Jump to content

Recommended Posts

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jobban megnézve ez másik jelenet még, nem a szobor.

Az előzetesben nincsen semmiféle szobor, egy fekete állványon van Vader sisakja, és az állvány törik össze (meg talán a sisak is, ez nem látszik jól). Itt is azt látjuk, hogy egy fekete állványon van a sisak. Szerintem ez ugyanaz a jelenet.

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mégis más a háttér mint az előzetesben volt. :) 

:? Én nem látok különbséget. Az előzetesben nem látszik az ablak, mert más kamerállásból van filmezve.

Amúgy nekem korábban fel se tűnt, hogy az csak egy állvány. :o Tényleg olyan volt mint egy város, pl a Bespinen. De most így megnézve valóban ott lehet a szobában. Vajon milyen hajó lehet ez ami ennyire fehér belsővel bír. Egyébként biztos csináltak már ott előtte is valamit mert jobbra a földön törmelék látszik. Nekem szinte biztosnak tűnik ebből, hogy a Vader maszkban lesz Palpatine szelleme és talán ő fogja elvezetni hőseinket az Exogol-ra, és akkor Palpatine abban a pár órában kel igazán életre. Így meg lenne magyarázva, hogy miért nem hallatott magáról korábban. Mert nem volt sehol, csak abban a maszkban. Ebbe még bele kell vinni Snoke-ot valahogy. :D 

Ez csak saját ötlet nem spoiler, mielőtt valaki kiakadna. :D 

Edited by Ody Mandrell

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vajon milyen hajó lehet ez ami ennyire fehér belsővel bír.

Kissé ellentmondásos hajó. :) Úgy értem, fehér belsőt eddig a jók hajói kaptak (Tantive III, Tantive IV, naboo-i jachtok, Millennium Falcon Lando idején, mon cala cirkálók), de ez a hajó belső építészetileg birodalmi jegyeket kapott. 

Engem is ez zavart meg. Amúgy a Celebrationon készült videóban volt egy jelent amiben Kylo épp kiemeli ezt a maszkot valamiféle tárolóból.