Ugrás a kommentre

HyperSpace


lokatelli

Elő vagy fizetve a HyperSpace-re?  

22 felhasználó szavazott

  1. 1. El? vagy fizetve a HyperSpace-re?

    • Igen
      0
    • Nem
      22


Ajánlott hozzászólás

Bár nem vág teljesen a témába, de nem tudom hova máshova írjam.

 

Feltettem a Screen Themes háttérképek Classic Artwork galériáját a honlapomra. Legallul van a link hozzá.

 

http://www.ep3rajongo.atw.hu/

 

Szép lassan a többit is felteszem majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik nagy kérdés:

 

Hogy lehet a videókat letölteni?Régebben csak kikellett másolni a temp. internet files-ból, most nem teszi bele.Vagy legalábbis nem találom sehol.Vagy letöltésvezérlővel?

 

Ha valaki letudja szedni ez írja meg plíz hogy hogyan csinálta, vagy tegye a fel a videókat egy oldalra.THX :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik nagy kérdés:

 

Hogy lehet a videókat letölteni?Régebben csak kikellett másolni a temp. internet files-ból, most nem teszi bele.Vagy legalábbis nem találom sehol.Vagy letöltésvezérlővel?

 

Ha valaki letudja szedni ez írja meg plíz hogy hogyan csinálta, vagy tegye a fel a videókat egy oldalra.THX :P

Nekem se sikerül :P A Temp.internetfilesba nem tesz semmit, ha megpróbálom letölteni letöltésvezérlővel, akkor csak egy 5 kbytos fájlt szed le. A QuickTime 7 Pro se szedi le, pedig van benne olyan funkció, hogy a megtekintett filmeket rámásolja a winchesterre, de ez itt le van tiltva. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megoldás a legfrissebb videókhoz a Flashget. Mikor bejön a kis ablak, amiben a filmet lejátsza, ott jobb klikk a video mellett valahol, és Flashgot all. Ott a listából a mov kiterjesztésű fájlt jelölitek ki, és utánna bejön az az ablak, hogy hova mentsétek. És ott a felhasználónévhez és jelszóhoz azokat írjátok be, amiket a hyperspace-re való belépéshez használtok. Vagyis felhasználónévhez az e-mail címet, jelszó meg adja magát. :P Remélem tudtam segíteni. Ha firefoxot használtok, és a flashget nincs beépítve még a böngészőtökbe, akkor előbb szedjétek le a Firefox vagy a Flashget oldaláról a megfelelő plugint vagy mit. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam is csak a legfrissebb 3-4 exlusív videót szedi le így, meg az utolsó 2 making of-ot, de ez is valami. De a Return of the Ewokot nagyon le akarnám szedni. :P De a Journey 2 videója lejött. :P

 

A Return Of The Ewoks nekem töltődik, ha akarod felteszem valahova.Csak egyszerre max 3 fájlt lehet tölteni.

 

Nekem a letöltés CSAK mozilla pluginnal töltődik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam is csak a legfrissebb 3-4 exlusív videót szedi le így, meg az utolsó 2 making of-ot, de ez is valami. De a Return of the Ewokot nagyon le akarnám szedni. :P De a Journey 2 videója lejött. :P

 

A Return Of The Ewoks nekem töltődik, ha akarod felteszem valahova.Csak egyszerre max 3 fájlt lehet tölteni.

 

Nekem a letöltés CSAK mozilla pluginnal töltődik.

 

Akkor megpróbálom már én is. :P

 

Megpróbáltam. Nem jött össze. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam is csak a legfrissebb 3-4 exlusív videót szedi le így, meg az utolsó 2 making of-ot, de ez is valami. De a Return of the Ewokot nagyon le akarnám szedni. :P De a Journey 2 videója lejött. :P

 

A Return Of The Ewoks nekem töltődik, ha akarod felteszem valahova.Csak egyszerre max 3 fájlt lehet tölteni.

 

Nekem a letöltés CSAK mozilla pluginnal töltődik.

 

Akkor megpróbálom már én is. :P

 

Megpróbáltam. Nem jött össze. :P

 

Nekem jó, már 78%.De IEvel nem működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HELPPPPPPPPP!!!!!!!!!.Mi az isten az a Hyperspace Access Code?Nem a jelszavam az biztos.akármit nyitok meg a Hyperspace-en belül mindért pénzt kér.Pedig be vagyok jelentkezve.Valaki írja le legyen szíves mi a francot kell csinálni.Köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HELPPPPPPPPP!!!!!!!!!.Mi az isten az a Hyperspace Access Code?Nem a jelszavam az biztos.akármit nyitok meg a Hyperspace-en belül mindért pénzt kér.Pedig be vagyok jelentkezve.Valaki írja le legyen szíves mi a francot kell csinálni.Köszönöm.

 

Nekemis előjött ez a probléma.

 

Jelentkezz be itt:

 

http://starwars.com/webapps/registration/sign-out

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1:köszi szépen működik.Egyébként egy hétre kaptam a belépést.8.-án jár le.

 

Ez érdekes! Akkor végülis akármennyi nevet kitalálok, és hét naponta újítok egy ingyenest? :39: Utána nézek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1:köszi szépen működik.Egyébként egy hétre kaptam a belépést.8.-án jár le.

 

Ez érdekes! Akkor végülis akármennyi nevet kitalálok, és hét naponta újítok egy ingyenest? :39: Utána nézek.

 

Úgy van szerintem, hogy van 7 nap ami azt hiszem holnap jár le.Ha valaki ezeken a napokon regisztrál akkor ingyenes.Viszont 7 napra is kapja a reget, attól a naptól amikor regisztrált.

Vagy lehet az is, hogy visszavonásig van a free trial.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.