Jump to content

Mától SZIGORÚAN TILOS bármilyen, a LEGO cég alá tartozó nem hivatalos anyagok - úgymint legókészletek kiszivárgott képei vagy animációs sorozatok - feltöltése az oldalra! Szintén SZIGORÚAN TILOS bármilyen LEGO animációs sorozat, legyen az Star Wars vagy sem, linkelése akár letöltő oldalakról, akár nem hivatalos Youtube-csatornákról!

Iqvi

Alyssa Wong: Doctor Aphra (2020)

Recommended Posts

Holnap elkezdődnek kedvenc őrült régészünk új kalandjai, amely a Birodalom Visszavág után fog majd játszódni.:D

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez nem mehetne a többi Aphra-hoz? 

Ugyanolyan új sorozat, mint a Star Warsv2, új íróval és rajzolóval. Az Aphra topikban írta valaki, talán Sky, hogy nyissunk neki újat.

Az első történetszálban Vaale gyűrűit fogják keresni, és feltűnik Ronen Tagge is.

Ma elolvastam az első füzetet. Volt egy jó kikacsintás újra a régmúltra, és érdekes ún karaktereket vezetett be Aphra ismerősei közé. Úgy tűnik Aphra újra visszatér a régészkedéshez( @Bence1997 örülünk?:D). A rajzok pedig talán a legszebbek amiket eddig Star Wars képregényben láttam. Kiváncsi vagyok hogy Ronen Tagge lesz-e a sorozat antagonistája hosszútávon. Sajna nincs Triple Zero:(

1 perccel korábban, Iqvi írta:

örülünk?:D

Jupiiiiiiii. :D

Na, érdekes lesz ez a sorozat. Már alig várom, hogy elkezdjem én is. Egyelőre még nem kezdtem el az idei képregényeket, a COVID meg még jobban lelassította az érkezésüket. :| Na de a közeljövőben már tényleg belekezdek ezekbe. Lehet már a hétvégén. :P

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ma elolvastam az első füzetet. Volt egy jó kikacsintás újra a régmúltra, és érdekes ún karaktereket vezetett be Aphra ismerősei közé. Úgy tűnik Aphra újra visszatér a régészkedéshez( @Bence1997 örülünk?:D). A rajzok pedig talán a legszebbek amiket eddig Star Wars képregényben láttam. Kiváncsi vagyok hogy Ronen Tagge lesz-e a sorozat antagonistája hosszútávon. Sajna nincs Triple Zero:(

Lehet, hogy később Triplazéró is visszajön.

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Lehet, hogy később Triplazéró is visszajön.

Hát tekintve hogy a feje még megvan, újraépíthetnék. Én nagyon bírtam az első sorozatban.

• Like 1
  • Tetszik 1

Triplazéró tudata tulajdonképpen abban a több száz éves mátrixban van, amit még Aphra bányászott elő. Tehát igazából ha maga a droid meg is semmisült, bármikor belerakhatják egy másikba. Ez szöget ütött a fejemben, ha tényleg több száz éves, akkor lehet, hogy szerepelni fog valamelyik High Republic-történetben is? :D

14 perccel korábban, Whill írta:

. Ez szöget ütött a fejemben, ha tényleg több száz éves, akkor lehet, hogy szerepelni fog valamelyik High Republic-történetben is? :D

Üdv jedi mester, a nevem 0-0-0, vagy ha úgy tetszik Tripla Zéro. Szakterületem az etikett, kommunikáció és a kínzás. Ön pedig, meg, fog halnnnnniiiii!:evil:

• Like 1
  • Tetszik 1

Az író elmondta, hogy a következő történetszál nagyon ijesztő és fura lesz. Többet nem mondhatott. :D (öcsém most komolyan, mik ezek a titkolózások? :lol:)

• Vicces 1
  • Tetszik 1

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Az író elmondta, hogy a következő történetszál nagyon ijesztő és fura lesz. Többet nem mondhatott. :D (öcsém most komolyan, mik ezek a titkolózások? :lol:)

Visszatér Tripla Zéró.:D

Posted (edited )

Ma olvastam a 2. számot, volt azért abban is parafaktor. Ha a következő számok ezt csak fokozzák akkor szép kis sztori lesz :D 

Edited by NorbiLordi

Szép, nem is tudtam, hogy ilyen képregény is nyerhet valami díjat.