Jump to content

Cavan Scott: High Republic

Recommended Posts

Csatlakozom bencéhez, tényleg nagyon jó volt a harmadik szám, és horrorisztikus a javából. Eddig ez tetszett a legjobban, de a folytatás is érdekes lesz. 

Spoiler

Vajon hogy fognak elbánni a Drengirekkel és Skeerrel? Előbbieknél a félbevágás nem opció, utóbbit meg nem hiszem, hogy még megölnék Avarék. Plusz érdekes lesz látni az ikrek sorsának az alakulását is.

• 3 weeks later...
5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A 7. szám borítója! :o

Spoiler elrejtése

r/Highrepublic - High republic # 7 cover!!!

No Way What GIF 

Na ez, teljesen unexpected. Jöjjön az a 7.szám!

5 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Hát ez elég csúnyácska.

Nekem nincs bajom vele. 

• 2 weeks later...
55 perccel korábban, Iqvi írta:

A mai negyedik számban mégtöbbet tudhatunk majd meg a Drengirek titkáról Cavan szerint.

Azt írják hogy: The secret history of the terrifying DRENGIR revealed. Hát kíváncsi vagyok, fel kerülhetne már a virágboltba :D 

18 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Azt írják hogy: The secret history of the terrifying DRENGIR revealed. Hát kíváncsi vagyok, fel kerülhetne már a virágboltba :D 

Biztoa fent lesznek a szokásos helyeken, legkésőbb 3 napot kell majd várni. Vagy ki kell költözni az USA-ba ha naprakész akar lenni az ember, csak az nem olcsó.:D

12 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Tapasztalataim szerint max 1 nap és fent van, legalábbis abban a boltban ahonnan én veszem :D 

Nem tudom te melyik boltvan veszed, de biztos jó lehet.:D Én egy igen jó, audiovizuális megoldásokkal felspanolt boltban szoktan ezeket keresgélni.:D

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ez a GIF miért emelkedett Baby Grogu-nál is nagyobb kultuszi magasságokba?:hmm::D

Nálam biztos nem. Annyira túl van használva itt, hogy egyenesen megutáltam. 

• Like 1
  • Tetszik 2
Posted (edited )

Megvolt a legújabb szám is. Talán ezt élveztem a legjobban az eddigiek közül, pedig az előző se volt gyenge.

Spoiler

Keeve beszólásán jót nevettem. :lol: Érdekes Sskeer karaktere, most úgy néz ki, hogy a drengirek "megajándékozták" egy karral, érdekes lesz a trandoshan további története, vajon mi történik majd vele? A tanítás is tetszett, továbbá a drengirekkel való harc is. És úgy tűnik, hogy most már a Hutt Kartell is bekívánkozik a történetbe, továbbá a drengirek a Starlighton is megjelentek.

Jó volt látni Vernestrát és tanítványát, Imrit. :)

A Drengirek múltja is előkerült, ezek szerint a nagy behemótok szétszóródva éltek a Galaxisban, a sithek pedig szövetségre léptek velük, amíg egymás ellen nem fordultak. Az Amaxin állomáson a totemek segítségével sikerült altatásba késztetni a drengireket, mínusz azokat, akikkel Reath találkozott az Into the Darkban. :D

Szépen kibővítették azt, amit az Into the Dark c. könyvben bemutattak a drengirekről. Alig várom már a kövi hónapot, izgalmas történéseknek lehetünk szemtanúi. :)

Edited by Bence1997

Ez tényleg nagyon jó volt. Akció, huttok, drengir történelem dióhéjba. Nagyon tetszett, az 5.szám remélem ugyanilyen jó lesz. De igazán a hetes számra vagyok kiváncsi, hogy mégis milyen kontextusban kerül elő a vörös fénykard.

A 6. szám szinopszisa:

Új történet kezdődik!

Spoiler

A Köztársaság határa veszélyben! A Starlight Beacon jedijei a legfélelmetesebb ellenségeikkel szövetkeznek, hogy szembenézzenek a megállíthatatlan Drengir hordával.

Avar Kriss és új szövetségesei egy lávabolygón harcolnak az ellenséggel. Keeve Trennis megtudja -e menteni régi mesterét a sötétségtől?

Továbbá ki vagy mi a Nagy Ős?