Jump to content

Recommended Posts

Lehet elkezdték őket klónozni, hogy fennmaradjanak az Éjnővérek? De annak a kevésnek aki megmaradt gondolom nem volt ennyi zsetonja. Vagy bizonyos tulajdonságaik kellettek és csak kísérleteztek a kaminoiak valamivel

8 minutes ago, Ody Mandrell said:

A kislány Erőérzékeny lesz?

Nem hiszem, főleg ha genetikailag szerkesztett klón. Vagy volt valami erre utaló jel a spotokban?

Just now, Ody Mandrell said:

Az esetleges helyszín miatt gondoltam (Takobora).

Mi van ott amiért szerinted erőérzékeny lehet?

De miért lenne érdekes Takobo? Tudtommal csak azért mentek oda, mert éppen ott volt egy erőérzékeny Ithorian, azon túl nem volt semmi jelentősége a bolygónak. :)

Posted (edited )
49 perccel korábban, Bence1997 írta:

De miért lenne érdekes Takobo? Tudtommal csak azért mentek oda, mert éppen ott volt egy erőérzékeny Ithorian, azon túl nem volt semmi jelentősége a bolygónak. :)

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A kislány Erőérzékeny lesz?

Lehet, hogy omega kötődik oda, pl. az Erőérzékenysége révén. Ki tudja? Talán az is egy olyan hely lesz, ahol több az Erőérzékeny. Erre akartam utalni.

Edited by Ody Mandrell
3 minutes ago, Ody Mandrell said:

Lehet, hogy omega kötődik oda, pl. az Erőérzékenysége révén. Ki tudja? Talán az is egy olyan hely lesz, ahol több az Erőérzékeny. Erre akartam utalni.

De én még mindig nem láttam semmi olyat Omegától amiből le lehetne vonni azt a következtetést, hogy Omega erőérzékeny lenne. Meg, ha a Tokabo is az a hely, ahol azok a furcsa hagymástetejű épület van, ahol Hunter speederezik, attól még nem hiszem, hogy Omega különösebben kötődne majd a helyhez.

Posted (edited )

Utánanéztem, az a bolygó az Ord Mantell lesz. Íme egy concept art, ezt még a TCW - Son of Dathomir történetéhez készítették. A kinézet szinte ugyanaz, különösen ha összehasonlítjuk a két kupolát. :)

image_cdc70c91.jpeg?region=0%2C54%2C1920

Ord%2BMantell%2B%2528Bad%2BBatch%2529.jp

Edited by Bence1997