Jump to content

Mától SZIGORÚAN TILOS bármilyen, a LEGO cég alá tartozó nem hivatalos anyagok - úgymint legókészletek kiszivárgott képei vagy animációs sorozatok - feltöltése az oldalra! Szintén SZIGORÚAN TILOS bármilyen LEGO animációs sorozat, legyen az Star Wars vagy sem, linkelése akár letöltő oldalakról, akár nem hivatalos Youtube-csatornákról!

Ody Mandrell

A The Bad Batch animációs sorozat

Recommended Posts

55 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Amúgy a BB tagjai is chipeltek voltak, vagy mivel amúgyis selejtek voltak ezért nem törődtek ezzel?

Ezen anno én is gondolkoztam.

2020. 03. 17. - 10:29, Darth Sky írta:

Én is kíváncsi vagyok, mi történt velük. Később talán foglalkoznak még a csapattal, ha nem is ebben a sorozatban. A chip a klónok fejlődésének korai szakaszában kerül beültetésre, és mivel a 99-esek véletlenszerű mutáció révén jöttek létre, szerintem bennük is ott lehet a gyilkos eszköz.

Amúgy az bárhol ki lett fejtve mit jelent a korai szakasz? Mert ha a mutáció előbb kijött minthogy elérték azt a szakaszt akkor lehet nem bajlódtak ezzel.

29 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Amúgy az bárhol ki lett fejtve mit jelent a korai szakasz? Mert ha a mutáció előbb kijött minthogy elérték azt a szakaszt akkor lehet nem bajlódtak ezzel.

A TCW-ben láthatjuk, hogy a "3-as stádiumu embrió"-kban már benne van. Szerintem, ha ennél korábban kiderült volna, hogy hibásak a gének akkor szerintem simán csak megsemmisítik őket.

31 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Ahogy Cupsy is írta, 6. évados Fives-szálból derül ki, hogy már a 3-as fázisban lévő embriókban is kimutatható a chip. Persze elképzelhető, hogy a mutáció korábban, az 1-es vagy 2-es fázis során jelentkezett. Mert arról is szó volt, hogy eleve mutációval tervezték őket a kaminóiak, hogy úgymond kísérleti "szuperkatonák" legyenek.

Én azt se zárom, hogy ha volt is bennük chip, akkor később került eltávolításra. Egyrészt, eleve kiszámíthatatlanabb klónok, így kockázatos lett volna, ha idő előtt fény derül a chipek titkára. Másrészt, ők nem is igazán szolgáltak Jedik mellett, akkor meg minek?

11 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Amúgy a BB tagjai is chipeltek voltak, vagy mivel amúgyis selejtek voltak ezért nem törődtek ezzel?

Nagy valószínűséggel nem voltak chippelve

2020. 07. 15. - 10:32, Darth Cupsy írta:

Ezt hogy érted?

OFF/mandi:Felbukkant az erő használat és előkerült az a bizonyos kard. A 2. évad castingja is az erősíti, hogy nem csak a fejvadászok ügyletein lesz itt a hangsúly. És persze a lényeg, ki is az aki a háttérben áll, és mik aa motívációi? 

On: szóval lefogadom, hogy amennyire érinteni lehet, ez a sorozat is érinteni fogja a még maradt jediket, az erőt, helyszínek cameok stb nagyon is sanszosak. 

Persze ez egyeseknek lehet hogy evidens, de nekem például a mandinál nem volt az és ezért nagy meglepetés nekem, hogy a Mandi nagybetűs SW lett, mert nem hittem annak korábban. 

On 7/13/2020 at 7:16 PM , Yoda József said:

Hát én ettől nem dobtam hátast. Annyit nem érzek az osztagban, hogy egy sorozat épüljön köréjük.

Hasonlóan érzek én is. Szerintem Star Wars: Droids hosszúságú sorozatként működhet. Nem nagyon tudnám őket elképzelni őket egy sorozatban, amely köréjük épül, és 25-30 epizódnál hosszabb.   

Kíváncsi vagyok, hány részesre tervezik a sorozatot. 

Kicsit emésztve a bejelentést, pozitívabb irányba változott a véleményem a ránk váró sorozatról. Eddig sem negatív, inkább közömbös voltam az irányába. Gyakorlatilag semmivel nincs kevesebb potenciál ebben a szériában, mint anno a TCW-ben volt. Egyrészt, az Ep3-4 közötti 19 év még annak ellenére is kínál lehetőségeket szép számmal, hogy filmek, könyvek, képregények és egy játék is elénk tárja ezen korszak egy-egy szegmensét. A Bad Batch lehet, hogy csak a központi eleme lesz bizonyos témák kivesézésének összefogására. Pl.: az újszülött Birodalom, a hatalmát megszilárdító Palpatine, az életükért küzdő Jedik, az alvilág, valamint úgy összességében az egész Galaxis ekkori berendezkedése. Szerintem ezek mind olyan témakörök, amiket még bőven lehet boncolgatni. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg ismerőssel találkozhatunk, akiknek élete ezen szakaszáról nem sok ismeretünk van. Ráadásul szépen össze lehetne fűzni a Kánon kontinuitás különböző láncszemeit is. Másrészt ott van a klónok támája: Mi történt velük a háború után? Hogyan élték meg a veteránok a "béke" beköszöntét? Mi lett azzal az egymillió egységgel, amelyek "úton voltak" az Ep2 idején? Mert ezeket a kérdéseket nem magyarázza az, hogy a birodalmi klón-rohamosztagosokat lassacskán felváltották a sorozott katonák. Számomra már a Republic/Imperial Commando könyvsorozat is bebizonyította, hogy van lehetőség a témában. 

Addig meg végképp nem "zavar" a Bad Batch érkezése, amíg mellette továbbra is tervben van a Rebels folytatás sorozata, így nem előle foglalja a helyet, és egyebek.

7 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Hasonlóan érzek én is. Szerintem Star Wars: Droids hosszúságú sorozatként működhet. Nem nagyon tudnám őket elképzelni őket egy sorozatban, amely köréjük épül, és 25-30 epizódnál hosszabb.   

Kíváncsi vagyok, hány részesre tervezik a sorozatot. 

Nyilván nem csak róluk fog szólni, ahogy a többiek is írtak a kiszivárgott hírek alapján. 

Szóval ezért nem akartak egy köztük lévő jelenetet, ahol megemlítik Fivest. :)