Ugrás a kommentre

A szeneslapát visszacsap!


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A szeneslapát visszacsap!

 

zeeeaq7.png

 

Bizonyára többen jól emlékeznek még egykori fórumtársunkra, Zééé-re, aki sosem volt rest pár mentális szeneslapát-ütéssel honorálni az ostoba Star Warsos fejtegetéseket és a csípőből érkező prequel-fikázásokat. Bár sokan azt hittük végleg visszavonult, ám a napokban felhívta a figyelmünket újonnan indult Alkotói Blogjára, melyben a figura-készítés aprólékos és meglehetősen érdekes fázisait követhetjük végig. Persze Zééé szokásosan könnyed kommentálása mellett. Az újonnan indult blog megtekintéséhez ERRE tessék kapcsolni.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem találok szavakat, kapkodva veszem a levegőt, nyirkos a tenyerem, nagyot dobban a szívem. Ki ez a csúcs ember? Ezt egyszerűen nem hiszem el, ilyen nincs, ilyen nem létezik. Nem létezhet. Én még életembe soha...én....én...eddig nem is tudtam, nem is hittem volna. Kérem tapsoljuk meg a zsenit. :D

(egy ismeretlen Zééé fan)

 

Jaaaj most vettem csak észre, látszik a nicknevem :D lebuktam. :yeah:

 

Na mindegy, a lényeg, hogy Ody felengedett a fórumra, de akárhogy keresem, nem találom kedvenc topikomat, vagy az nem itt volt? (Valami miért utáljuk a Star W...)

 

Szóval full respect az oldalnak, az üzelmeltetőknek, meg mindenkinek.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Zééé.

 

Jó cikk lett, már én is csináltam űrhajót ónból és ledekből.Nem volt épp kellemes, mivel szinte ónmérgezést kaptam tőle. :D

Szia Obi1...feltétlenül nézd meg a többi dolgot is a galériába, főleg a föderációs AAT-t. (az két oldalnyi kép ráadásul!!)

Meg tessék mindent megnézni amúgyis.:D

Igen tudom miről beszélsz, sajnos én súlyos alergiás vagyok kiskorom óta.:yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Zééé! Tök jó, hogy az AOL után itt is felbukkantál :)

Átsasoltam a blogodat és tudod, most nagyon irigy lettem ám rád... megláttam azt az M41A pulse rifle-t... C-S-O-D-Á-L-A-T-O-S!!! :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek köszönöm a dícséretet, de az a legnagyobb dícséret, ha ránéztek a blogomra, mert próbálok nagyon érdekes alkotásokat, megosztani minden rajongóval.

 

A hét végén felkerül a kész M41-es, a számláló elektronikát akkor szerelem be.

És hamarosan felkerül egy rohamosztagos illetve az elemzése, majd hírt adok itt róla valamelyik fórumba, ha nem baj. Az M41-es ről annyit, hogy elképzelhető rendelés belőle, egyenlőre nem tudom a részleteket, mert még nem gondoltam ki. Sajons itt az a fő akadály, hogy nagyon nehéz megcsinálni, tehát bozalmasan időigényes. DE a blogomban mindenről írok tájékoztatót. Szóval hétvégén, vasárnap környékén mennek a képek.

És még egyszer, mindenkinek köszönöm a bíztatást, nagyon jól esett.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.