Ugrás a kommentre

Chewbacca vs. Tobias Beckett (KIEMELT SELEJTEZŐ)


Donát

Kiemelt Selejtező #1  

31 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát kiemelte a topikot
  • Donát megnyitotta a topikot

Ez egy érdekes párharc. Egyik se a szívem csücske, de érdekes karakterek mindketten. Bár Chewie -t igazából nagyon jónak a Solo/TFA kettősben éreztem. Ott nagyon eltalálták a karakterét. A többi filmben, ahol feltűnt, inkább volt egy utas.

Tobias meg egyem meg... ekkora lókötőt ritkán láttam már. Han jó embertől tanulta a dolgokat. :D

 

Vajon kire szavazzak... a nosztalgikus hűségesre, vagy a pimasz átejtőre. :hmm:

 

Egye fene, legyen ünnep Kasshyyyk -on. :D

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem viszont mindkettő kedvenc, bár el kell ismerni, hogy Chewie inkább a háttérben ügyködik. :) Beckett a RO-ban szerepelt eddig, ott viszont emlékezeteset alakított. Talán Chewie a befutó, a rangos múltja miatt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olyan párharc melyen picit egyértelmű lesz a győztes kiléte a végére, vagy már 12 óra után nyilvánvaló lesz.

Chewbacca abszolut egy favorit ebben a párharcban.

- Több filmben szerepelt, 

- Nagyobb a rajongótábora,

- És igazából csak szeretni lehet.

 

Ellenben Beckett-el, aki csak egy filmben szerepelt, viszont valamiért felé húz a szívem inkább.

Hozzá fűzhető az egyik kedvenc mondatom a filmben, Woody az egyik kedvenc színészem.

Szóval, egyértelmű a szavazatom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Revanshist írta:

Egy olyan párharc melyen picit egyértelmű lesz a győztes kiléte a végére, vagy már 12 óra után nyilvánvaló lesz.

Chewbacca abszolut egy favorit ebben a párharcban.

- Több filmben szerepelt, 

- Nagyobb a rajongótábora,

- És igazából csak szeretni lehet.

 

Ellenben Beckett-el, aki csak egy filmben szerepelt, viszont valamiért felé húz a szívem inkább.

Hozzá fűzhető az egyik kedvenc mondatom a filmben, Woody az egyik kedvenc színészem.

Szóval, egyértelmű a szavazatom :)

 

Beckett nálam is sok párosításban nyerne, de ez sajnos nem az. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még valami nyilván ott van az egész OT-ban, vagy fogalmazhatok úgyis, hogy többet szerepel, mint Beckett, de nekem még nagyon meggyőző volt TFA-ban.

De, hogy igazából nekem a SOLO-ban jobban tetszett, mint Beckett akármelyik jelente pl.: Hannal az első találkozása. Soha nem volt olyan agresszív, vad és persze sáros. 

És nyilván őt ismertük, így ez is az ő mérlegén volt Beckettel szemben, aki új volt és be kellet mutatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dei írta:

Tóbiás nem egy rossz karakter, kifejezetten kedvelem őt, annak ellenére, hogy nem sokat láttuk eddig. 

Ráadásul erről se felejtkezhetünk meg.

image.png

 

Viszont a szavazatomat Chewbacca kapja, de csakis a zuhanyzós jelenet miatt. :D 

Ez mekkora mém volt anno már a film előtt. :lol: 

2 perccel korábban, Revanshist írta:

Ez nagyon igaz, főleg Soutamo "frissessége" is elkellett magának a karakternek.

Solo-ban működött a legjobban szerintem :hmm:

Pedig Peter tanította ki, és észre se venni, hogy nem az öreg van a bundában. Szerintem a VII-ben a Solo-ban vitte a prímet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Revanshist írta:

Solo-ban működött a legjobban szerintem :hmm:

Abban és a TFA -ban is. :) Rian a 8 -ban egy vicces jelenetet adott neki - a friss, ropogós porg :D - azon kívül inkább a háttérben volt, bár a Crait -en megmutatta, hogy tud ő, ha engedik kormányozni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Abban és a TFA -ban is. :) Rian a 8 -ban egy vicces jelenetet adott neki - a friss, ropogós porg :D - azon kívül inkább a háttérben volt, bár a Crait -en megmutatta, hogy tud ő, ha engedik kormányozni. :)

slaps chewie GIF

Azért ezen jelenetét még nagyon bírtam. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Carit-i barlangban zseniálisat ment. Még a végén kiderül, hogy jobb pilóta mint Solo. :P 

Nien Nunb a legjobb, kész ennyi, egyedül ő fejtette meg a lázadó flottából, hogy valami nem kóser, nem is értem, hogy nincs ott a főtáblán. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Kargarosz írta:

slaps chewie GIF

Azért ezen jelenetét még nagyon bírtam. :D

Á, igen. Szegény Porg. Hiába no, egy vukit repülés közben még jobban nem kellene zavarni. :D

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Carit-i barlangban zseniálisat ment. Még a végén kiderül, hogy jobb pilóta mint Solo. :P 

Hát Chewie 200+ éves, míg Solo olyan 60/70 körül halt meg. Egyezzünk ki, hogy a wookie tapasztaltabb pilóta. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chewbacca - Az eredeti trilógiában olyan volt, mintha Han háziállata lenne. (naná, Lucas a saját Indiana nevű kutyájáról vette az alapötletet)

VISZONT J.J. Abrams (majd Rian Johnson és Ron Howard) egy tök menő és szórakoztató figurát csinált belőle, már persze a lehetőségekhez képest.

Ha ez nem történik meg, akkor is rászavaztam volna, mert 42 éve kis túlzással az alapműveltség része és.... na jó, igazából mindig is aranyosnak tartottam. :D 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Még mindig nem tudom, hogy mi akar ez lenni, bár gondolom a "nagyszerűre" sikeredett HS -ben van ez. :D

Abban, hát a "történet" szerint a wookiek a Kashyyyk-on ünnepet tartanak ez a Life Day ami egy hatalmas nagy f*szság, már átgondoltam az életemet, szerencsére nem kellet halálpáca.

Az admirálisnak halls cukor volt a mellkasán az volt a kitüntetés. :facepalm: Egy szóval ne nézd meg!!!

Na ez már erősen off. (részemről)

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos kérem szépen. Az első kiemelt párharcban én meglepőt húztam: igaz, hogy Chewie sokkal több filmben szerepelt. Igaz, hogy sokkal régebb óta része az SW univerzumának. Igaz, hogy az SW ikonikus karakteréről van szó, mégis - én Tobiasra szavaztam. Méghozzá azért, mert

1) hatalmas előnye, hogy tud beszélni.

2) ezen kívül, érdekes karakter is.

3) ráadásul hatalmas hatással van Hanra, aki fontos leckét tanul meg általa.

 

Chewie sajnos elég unalmas figura, sosem tudott eléggé kibontakozni, így nálam a friss hús Tobias is veri. De úgy látom, mindezzel együtt nem lesz kérdés a továbbjutó személye. :D 

 

 

 

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.