Ugrás a kommentre

CSOPORT SELEJTEZŐ 8 (Vos, Nest, Dooku, Gunray)


Donát

Csoport Selejtező #8  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát megnyitotta a topikot
  • Donát kiemelte a topikot

Ezen sem agyaltam sokat, Vos. Gunray-t túlságosan rühelem ahhoz, hogy őt válasszam, Dookut pedig épp csak egy fokkal kedvelem jobban. Nest nekem kicsit olyan semmilyen, kellemes meglepetést okozott a Solóban, de amúgy nem érzem, hogy kitűnne mással is. Fiatal és lázadó, akad még belőle pár. Talán, majd ha többet megtudunk róla, felértékelődik.

És ugyan Vos sem szerepelt sokat, számomra ebben a mezőnyben messze ő a legkiemelkedőbb. Bírom a stílusát, egyszerre behízelgően nyájas és rémisztően szadista. Jabba után szerintem a legjobb bűnlord, akit felmutatott az SW, és ehhez nagyban hozzájárult Paul Bettany játéka. És nem tudom ki találta ki, hogy a vonalak a fején az érzelmeire reagálva színt váltsanak, de nagy ötlet volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vos félelmetes karakter, a kiszámíthatatlansága miatt a torkomban dobogott a szívem nekem is, nem csak Beckett-éknek. Dooku orgánuma és kifinomult viselkedése a prequel egyik legerősebb aspektusa, és ehhez a halála is hozzátesz, azt az arckifejezést a végén tanítani kellene. Nest-ről nincs különösebb véleményem, nekem ő elég jellegtelen és érdektelen volt, maszkkal és anélkül is. Gunray... mondhatnám hogy nomen est omen, de persze mind tudjuk, hogy elvtelen kapzsi csúszómászó pondró, aki Palpatine kegye révén odáig juthatott, hogy a Galaxis történelmének alakítója lehetett. Sorsszerű, megérdemelt halál az övé. Rá szavazok, mert a SW és a prequel imádatomnak a neimoidik és a szakadárok nagyban hozzájárultak annak idején (ma már nem hiszem, hogy ezt a felhasználónevet választanám, ha most regisztrálnék).

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Sky írta:

Egyértelműen Dooku gróf! Vos sem rossz karakter, de a Sith ellen nálam kevés.

Nah, végre! A hozzászólók szavazatai és a szavazás állása nem igazán volt összhangban. :D Én is Dookura szavaztam, mert a PT egyik legkellemesebb színfoltja a számomra. Én eleve az EpII-vel lettem rajongó, és ehhez hozzájárult a titokzatos Dooku gróf is. Imádom, amikor Yodával összeméri az erejét, és megkínálja egy kis sistergős villámmal. Vagy, amikor Obi-want győzködi, hogy álljon át. Vagy amikor ránéz Jangora, amiért azt elintézi a Jedi mestert. Csupa emlékezetes jelenete van, ideértve a halálát is. Egyértelmű volt, hogy rá kell szavaznom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Solo-s karakterek nálam nem vehetik fel a harcot a klasszikusokkal. Még Gunray-jel sem. Ezt csak az értheti meg, aki 7-12 éves korában több tucatszor nézte meg az epI-et, 3 másolt kazit elnyűve, majd cd-n két részletben divx formátumban. És ha nem is bírtad végignézni, ezzel a figurával mindig találkoztál az elején, és a furcsa kinézetével, és szinkronnal is érdekes hanglejtésével jobban felfigyeltél rá, mint mondjuk a két jedire. (Rájöttem ez igaz Jar-Jar-ra is, de őt valamiért már akkor is utáltam, hiába kisgyerekeknek szánták).

"Alásan állunk a követurak rendelkezésére" "zárják le a hidat" "ez lehetetlen!" - ezek a mondatok klasszikussá váltak számomra.

De a bennem élő kisgyereket félretéve, Dooku sokkal érdekesebb karakter idősebb fejjel, mint Nute. A karakter megformálója is lenyűgőző, a star wars Drakulája. Kár, hogy a filmekben csak a Vader érkezéséig kötelező sith tanítvány szerepét töltötte be, de az eu miatt rá kell adnom a szavazatom.

 

 

Szerkesztve: - starwarsfan1113
Xvid helyett dvix
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dooku ikonikus karakter, és akármilyen jó is volt Vos, akire amúgy szavaznék, nem tudok elvonatkoztatni attól a hűvös kimértségtől amit Dooku képvisel. Még a halálakor se mondott egy árva szót se, nem könyörgött senkinek. A tekintetében persze volt egy "kérlek ne" fohász, de ennyi az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Dooku ikonikus karakter, és akármilyen jó is volt Vos, akire amúgy szavaznék, nem tudok elvonatkoztatni attól a hűvös kimértségtől amit Dooku képvisel. Még a halálakor se mondott egy árva szót se, nem könyörgött senkinek. A tekintetében persze volt egy "kérlek ne" fohász, de ennyi az egész.

christopher lee GIF

Asszem erre mondják, hogy valaki zseniális színész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz választani Vos és Dooku között, mert mindkettő nagyon jó karakter csak más zsánerrel. Vos egy vadállat, aki mézes-mázos álarcba bújtatja a mondandóját, de közben minden pillanatban tudtodra adja, hogy igazából minden csak nem kedves, és sosem lehet tudni, mikor döfi beléd a kést (lásd a belépőjét). Dooku pedig igazi arisztokrata, aki nem is rejti véka alá, hogy nagyjából majdnem mindenkit lenéz, és kedvesség álcáját talán csak Obi-Wannal szemben engedi meg magának a Geonozison, de közben van tartása, és valóban, tettein kívül a halála is nagyon emlékezetes.

Legfőképp azért szavazok Dookura, mert többet láttuk, többet tudunk róla, egyszerűen nagyobb súlyú karakter, amit egyetlen filmbéli megjelenés nem tud ellensúlyozni, bármennyire is jól sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Vos félelmetes karakter, a kiszámíthatatlansága miatt a torkomban dobogott a szívem nekem is, nem csak Beckett-éknek. Dooku orgánuma és kifinomult viselkedése a prequel egyik legerősebb aspektusa, és ehhez a halála is hozzátesz, azt az arckifejezést a végén tanítani kellene. Nest-ről nincs különösebb véleményem, nekem ő elég jellegtelen és érdektelen volt, maszkkal és anélkül is. Gunray... mondhatnám hogy nomen est omen, de persze mind tudjuk, hogy elvtelen kapzsi csúszómászó pondró, aki Palpatine kegye révén odáig juthatott, hogy a Galaxis történelmének alakítója lehetett. Sorsszerű, megérdemelt halál az övé. Rá szavazok, mert a SW és a prequel imádatomnak a neimoidik és a szakadárok nagyban hozzájárultak annak idején (ma már nem hiszem, hogy ezt a felhasználónevet választanám, ha most regisztrálnék).

Ez szép hozzáállás. :) Nem nagyon bírom szegény alkirályt, de ha ezen múlik, mert még beérkezik egy újabb szavazat, akkor lehet én is átállok, hogy versenyben maradjon. Ő az, aki iránt az utálaton kívül csak a szánakozásom nagyobb, amiért ekkora balfék volt, hogy nem vette észre, mennyire kihasználják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.