Ugrás a kommentre

A második epizód világai


Ajánlott hozzászólás

Ody: ez szokás szerint nagyon szép lett! Gratulálok hozzá! :hmm:

 

(És igazán nincs mit. :D )

 

Szerintem is mindenképpen érdemes folytatni a sorozatot.

Nekem Anakin és Padmé útjának különbözősége a droidgyárban még soha nem tűnt fel, és a Jedikkel összekapcsolt fény sem mindig tudatosult bennem (pl. amikor megérkeznek a hangárhoz).

A II. rész sok szempontból kiemelkedik a többi közül, vizualitásban kétségtelenül. Ez az egyik oka, amiért nagyon szeretem ezt az epizódot. Olyan képi megoldásokat tartalmaz, mint kevés más film. A Geonosis mint helyszín nagyon közel áll a szívemhez, nagyon jól megcsinált bolygó. Obi-Wan börtönét például már régen, az EP2 előzetesében nagyon megszerettem. Nem is igazán tudtam akkor megindokolni, mi tetszett benne annyira, csak azt éreztem, hogy ez így "jó".

 

Annyit jegyeznék meg, hogy az eredeti droidgyáras látványtervek színvilága sokal sötétebb és vörösebb volt, de ezt Lucas megváltoztatta. Akkor még nem közölték, milyen indokkal, de azóta már tudjuk. :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Zoli neked is!

 

Geonosis a háborúra termett, ez egyértelmű. Az is remek, ahogy a történeti mellett, a vizuális szálak is összefutnak. Az eddig sugallt színi átmenetet felváltja a totalitás. Amint az írásomban is kiemeltem, itt minden egyszínű, még az égbolt is. Csupán parányi szigetekként vannak jelen a különböző, jóságot kifejező színek (kék, fehér, zöld).

 

Esetleg tudnál mutatni képeket az eredeti droidgyárról?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...
  • 8 hónappal később...
  • 3 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.