Ugrás a kommentre

Qui-Gon Jinn vs. Jyn Erso (Nyolcaddöntő)


Donát

Nyolcaddöntő #3  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 8-ba?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem fogja szerintem. Két éve még döntő közelében se volt. :)

Mondjuk a legjobb 32ben 2 éve rögtön megkapta Luke-ot, amiből még mindig kijöhet az a következtetés, hogy a Top4be oda tud érni Qui-Gon is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qui-Gon-ra szavaztam. Nagy hatású szereplő, aki ugyanúgy egy filmet kapott mint Jyn, viszont a misztikum ami körül veszi sokkal inkább megfog. Bár Jyn emberközelibb szereplő, most mégis Qui-Gon-ra szavazok. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Qui-Gon-ra szavaztam. Nagy hatású szereplő, aki ugyanúgy egy filmet kapott mint Jinn, viszont a misztikum ami körül veszi sokkal inkább megfog. Bár Jinn emberközelibb szereplő, most mégis Qui-Gon-ra szavazok. 

Mármint Jyn? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy pár percig gondolkodtam Jinn és Jyn között, mert az Erso lány is közel került hozzám - bár ez nem csak a Rogue One, hanem A lázadás hajnala című könyvnek is köszönhető, ami nagyon-nagyon sokat adott hozzá a karakterhez. Viszont mégsem rá szavaztam azon egyszerű okból kifolyólag, hogy az ellenfele A JEDI MESTER. Qui-Gon testesítette meg azt, amit a Jedikről az ep1 előtt gondoltam, kis tökiként minden Jedit ilyennek képzeltem. Jó szívű, segítő kész, bölcs, nem köti magát gúsba a segítséget ellehettelenítő szabályokkal, mindent megtesz a jóért, és kiváló kardforgató (és természetesen, a fénykardja zöld).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.