Ugrás a kommentre

Aranyfénykard III.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Elég sok minden történt az öt év alatt. Esetleg érdemes lehetne az "új" és "összesített" mezőnyt külön kezelni, különben a Mandalorian csapata nagyon el fogja gagyálni a Prequel és a klasszikus Trilógiák szereplőit. Csak egy felvetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 01. 08. - 19:33, Ody Mandrell írta:

Bizony! Engem is meglepett @Donát lépése, de csak örülni tudok neki. :D 

Akkor legyen annyi mankónak, hogy először legyen meg a The Mandalorian 2. évadának szavazása - már készül a szavazólap -, aztán ez. Ne legyen egymásra hányva a kettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Akkor legyen annyi mankónak, hogy először legyen meg a The Mandalorian 2. évadának szavazása - már készül a szavazólap -, aztán ez. Ne legyen egymásra hányva a kettő.

Így lesz, főleg hogy a Mandalore szavazás itt van a kanyarban, erről meg csak azt tudni egyelőre, hogy 2021-ben lesz. :D 

 

55 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Ebben csak a saga filmek fognak szerepelni, vagy a két spin-off is?

Ez jó kérdés, a válasz engem is érdekel. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Akkor legyen annyi mankónak, hogy először legyen meg a The Mandalorian 2. évadának szavazása - már készül a szavazólap -, aztán ez. Ne legyen egymásra hányva a kettő.

Igen, ennek egyelőre csak a készülődési munkálatai kezdődnek meg. 

 

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Ebben csak a saga filmek fognak szerepelni, vagy a két spin-off is?

Ez nyitott kérdés egyelőre, de én a 11 filmmel futnék neki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bomarr írta:

Viszont a Saga-nak vége, a spin-off sorozatnak viszont még nincs, hisz jön a Rogue Squadron. Szerintem ez inkább amellett szól, hogy a(z egyelőre) lezárt sorozat vagyis a kilenc részes Sagaról szavazzunk. De nyitott vagyok a 11 filmes szavazásra is.

Nem rossz gondolat. Ezzel csak annyi a bajom, hogy ha minden jól megy, akkor a spinoffok még nagyon sokáig kimaradhatnak, hiszen sokáig jöhetnek még újak. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Donát! Lehet tudni valamit a lebonyolítás idejéről?

Igazából ezt nyugodtan kialakíthatjuk közösen. Előbb állapodjunk meg a kategóriákról, aztán megbeszélhetjük az időrendet. Nálam egyelőre csak annyi biztos, hogy idén lesz, de azon belül bármikor lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most volt a Mandalori, szerintem várjuk még vele. Amúgy is nagyszabásúvá kellene tenni.

Így van, kell vörös szőnyeg, online gála, Birofalmi dísz csillagrombolók, alakzatban elhúzó X-szárnyúak a fejünk fölött, és nem mellesleg konferáló, és Baby Grogu. :hehe::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.