Ugrás a kommentre

Párhuzamok


Ajánlott hozzászólás

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a Luke szellem ezerszer jobban nézett ki mint Yodáé. Az az igazi átlátszó, amit megszoktunk a korábbi részekben. Bár lehet, hogy Yoda a kora miatt volt full tömör. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zenei párhuzam, vagyis inkább keret. Episode VII, a nyitó téma került az űrcsatában feldolgozásra:

 

 

Episode IX, az End Credits került az űrcsatában feldolgozásra, amikor felbukkan a civil flotta (nem találtam meg az OST-ben :( )

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a Luke szellem ezerszer jobban nézett ki mint Yodáé. Az az igazi átlátszó, amit megszoktunk a korábbi részekben. Bár lehet, hogy Yoda a kora miatt volt full tömör. :D 

Vagy mert ő már 30 éve szellem, és ahogy az kiderült a Bizonyos szemszögből nézve... című novelláskötetből, a szellemek az évek során egyre láthatóbbá válnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képeket nem találtam de volt pár:

- amikor Rey megérkezik a romos tróntetembe a DSII-ön ugyanaz az zene megy, mint amikor Luke a ROTJ-ban leveszi Vader maszkját

- Lando ugyanúgy nevet egyet amikor megérkezik a Falconnal, mint ahogy tette ezt a ROTJ-ban is

- amikor a Pasaanán megy az üldözés a sziklák között, azt hasonló volt, mint a TPM-ben a Podracing

- Rey amikor összeesik az Exegolon tökre úgy esik el, mint Padmé a Mustafaron a fojtogatás után csak Rey a másik oldalra dőlt

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lando szinte teljesen ugyanazzal a hangsúllyal és mondattal üdvözli Chewie-t a Pasaanán, mint Hant a Bespinen. :) 

És itt a Solós is, amire fent már többen utaltak, legyen képen is (mondjuk az ep9 kép minősége fos és mozgásban ez jobban kijön). Amúgy Bentől imádom ezt a mozdulatot. Annyira leheletfinom, mégis benne van ez a Han féle "ezt most megszívtátok, köcsögök" kifejezés, hogy ihaj, pedig, amíg itt nem olvastam, nekem eszembe sem jutott, hogy ez tényleg Han mozdulata volt korábban. :D Ebből is látszik, hogy azért nincs sz*rul megrendezve ez a film. Anélkül éreztem, hogy Benben az apja elevenedett meg, hogy realizáltam a direkt utalás tényét. :clap: 

 

J3I2l80.jpg

jmlfv3O.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Nocsak, nocsak. :hmm:

Post image

Ez mekkora! Bár itt a TCW-s ruhát vették alapul, de Anakin az ep2-ben is hasonló, fekete felül, sötétbarna alul ruhakollekciót viselt. Az ep3-ban is így van, de ott a tunika már annyira sötétbarna, hogy kis híján fekete, így az ep2-ben látványosabb az összkép, pont mint Leiánál. Ez az öltözet eddig a legnyíltabb kifejezése annak, hogy Leia is Anakin gyermeke, és egy nagyon elegáns, finom utalás a PT-re. Eddig is imádtam az ST jelmezeit, a tervezők nagyszerű munkát végeznek, de ezért nagyon magasra emelem a kalapom.

attack-of-the-clones-anakin-skywalker-an

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Donát írta:

Luke kiemeli az X szárnyút a vízből, mint ahogy Yoda emelte ki a Birodalom Visszavágban. :)

Ez nekem amúgy nagyon tetszett. Jót mosolyogtam, főképp Luke arcán. Ez a gyermeki pajkos mosoly, hogy "na, most már meg tudom csinálni ezt a trükköt, remélem Yoda bá' is sasol az Erőn át", meg kicsit az is benne lehetett, hogy "én ettől anno ledobtam az állam, most én nyűgözök le vele valakit, csak figyelj kislány". :):) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Halálcsillag maradványain való vívásban van pár EP3-as Kenobi-Skywalker párbaj utalás. Pl Mikor kivédk egymás csapását az Erővel az hasonl mint mikor Vader és Kenobi egymásnak feszültek az Erővel a mustafari tárgyalóban.

Vagy a ami itt a víz előli ugrás volt, mikor átugrottak a másik roncsdarabra, ott a láva elől menekülve csináltak hasonlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, pb69 írta:

Ez nekem amúgy nagyon tetszett. Jót mosolyogtam, főképp Luke arcán. Ez a gyermeki pajkos mosoly, hogy "na, most már meg tudom csinálni ezt a trükköt, remélem Yoda bá' is sasol az Erőn át", meg kicsit az is benne lehetett, hogy "én ettől anno ledobtam az állam, most én nyűgözök le vele valakit, csak figyelj kislány". :):) 

Ez szép, csak kár, hogy a másik topikban meg lealázod az egész jelenetet. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.