Jump to content

A Lando sorozat

Recommended Posts

1 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Remélem Donald Glover játsza majd és visszatér Alden is. 

Donald fog jönni.

Legalábbis a KRT még a nyáron scoopolta a hírt, hogy Donald és Billy visszatérnek. Hmm... Calrissian Chronicles? :D

• Vicces 1
  • Tetszik 1

Lesz itt Sharu és Thonboka, meg minden? :D

Ez igérkezik a legkönnyedebb hangvételű sorozatnak, ahol a nagyhatalmi játszmák (Birodalom) csak a messzi hátteret adják. Itt bőven elereszthetik a fantáziát a készítők. A Calrissian Krónikákba hajmeresztő kalandokat tudok elképzelbi, amelyek kicsit a SW univerzum határait is feszegetik.

• Vicces 1
  • Tetszik 1
1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Lesz itt Sharu és Thonboka, meg minden? :D

Ez igérkezik a legkönnyedebb hangvételű sorozatnak, ahol a nagyhatalmi játszmák (Birodalom) csak a messzi hátteret adják. Itt bőven elereszthetik a fantáziát a készítők. A Calrissian Krónikákba hajmeresztő kalandokat tudok elképzelbi, amelyek kicsit a SW univerzum határait is feszegetik.

Nekem is hasonló gondolatok jutottak az eszembe, amikor először megláttam. A Lando-trilógia eseményei, még ha nem is szó szerint, de legalábbis nevükben kánonnak számítanak. Jöhetne Vuffi Raa és a Silentiumok. :D

13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ez a sorozatbejelentés bennem feltámasztotta annak reményét, hogy a képében folytatódik a Solo.

Én is ebben reménykedek. Viszont ahogy nézem Billy Dee Willams is visszatér. Akkor viszont pár rész lehet az ST-ben fog játszódni. Az mekkora lenne ha benne lenne az ahogy Luke-kal keresik Ochit.:yes:

• Meglepő 1
  • Tetszik 4
  • Ody Mandrell changed the title to A Lando sorozat
  • 2 weeks later...
2020. 12. 12. - 0:35, Frenkie írta:

Én is ebben reménykedek. Viszont ahogy nézem Billy Dee Willams is visszatér. Akkor viszont pár rész lehet az ST-ben fog játszódni. Az mekkora lenne ha benne lenne az ahogy Luke-kal keresik Ochit.:yes:

Amúgy az nem is lenne rossz, ha az öreg Lando felnarrálná a különféle kalandokat "Calrissian krónika" címen, mint az Ifjú Indiana Jone kalandjaiban.  És kaphatnánk egy ilyen "B kategűriás kalandsorozatot", mint az Elveszett ereklyék fosztogatói és társai. És ebbe tényleg beleférne akár Ochi is.

2020. 12. 12. - 0:35, Frenkie írta:

Ezt hol olvastad?:D

10 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezt hol olvastad?:D

Itten e vagyon:

2020. 12. 11. - 9:09, Bence1997 írta:

Legalábbis a KRT még a nyáron scoopolta a hírt, hogy Donald és Billy visszatérnek.