Jump to content
Ody Mandrell

Premier megtekintés

Recommended Posts

Én jövőhét szombaton nézem majd a TLJ-t, barátnőmmel, ő még úgy se látta :D bár nem igazán szereti a SW-t (látta az összes filmet eddig a TLJ-n kívül), úgyhogy kíváncsi vagyok, külsős szemmel mit szól hozzá :)

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A TLJ pedig jó lesz. ;)

kylo ren entertainment GIF Láttam már, többször is. Csak régen. 

• Like 1
  • Tetszik 1

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azért írtam, nagyobbat fog ütni. 

Ja bocs, akkor rosszul értelmeztem.

impossible the empire strikes back GIF by Star Wars

De gyorsan elrepült az idő. Pedig olyan, mintha tegnap néztem volna meg az ep1-et. Mondjuk lehet, hogy azért, mert tegnap valóban megnéztem az ep1-et. :D Lassan, de kellemesen hangolódom rá a nagy kaland zárására. Most fejeztem be az ep2-t, holnap jön az ep3, és így tovább. Ha minden jól megy, az ep8-tól már úgy állok fel, hogy csak órák választanak el egy újabb befejezéstől.

• Like 2
  • Tetszik 3

20 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nekem most a záróvizsga az első, szóval nem állítom, hogy nagyon aktív leszek december második felében, de az első véleményt én fogom írni az Értékeld a filmet topikba, ebben biztos lehetsz ;) (hiszen én végzek a filmmel leghamarabb a fórumról)

Mikorra van jegyed?

24 perccel korábban, csoli1138 írta:

Mikorra van jegyed?

Dec 18. 19:00 Allee, 2D angol felirat. Persze azóta lehet nyitottak korábbi előadást, de úgy 2 hete végignéztem a CC oldalát, és ennél korábbit nem láttam sehol.

Edited by Yoda József

Tegnap este befejeztem a 10 héten át tartott "minden szerdán este 8-kor egy rész" maratonomat. Most úgy vélem hogy elég hamar elment. Viszont ami most jön, ez a 6 nap lesz életem leghosszabb 6 napja a következő szerda estéig. 

2019. 10. 22. - 15:22, Darth Porg írta:

Mester, én is erre megyek a gyerekekkel, 14.sor...  ;)

Porg! Majd meséljünk milyen volt? :D 

2019. 10. 22. - 10:32, Bence1997 írta:

Nekem is sikerált. Dec. 19. 12:20 2D feliratos Aréna. :)

Időközben bejött egy-két személyes és egyetemi ügy. Így sajnos offolnom kell a csütörtöki mozizást. Remélhetőleg hétvégén egy családi nap keretében sort keríthetek rá. :)

Én nem néztem újra a filmeket közvetlenül a 9. rész előtt, tulajdonképpen nyáron láttam őket utoljára azt hiszem. Csak a trailereket, meg a nem hivatalos saga trailereket pörgettem le az utóbbi napokban, de felkészültnek érzem magam. :D Szerdán amennyire lehet netmentes napot tartok, nehogy belefussak valamibe. Csütörtökön mozi, aztán jövök a spoileresbe kibeszélni (már több hónapja nem olvasom azt a topicot). Érdekes lesz a film után a szivárgásokat is visszaolvasni, vajon mennyi lesz igaz belőlük.

Ti szoktatok sw cuccokat húzni a premierekre? Én mindig.

Idén viszont rendhagyó leszek. Előkerült a 20 évvel ezelőtti Jar-Jar-os pólóm. Meglehet, hogy leszek akkora troll, hogy abban megyek. :D

Mégiscsak 1999-ben vettem, akkor, amikor még az episode I-et vártam nagyon.

Úgy érzem keretbe rakom a saga-t, ha ez episode IX-ra is ebben megyek, ha már van rá lehetőség! Csak attól félek, hogy meg fog pokrócozni a saját rohamosztagom! ;)

Minden új SW filmre beszerzek egy új pólót. Most egy TIE vadászosat szereztem. Abban megyek megnézni. :D

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ne is mond.... Nagyon ideges vagyok! 

Ideges???

Feszült inkább...ez a jobb szó. Kicsit félek ettől a filmtől, annyira azt sulykolják. :D 

Már csak 22 óra. 

Edited by Ody Mandrell

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kicsit félek ettől a filmtől, annyira azt sulykolják. :D 

A félelem a sötét oldal kapuja. A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet kínt, és szenvedést.

• Like 2
  • Tetszik 2