetni az egyes panelek és vendégek listáját. Remélhetőleg ez a csend annak szól, hogy hamarosan robbantanak egy hírcsokorral a rendezvényt illetően. Most vagyunk nagyjából úgy távolságilag, mint az előző Celebrationöknél.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.