Ugrás a kommentre

R2-D2 vs. Rose Tico (KIEMELT SELEJTEZŐ)


Donát

Kiemelt Selejtező #2  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát kiemelte a topikot
  • Donát megnyitotta a topikot

Kevés olyan karakter van, aki kevésbé mozgatna meg, mint Rose. Számomra teljesen semleges, érdektelen, átlagos. R2 ellenben igazi karakter, aki már a kezdet kezdete óta velünk van. Nem kérdés, hogy kit szeretnék továbbjuttatni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bomarr írta:

Itt nálam is szinte gondolkodás nélkül ment a voks R2-ra. Rose-al egyébként nincs bajom. Szerintem van pár szép jelenete. Főleg a legelső tetszik, ahol összeismerkednek Finnel. De aztán már valahogy nem tud igazán kitünni.

Nekem a fathieres szála tetszik Finnel, de ez kevés ide. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose gondoltam volna, hogy Rose-t ennyire meg fogom kedvelni, mert nagyszerű, leginkább aranyos, csupaszív karakter, de egyetértek azzal, hogy picit kalapból előhúzott nyuszi. R2 pedig a kedvenc droidom (meg hát a maga módján ő is nagyon aranyos), így a verseny eldőlt nálam az ő javára :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-ra szavaztam. Egy droid, nem szerves, ember vagy idegen, de mégis élő. Érzelmeket tud kifejezni, hőseinket menti meg, és C-3PO-val a duója, rendkívül szórakoztató. És majdnem elfelejtettem szerepelt a TCW-ben, Rebelsben. Ez egy szép droid karrier. :r2d2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rose egy abszolút kedvelhető, szerethető, tisztasztívű és pozitív személyiség. Csupa olyan dolgot képvisel, amit sok ember eltanulhatna tőle a való világban is... Egyszerűen nem érdemli (és nem is értem) azt a gyűlöletet, amit a sok agyatlan TLJ fikázótól kap elsősorban. Nyilván nem túl fair összehasosnlítani R2-val, akinek 9 filmje és 2 animációs sorozata volt kibontakozni a lánnyal szemben, így nehéz a döntés. De bármennyire is csípem a mi kis R2-esünket, most nincs szívem nem Rose-ra szavazni, noha valószínűleg R2 lesz a továbbjutó. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky-hoz hasonló okból én is Rose-ra szavazok. :)

Amúgy teljesen egyértelmű, hogy Artu fog továbbjutni, de hátha összejön Rose számára is 3 szavazat, hogy legközelebb is versenybe kerüljön. 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Kevés olyan karakter van, aki kevésbé mozgatna meg, mint Rose. Számomra teljesen semleges, érdektelen, átlagos. R2 ellenben igazi karakter, aki már a kezdet kezdete óta velünk van. Nem kérdés, hogy kit szeretnék továbbjuttatni. ;)

Sokszor vádolták már az SW-t, hogy a karakterei a játékboltok polcaira készülnek. Nahát Rose nem ilyen. Igazán tiszta szívű és szerethető karakter, aki egyrészt Finn karakterfejlődésének egyik kulcsfontosságú pontja, másrészt pedig megmenti attól, hogy idő előtt alulról szagolja az ibolyát. 

 

R2-t nem kell taglalni, imádom minden jelenetét, de mivel itt simán nyerni fog, ezúttal protest szavazatot adok Rose-ra. R2-val pedig a következő körben bepótoljuk ami most elmaradt. ;) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.