Ugrás a kommentre

A Visions animációs sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Igazából minden attól függ, mennyire akarnak komoly történeteket bemutatni. Ha csak ilyen "életképeket" akarnak mutatni a galaxisból, igazából arra mindegy, hogy kiket kérnek fel. De ha komolyabb dolgokban gondolkoznak, akkor Goro Taniguchi (Code Geass), Hamasaki Hiroshi (Techxnolyze, Steins;Gate), Hideki Anno (Neon Genesis Evangelion), Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop, Terror in Resonance) Ők rendezők egyébként. De valami azt súgja, hogy ilyen komolyságú dolgokra nem kell számítani :D ezek azért pszichológiai műfajú animék is a sci-fi mellett.

 

Animációgyártással a Sunrise, Wit vagy a Mappa stúdiót bíznám meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 12. 11. - 20:52, Ody Mandrell írta:

Talán ez érdekel a legkevésébé. Az animeről szinte azt se tudom, hogy eszik-e vagy isszák. Persze azért majd belenézek. :) 

Animátrixot anno nem nézted? Az például nagyon baba volt hasonló koncepcióval a Mátrixhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bomarr írta:

Animátrixot anno nem nézted? Az például nagyon baba volt hasonló koncepcióval a Mátrixhoz.

Belenéztem, és volt benne olyan is amit tetszett. Akkor mégse teljesen reménytelen. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A Visions animációs sorozat
  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Amúgy ha már antológia lesz, én szívesen látnék olyan történeteket amik kilépnek a Skywalker Saga vonzáskörzetéből, de főleg az OT időszakából. Azt már unalmas lenne ezredjére látni. Inkább látnék egy történetet a klónháborúkból, vagy egy ütközetet az Első Rend-Ellenállás háborúból.:D De annak is örülnék ha egy két sztori erejéig elugranának a Skywalker Kora utánra Rey-el, vagy látnánk a High Republicot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre annyi bizonyos, hogy 10 részt kapunk, mindegyik részt 1-1 japán stúdió csinálja. Ha sikeres lesz, szinte biztos, hogy jön a következő évad, talán más stúdiókkal is. Premier idén, én úgy saccolom, hogy az év második felében, olyan ősszel leadják 10 héten át. Legalább a TBoBF decemberi premierjéig lesz valami, amin csámcsoghatunk. Mert reményeim szerint olyan történeteket készítenek, amiknek mély mondanivalója van és hetekig tudunk rajta majd agyalni. Legalábbis az animék többsége ilyen szokott lenni. :)

 

Korszakok gyanánt remélem egyedi történeteket találtak ki. Örülnék, ha látnánk egy Ep1-2 közti történetet, szerintem még alig merültünk el abban az időszakban. Egy anime rész abban az időszakban tetszene. De jöhet a High Republic is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Bence1997 írta:

TBoBF

Azért ez a rövidítés megfogott rendesen. Kellett egy perc hogy rájöjjek hogy a The Book of Boba Fettre gondolsz. :hehe: 

 

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Örülnék, ha látnánk egy Ep1-2 közti történetet, szerintem még alig merültünk el abban az időszakban.

Ez eszembe se jutott, ez se volna rossz. Vagy esetleg láthatnánk egy ep6 utánni Luke sztorit is, arról hogy hogyan képezte a padawanjait. Persze az érzelmi biztonságom miatt én 

Spoiler

Grogu

nélkük szeretném látni. Akkor tuti túlélte Kylo-t.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Azért ez a rövidítés megfogott rendesen. Kellett egy perc hogy rájöjjek hogy a The Book of Boba Fettre gondolsz. :hehe: 

Dog Man Reaction GIF by Originals

 

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Ez eszembe se jutott, ez se volna rossz. Vagy esetleg láthatnánk egy ep6 utánni Luke sztorit is, arról hogy hogyan képezte a padawanjait. Persze az érzelmi biztonságom miatt én nélkük szeretném látni.

Meglátjuk. Azért remélem a Starkilleren lévő takarítosokról készül majd egy rész. Micsoda dilemmákat lehetne ott felhozni. :yes::hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
20 perccel korábban, Yoda József írta:

De a Visions nem valami antológiának lett beharangozva? Amúgy jó volna már hallani arról is valamit, gondolom a nyáron kapjuk, ha ősszel jön a könyv

Szerintem a jövő hónapban már hallhatunk a sorozatról, vagy esetleg csak májustól. A Disney szeret előre bejelenteni premierdátumokat (pl. 1 hónapja volt néhány sori premierjének felfedése - ugye a Bad Batch, Loki és még egyéb finomságok) szóval szerintem május végére már tudni fogjuk, hogy saccperkábé mikor jön a sorozat.

 

Mondjuk az szerintem borítékolható, hogy október 12. előtt fog jönni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Július 3. -án az Anime Expon bemutatásra kerül a Visions sorozat első kedvcsinálója. :) A jelenlévők:

- Jacqui Lopez (ex. producer)

- James Waugh (ex. producer)

- Josh Rimes (ex. producer)

- Justin Leach (Qubic Pictures és co-ex. producer)

- Kanako Shirasaki (producer)

 

Az időpontból tekintve ez nálunk vasárnap éjfélt jelent. :D

Star Wars: Visions – Sneak Preview
July 3, 2021 / 3 p.m. PST
Duration: 30 minutes

Lucasfilm’s Star Wars: Visions is an upcoming anthology of animated shorts celebrating Star Wars through the lens of the world’s best anime creators and storytellers. Tune in for a sneak peek that will leave you excited for this all-new vision of the galaxy far, far away!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.