Ugrás a kommentre

3D Clone Wars - az első promóciós kép!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

3D Clone Wars - az első promóciós kép!

 

yoda1_www.kepfeltoltes.hu_.jpgyoda2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Két napja számoltunk be az animációs sorozat aktuális híreiről, ma pedig már egy képet is tudunk mutatni. Yoda látható egy poszteren, ami a Toy Fair kiállításon lett bemutatva. A kép alapján már sejthető, milyen is lesz ennek a műnek a stílusa.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön ez a Yoda modell. Egyenlőre többet nem tudok mondani róla. :)

 

Én is kombináltam magamban, a mandalori cuccot látva. Vajon tényleg a fejvadászok irányába megy majd el a sorozat? Jövőrte kezdődik a forgatás! Remek évek elé nézünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem olyan karikatúra rajz lesz benne mint a Clone Wars-ban.Egyébként szép kép.

Egyenlőre ezen kép alapján ítélve, nem úgy néz ki. Nem sok értelme lenne még egy olyat csinálni. Szerintem ez a 3D-s komolyabb lesz.

 

Na és hogy tetszik a stílus? :) Ettől féltél nagyon.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A készitők asszem többször is megerősitették, hogy ez sokkal komolyabb lesz, mint a CN-es Clone Wars. S ha jól rémlik, a mozis szereplők csak apróbb szerepeket kapnak és a főszereplők teljesen új karakterek lesznek... remélem hamarosan róluk is látunk képet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jól megcsinálják.Gyakorlatilag a ma futószalagon gyártott animációs filmekben látott minőség lesz(Jégkorszak, Madaagszkár stb..),legalábii erről a Yoda képről ez jön le.

 

Az élőszereplős sorozat-ban jobban örültem volna, ha menekülő Jedikről szól, de a fejvadászos sem rossz.Főleg ha egy Jedit üldöz.

Szerintem tuti, hogy a fejvadászos mellett döntöttek, mert az a sisak nem véletlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3D-s sorozat eddig jól néz ki. :) Bár még mindig nem tudom igazán elképzelni, milyen lesz... Jöhetne 10 másodpercnyi mozgóképes részlet is. :)

Viszont a sisaknak nem örülök, a fejvadászos irány valahogy sosem volt a kedvenc lehetőségem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tuti, hogy a fejvadászos mellett döntöttek, mert az a sisak nem véletlen.

Jaja, több helyen mondták, hogy fejvadászok lesznek az élőszereplős sorozatban (pl. itt: http://web.interware.hu/tibur55/bountyhunters.mov ).

 

Bár ugyanez a McCallum hajtogatta a Hyperspace chat-okban, hogy nem lesz Boss Nass az ep3-ban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem végülis nem zavarna egy fejvadászos szál, bár az egészet arra építeni, azt kicsit egyszerűnek érzem. Egyébként is, elnézve Boba Fett karakterét az EPV-ben, nem sok jellemfejlődésen ment keresztül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már többször leirtam, de szerintem a fejvadászos szálban vannak a legnagyobb lehetőségek... a karakterek igy megfordulhatnak a Birodalom és a lázadók oldalán is illetve elidőzhetnek a független rendszerekben is. Mig ha egy menekülő jediről szól az egész akkor bekorlátozza őket, hogy a főhősnek állandoan bujkálnia kell, csak adott karakterekkel érintkezhet stb..... szerintem ez sokkal jobban leszükiti a lehetőségeket, pont ugy mintha csak kifejezetten egy lázadó vagy egy birodalmiról szólna a sorozat. Másrészről a mandalori páncél nem feltétlenül jelent fejvadászos-szálat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem végülis nem zavarna egy fejvadászos szál, bár az egészet arra építeni, azt kicsit egyszerűnek érzem. Egyébként is, elnézve Boba Fett karakterét az EPV-ben, nem sok jellemfejlődésen ment keresztül...

Az eddigi nyilatkozatok alapján nem kerülnek filmes karakterek főszereplői státuszba, tehát biztos nem Boba Fettről fog szólni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi nyilatkozatok alapján nem kerülnek filmes karakterek főszereplői státuszba, tehát biztos nem Boba Fettről fog szólni :)

Azt nagyon remélem.

Jangesz kért magának egy nyers klónt és az hiába nőtt fel, a repcsin kívül nem örökölt semmit a "faterjától". Ha árván maradt is és apuci nem bírta kitanítani, a génjei miatt még lehetett volna annyi esze mint neki. Erre egy kisstílű tehetségtelen idióta lett belőle.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt azért Boba Fettre nem mondanám :)

Azért mert követte és elvitte Hant Jabbának vagy miért?

Egy csempészt nem olyan nehéz elkapni és az volt a minimum amit csinált, legalábbis a filmben. Meg a halála se volt méltó a faterjához. Az "dicsőbb" halált halt mint a fia.

De ez csak az én véleményem.

Remélem Bobi jól megszenvedte azt a 10.000 évet. Kis krumplinudli. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy csempészt nem olyan nehéz elkapni és az volt a minimum amit csinált, legalábbis a filmben.

Ezt sem állítanám, mert Hant elég nehéz volt, össze kellett fognia a fél galaxisnak hozzá :) Boba meg EU szerint kijutott a Sarlaccból, és a kalandjai folyt. köv. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han a csempészek között erősíti a szabályt de mégiscsak követte.

Meg EU ide vagy oda, mindig azt mondjátok hogy az SW-ben minden úgy van ahogy Lucas megcsinálta.

A filmben beleesett Scarlettba és nem kecmergett ki belőle. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.