Jump to content

Recommended Posts

2019. 11. 23. - 17:14, csoli1138 írta:

Megszereztem a Platina trófeát!

Nagyon élveztem a játékot, bár a fent említett dolog azért megkínzott egy-két esetben.

Köszönet illeti az ügyben @Dei-t, aki egyengette az utam tapasztalataival, tanácsaival a végső elismerésig!

Gratulálok a platinumhoz és örülök hogy segíthettem. :) 

Közbe megvolt a játék újabb végigjátszása, ezt csak úgy poénból. Kövi alkalom Jedi Master fokozat lesz. :D 

A hírek szerint EA-nek a Jedi Fallen Order volt a leggyorsabban fogyó Star Wars játéka a digitális értékesítés terén. A PC-n pedig megelőzve az előző két Battlefrontot az SW játékok közt a legjobb eladási számokat produkálta. Amennyire én tudom anno a 2015-ös Battlefront kifejezetten jól ment, így elvileg ez elég biztató hír.

A Respawn közben jelezte hogy szívesen készítenének egy folytatást. Úgy legyen! :)

• Meglepő 1
  • Tetszik 4

Nem tudom mennyi van még a játékból hátra, de eddig nagyon tetszik. A főszereplő is szimpatikus és megint kaptunk egy jó fej droidot. Most kell majd visszamennem a Kashyyykra, és még ott van a Dathomir is opcióként. 

2019. 11. 26. - 22:10, Bomarr írta:

A PC-n pedig megelőzve az előző két Battlefrontot az SW játékok közt a legjobb eladási számokat produkálta. Amennyire én tudom anno a 2015-ös Battlefront kifejezetten jól ment, így elvileg ez elég biztató hír.

A PC-s kicsit csalóka, mert PC-n a két Battlefront csak az Originen volt kapható, a Fallen Order viszont tíz éve az első EA játék, ami azon kívül is megjelent (Epic Store és Steam), és a Valve platformja bizony elég komolyan megdobta.

Érdekes látni a Making of videón, hogy a Lucasfilm és a Story group mennyire szorosan együttműködött a fejlesztőkkel. Szinte minden ötletet jóvá kellett hagyjon a Lucasfilm.