Ugrás a kommentre

Szavazás - a hetedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Lebonyolíthatod ha van kedved, mondjuk ősszel.

I'm in. :D

 

Ha minden jól megy, a jövő hónapban - legkésőbb november elejére - letudhatjuk. Most gyorsan megnéztem és 13 kategóriát össze tudok majd írni. Legjobb történetszál kategóriát nem hiszem hogy kellene majd indítani, 3 van belőle és szinte biztos, hogy az utolsó történetszál nyerne toronymagasan. Legjobb jedi kategóriát se gondolok, 4 jedi kapott főbb figyelmet (Ahsoka, Anakin, Obi-wan & Windu) szóval ezt is kihúznám. Marad a legjobb csata/harcjelenet, amelyet összemosnék és akkor ebbe mehet minden, legyen szó csatáról (Windu, Obi-wan & klónok vs. droidok) vagy kardpárbajról (Ahsoka vs. Maul) szóval ha ez jó, akkor még 14 kategória is összejön. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Jó lesz bizony! Ami meg rám férne nagyon az egy újranézés! Hiehetetlen, hogy mennyire rég és alpból is milyen kevésszer láttam ezeket az epizódokat. Lehet, hogy egy kezemen elég rá kettő vagy három ujjam. Ezt a szégyent! De legalább a sisakot azóta is hordom!;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az igazság, hogy valahogy nem jut annyi időm a star warsra mint régen. És nagyon várom a Disney+-t itthonra. Nagy löket lenne nekem, ha szinkronnal nézhetném ezt és a Mandit is végre családdal együtt!

Őket akarom látni, ahogy ezt megélik, azt hiszem itt van a kutya elásva!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Helyzetjelentés: alakul az összeírás. Márcsak 2 kategóriát kell kitöltenem (legjobb szinkronhang és legjobb harcjelenet) és utána jön a képkeresés és a szavazólap összeállítása. Ezt talán a jövőhétre megtudom csinálni, de nem ígérek semmit. Az biztos, hogy a Book of Boba Fett érkezéséig letudjuk zavarni a dolgot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sziasztok!

 

Ma sikerült megcsinálnom a szavazólapot. Mivel @Donát jelezte, hogy az Aranyfénykard szavazása december elsején kezdődne, úgy döntöttem, hogy ma megnyitom a TCW utolsó évadjának szavazását. A határidő november 30., este 20:00.

 

A díjátadót pedig jövő szombatra tervezném, ha számotokra megfelel. :)

 

Szavazni az alábbi linket tudtok:

https://bence1997.survey.fm/the-clone-wars-7-évad-szavazás

Szerkesztve: - Bence1997
  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Donáton kívül ki nem szavazott még? Lehet még meghosszabbítom határozatlan időre a szavazást, mert szombat óta 1 szavazat érkezett be és még bőven többesélyes több kategóriában.

Annyi, hogy az Aranyfénykardot én holnap kitenném, hogy legyen elég idő a szavazásra. 18-án eredményhirdetés és előtte még összesíteni is kell, szóval olyan 15-e környékén záródna, 2 hetet meg adnék neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Donát írta:

Annyi, hogy az Aranyfénykardot én holnap kitenném, hogy legyen elég idő a szavazásra. 18-án eredményhirdetés és előtte még összesíteni is kell, szóval olyan 15-e környékén záródna, 2 hetet meg adnék neki.

Rendben.

 

Én várok estig, aztán ha úgy néz ki a dolog, határozatlan időre megnyitom - valószínűleg addig, amíg az Aranyfénykard lemegy - és majd valamikor az ünnepi időszak alatt, a Book of Boba Fett előtt letudhatjuk ezt a díjátadót is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Fail Ewan Mcgregor GIF

Sajnos közbejött pár dolog, de azért megpróbálok szavazni.

Én is úgy szavaztam, hogy csak az utolsó négy részt néztem újra, többre nem volt időm, de már ez is sokat segített szavazni. :)

Azt a négy részt viszont nagyon érdemes volt újra látni, szavazástól függetlenül is.

 

Egyébként legközelebb érdemes lenne 1 hónapon belül az adott sorozat adott évadjának befejezése után szavazást rendezni. Akkor mindenkiben még friss az élmény, nem igényel külön időt, hogy képbe kerüljünk megint. Szerintem ez lényegesen tudna lendíteni a részvételi számokon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Pildi írta:

Egyébként legközelebb érdemes lenne 1 hónapon belül az adott sorozat adott évadjának befejezése után szavazást rendezni. Akkor mindenkiben még friss az élmény, nem igényel külön időt, hogy képbe kerüljünk megint. Szerintem ez lényegesen tudna lendíteni a részvételi számokon. :)

Ebben maximálisan egyetértek. A Mandinál és a BB-nél ez többnyire összejött. Csak valamiért mindenki elfeledkezett tavaly erről a szavazásról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rendben.

 

Én várok estig, aztán ha úgy néz ki a dolog, határozatlan időre megnyitom - valószínűleg addig, amíg az Aranyfénykard lemegy - és majd valamikor az ünnepi időszak alatt, a Book of Boba Fett előtt letudhatjuk ezt a díjátadót is. :)

Szerintem jó lesz így, kár kapkodni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.