Ugrás a kommentre

Greg Rucka: Az ébredés előtt


Kargarosz

Ajánlott hozzászólás

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Greg Rucka: Az ébredés előtt
  • 5 hónappal később...
1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nekem mondjuk elment a kedvem tőle. Annyi negatívat olvastam róla. Majd egyszer könyvtárból kikölcsönzöm. Így is 10 SW könyv van olvasatlanul nálam.

Én ebből a könyvsorozatból A csempész futása című darabot olvastam csak. Szerintem nincs vele semmi baj, sőt egész jó regény. Egy nap alatt kiolvastam, ami nálam nagy szó. Persze ettől még Az ébredés előtt lehet rossz. De szerintem ne mindig hallgass a kritikákra! Voltam már én is úgy, hogy sokak által magasztalt könyv nagyon nem jött be, illetve fordítva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 10. 13. - 15:08, Bomarr írta:

Ez meglep, mert nem egy rossz könyv ez. Nem is kiemelkedő, de nincs vele semmi különös probléma szerintem.

Nos, akkor teszek vele majd egy próbát. Bár előtt még próbálom behozni a lemaradásomat.

2019. 10. 13. - 16:43, caseyjones írta:

Én ebből a könyvsorozatból A csempész futása című darabot olvastam csak. Szerintem nincs vele semmi baj, sőt egész jó regény. Egy nap alatt kiolvastam, ami nálam nagy szó. Persze ettől még Az ébredés előtt lehet rossz. De szerintem ne mindig hallgass a kritikákra! Voltam már én is úgy, hogy sokak által magasztalt könyv nagyon nem jött be, illetve fordítva.

Igen, igazad van. Én is voltam már így. Akkor a jövőben igyekszek majd sort keríteni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nos, akkor teszek vele majd egy próbát. Bár előtt még próbálom behozni a lemaradásomat.

 

Ugye mivel én jegyzetelek közbe így lassan haladok a könyvekkel no meg ugye olvasok most közbe a Trónok Harcát amibe eléggé belemerültem mindjárt végzek is vele. 

Viszont mindenképpen ajánlom egyszer elolvasni számodra. A 3 karaktert mutatja be legfőképpen Poe karaktere kapja a legtöbb írást, de ez nem von le semmit se a könyv fontosságán. Mivel sokkalta árnyaltabbak lesznek a karakterek legfőképpen Finn, és Rey. Tény, és való Finn kapja a legkevesebb írást,de fontos háttéranyag, hogy miért nem olyan mint a többi katona amikor teljesíteni kéne amire hivatott.

 

Ha jól tudom: Finn története 1 héttel az Ébredő erő előtt van

Rey egy hónap 

Poe pedig 1 év 

Egy próbát mindenképp megér. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fejezetenként fontosabb dolgokat: nevek, bolygók, járművek, fajok, érdekességeket.

 

Mivel, ha van valami újdonság Wookipédián megnézem utána járok ami érdekesség már amit értek belőle mert nekem az angolom kb. a goggle fordító, de támpontnak az is megteszi. 

 

Kisebb vagy nagyobb cselekmény leírása amit úgy igazán fontosnak tartok. Annak idején elkezdtem az Utóhatás trilógiánál azóta úgy vagyok vele folytatom.  

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Fejezetenként fontosabb dolgokat: nevek, bolygók, járművek, fajok, érdekességeket.

 

Mivel, ha van valami újdonság Wookipédián megnézem utána járok ami érdekesség már amit értek belőle mert nekem az angolom kb. a goggle fordító, de támpontnak az is megteszi. 

 

Kisebb vagy nagyobb cselekmény leírása amit úgy igazán fontosnak tartok. Annak idején elkezdtem az Utóhatás trilógiánál azóta úgy vagyok vele folytatom.  

Ez tök jó! A végén még ki kell adnod egy saját Star Wars enciklopédiát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 10. 13. - 10:54, Ody Mandrell írta:

Ez is "rendes" könyv, egyedi, szóval lehet neki külön topikja.

De pl. az Aftermath-trilógiának is egy topikja van, nem pedig külön-külön minden résznek. :) És végül is ezek az ifjúsági könyvek (mennyi van belőle, három darab?) is hasonló elvvel lettek megírva, mármint hogy egy sorozatként. Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyi az átfedés közöttük. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.