Ugrás a kommentre

Mennyire egységes a Skywalker SAGA?


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Igen, és az apja intő példa volt arra, hogy mire "képes" a sötét oldal  ;)

Mondhatjuk úgy is, hogy Luke más kárán tanult.

Szerintem Luke-nak fogalma se volt róla, hogy járt Vader. :yes: Maximum akkor sejthetett meg valamit, amikor ő is dühből támadt az apjára.

 

Kétlem, hogy látta volna az EP1-2-3 részeket. :yes:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a kilógó drótokból sejthette, hogy valamikor az apja is elveszthette a kezét valószínűleg egy fénykardtól, és valószínűleg azt vagy egy Sith, vagy egy Obi-Wan Kenobi forgatta. Neki meg már gépkeze volt, szóval mondhatjuk, hogy sejtette, hogyan járt az apja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a kilógó drótokból sejthette, hogy valamikor az apja is elveszthette a kezét valószínűleg egy fénykardtól, és valószínűleg azt vagy egy Sith, vagy egy Obi-Wan Kenobi forgatta. Neki meg már gépkeze volt, szóval mondhatjuk, hogy sejtette, hogyan járt az apja.

Nem ezt írtam egyel lejjebb? :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szóval, én egy kicsit általánosabban gondoltam :)

Tudom. :P De ettől még szerintem az igaz, hogy Luke semmit nem tudott az apja előéletéről, csak annyit, hogy sith lett. Tehát valamit rosszul csinált. De hogy képes legyen magát a fater helyébe képzelni, az képtelenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem rémlik valami olyasmi, mintha Yoda mester azt mondaná Luke-nak, hogy türelmetlen, akár az apja. Obi-Wan is regélt ezt-azt, ebből már némi kép kialakulhatott róla. Palpi őt is át akarja csábítani a sötét oldalra, mint az apját (Te is mint az apád, a szolgám leszel). Mindketten remek pilóták. Luke-nak nem olyan nehéz egy kevés párhuzamot találnia a sorsuk között :P Főleg, hogy kutakodik a lelki világában is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétlem, hogy látta volna az EP1-2-3 részeket. :)

:P

 

Talán jobb is hogy nem látta. Aligha tudná hova tenni Obi "inkább gép mint ember... eltorzult és gonosz" szövegelését anak fényében, hogy három végtagját ő csapta le, a jobb karját pedig pontosan OBI VÉDELMÉBEN vesztette el.

 

Hm. Amikor Vader elszórta a kezét akkor azért vehemenskedett, hogy Obit védje. Amikor Luke elszórta a sajátját, azért ment oda hogy Hant meg Leiát meg Csubit védje. Végső soron mindkettő a barátjáért/barátaiért áldozta a mancsát... ez a párhuzam volt már?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán jobb is hogy nem látta. Aligha tudná hova tenni Obi "inkább gép mint ember... eltorzult és gonosz" szövegelését anak fényében, hogy három végtagját ő csapta le, a jobb karját pedig pontosan OBI VÉDELMÉBEN vesztette el.

Kicsit elfogulatlanabbul, ha kérhetném...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is készültem beírni, hogy nem kéne már tényleg mindent Obi-Wan nyakába varrni, ami Anakinnal történt. Ez már azért bőven túlzás. Még jóó, hogy nem fogjuk mindjárt rá arra a szemét Obi-Wanra, hogy Anakinnak nincsen apja. Sőt, Obi-Wan a kizárólagos okozója annak, hogy Anakin rabszolgának született. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem hétvégén, az 1-3 részeket. Döbbenetesen jók együtt! Monumentalitásban mindent üt, és sok helyen új stílust teremt. Megint csak jól mixelt Lucas bácsi. ;) Meg merem kockáztatni, ezek a filmek is hatalmas klasszikusok lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az hogy lesznek?! ;)  :D

Már most is azok rajongói körökben. ;) Sőt, szélesebb rétegek számára is. Összeért a hat film. Ma már ha SW emlegetnek, nem három, hanem hat rész ugrik be az embereknek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szégyellem, de még mindig nem láttam a hat filmet egy huzamban.Meg tudnám nézni, de meg akarom várni hogy az EpI meglegyen eredetibe, mert az csak dvd-ről másolva van meg.

 

Annyit még elárulok, hogy az EpVI dvd megjavult, mert megtisztítottam egy univerzális harisnyával.Köszi Dszéjt a tippet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Találtam egy jó lis videot Youtube-on ami valamennyire kapcsolódik a témához de főleg a 4-5 ről szól (Kivágott jelenetek és kulissza cuccok régről)

érdemes megnézni :

http://www.youtube.com/watch?v=y22kkHBEndk&NR

Szerkesztve: - Darth Fuge
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idővel teljesen összeérnek  :) .

Nálad még nem értek össze? :D Az EPIII brilliáns láncszem! A kulcs. Remekül köti össze a két éra történéseit, nagy szerepe van az egység megteremtésében.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálad még nem értek össze? :D Az EPIII brilliáns láncszem! A klucs. Remekül köti össze a két éra történéseit, nagy szerepe van az egység megteremtésében.

Úgy értem azok, akik most süldő korúak, azoknál nem fog akkora gebaszt okozni, hogy a 6. és az 1. rész között felnőtt egy generáció, minimum. Szóval akiket ez most zavar kihalásra vannak ítélve :) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most belegondoltam, hogy ha ne adj isten megfertőzöm majd egyszer a lehendő köjkeimet is az SW-vel, ők is itt vagy más fórumon (vagy ki tudja, akkor mi lesz éppen) fognak tobzódni, mesélik, hogy hogyan tette őket a fater rajongóvá...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most belegondoltam, hogy ha ne adj isten megfertőzöm majd egyszer a lehendő köjkeimet is az SW-vel

Hát igen, ebbe már én is belegondoltam. ayciva szóba jött tényleg csak gondolat szintjén egy tesó, mondtam hogy én bevállalnám, max SW-rajongó lesz.... anyci ,még a gondolattól is beklimaxolt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ma beszélgettem egy távolságibusz-vezetővel, ő mondta h Abonytól Párizsig meg vissza fuvarozott egy társaságot akik nonstop SW-t néztek a busz videóján, egytől hatig és rückwerzben.... háromóránként megálltak pisilni, egyébként végignyomták az Abony-Párizs távot...

 

Na ezt nevezem én SW szupermaratonnak! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.