Ugrás a kommentre

Luke Skywalker vs. Sheev Palpatine (Darth Sidious) (Hosszabbítás)


Donát

Döntő - hosszabbítás  

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki nyerje meg a Winter Madness 2019-es kiírását?

    • Luke Skywalker
    • Sheev Palpatine (Darth Sidious)

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Luke Skywalker

luke_skywalker_2019.jpg

vs.

 

Sheev Palpatine

Palpatine_2019.jpg

Korábbi Díjak:

Luke Skywalker:

Winter Madness 2017 II. hely

 

Sheev Palpatine (Darth Sidious):

Legjobb férfi mellékszereplő (AF I, AF II)

Winter Madness 2017 Top 4

Legjobb Negatív Karakter (Rebels 2),
Legjobb Angol Hang (Rebels 2)

 

Korábbi Összecsapások:

Episode VI. :)

 

Statisztikák

Luke Skywalker

Főtáblás pontok: 169

Mérleg: 8-1

Eddigi út: Thrawn (28-2), Obi-wan Kenobi (20-10), Anakin Skyawlker (17-11), Kylo Ren (17-16)

 

Sheev Palpatine (Darth Sidious)

Főtáblás pontok: 171

Mérleg: 7-1

Eddigi út: Poe Dameron (21-5), Captain Rex (32-4), Qui-Gon Jinn (20-13), Yoda (22-7)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel döntetlen lett a "rendes játékidőben", hosszabbítás következik! Ha ez is döntetlen lesz, akkor Luke nyer (III., IV., V, VI., VII., VIII. részben szerepelt Palpatine csak az I., II., III., V., VI.) epizódokban.

Óra indul, a fórum keménymagja dönt! Aki itt van, újra szavazhat 21:00-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát kiemelte a topikot
1 perccel korábban, Donát írta:

Mivel döntetlen lett a "rendes játékidőben", hosszabbítás következik! Ha ez is döntetlen lesz, akkor Luke nyer (III., IV., V, VI., VII., VIII. részben szerepelt Palpatine csak az I., II., III., V., VI.) epizódokban.

Én a "baba form"-ot nem is számoltam :D , de ha azt nem vennénk akkor is ő nyerne az Új reményben való feltűnés miatt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk ez a "aki több filmben szerepelt, az győz" dolgon meglepődtem. :? Ezt a szabályt eltudnád nekem magyarázni, Donát? :)

Picit fura szabály, annyi szent 

Szerkesztve: - Revanshist
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk ez a "aki több filmben szerepelt, az győz" dolgon meglepődtem. :? Ezt a szabályt eltudnád nekem magyarázni, Donát? :)

Főleg, hogy Luke csak annyival szerepel többet, hogy ott van babaként a 3-ban... hatalmas nagy szereplés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Főleg, hogy Luke csak annyival szerepel többet, hogy ott van babaként a 3-ban... hatalmas nagy szereplés :D

De ahogy írtam, ha azt nem vesszük a további szabályzat szerint is ő nyerne, a korábban való feltűnés miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk ez a "aki több filmben szerepelt, az győz" dolgon meglepődtem. :? Ezt a szabályt eltudnád nekem magyarázni, Donát? :)

Szerintem csak annyi, hogy ha kétszer nem sikerült szubjektív alapon (kinek melyikük tetszik jobban valamiért) eldönteni, akkor jöhet egy objektív szempont, és ez elég kézenfekvő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra meg az rejtély, hogy mi tartott ennyi ideig hogy eljusson ilyen messzire :D Kevésbé "keménymagos" rajongói és átlagabb nézői körökben elképesztően alulértékelt karakter szvsz...

 

Szerk.: Szerkesztésbe nem enged multiidézni, pls help! :/ 

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonló lett a helyzet mint a hatodik rész vége felé Palpicsek tróntermében. Luke segítséggel megúszta a dolgot míg az öreg szemétláda koppant egyet,

Gondolom meglepte a veresége, de kellemetlenül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Számomra meg az rejtély, hogy mi tartott ennyi ideig hogy eljusson ilyen messzire :D Kevésbé "keménymagos" rajongói és átlagabb nézői körökben elképesztően alulértékelt karakter szvsz...

Remek karakter, és az egyik legjobb gonosz ever, de ez Darth Vaderre és Kylo Renre is érvényes.  De az Uralkodó felosztotta a szenátust, ami azért egy hatalmas mindf*ck. 

 

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Hasonló lett a helyzet mint a hatodik rész vége felé Palpicsek tróntermében. Luke segítséggel megúszta a dolgot míg az öreg szemétláda koppant egyet,

Gondolom meglepte a veresége, de kellemetlenül. :D

Hold my: The Rise of Skywalker. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Adrián írta:

Remek karakter, és az egyik legjobb gonosz ever, de ez Darth Vaderre és Kylo Renre is érvényes.  De az Uralkodó felosztotta a szenátust, ami azért egy hatalmas mindf*ck.

Ami azért is érdekes, mert mint tudjuk:

city john GIF

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Sinistra írta:

Számomra meg az rejtély, hogy mi tartott ennyi ideig hogy eljusson ilyen messzire :D Kevésbé "keménymagos" rajongói és átlagabb nézői körökben elképesztően alulértékelt karakter szvsz...

 

Szerk.: Szerkesztésbe nem enged multiidézni, pls help! :/ 

Nyisd meg a fórumot egy másik lapon is, ott multidézd amit akarsz, aztán jelöld ki a szövegdoboz tartalmát és ctrl+C a szerkesztendő szövegdobozba pedig ctrl+V

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.