Ugrás a kommentre

Idővonal


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

57 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ezek honnét érhetőek el?

Rixon youtube csatornájánál megtalálhatóak a videók. Továbbá a starwarsmedia oldalán letudod tölteni a Csillagfény: Együtt első részét. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ahogy látom a képregények csak a regények után jönnek időrendben, hála égnek. :D

Igen, annyit előjáróan, hogy van egy közös pont, amely mindegyik könyv végén helyet kap és a Marvel képregény legelső száma is ott végződik. Utána mind a Marvel képregény és mind az IDW képregény tkp. egy összekötő kapcsot jelent az egyes hullámok között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rixon youtube csatornájánál megtalálhatóak a videók. 

 

Azt hittem van valami olvasható verzió is, remélem lesz!

 

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Továbbá a starwarsmedia oldalán letudod tölteni a Csillagfény: Együtt első részét. :)

 

Azt tudom, én dobtam még be anno a linket a fórumra. Csak azt hittem, hogy valamiért a többi nincs fenn ott, mert kerestem, de máshol igen (ebookban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Igen, annyit előjáróan, hogy van egy közös pont, amely mindegyik könyv végén helyet kap és a Marvel képregény legelső száma is ott végződik. Utána mind a Marvel képregény és mind az IDW képregény tkp. egy összekötő kapcsot jelent az egyes hullámok között. :)

A Rising Storm meg gondolom a Marvel sorozat 1-5. száma után játszódik már. Ez pedig nálunk valószínűleg év végén jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A Rising Storm meg gondolom a Marvel sorozat 1-5. száma után játszódik már. Ez pedig nálunk valószínűleg év végén jön.

Igen. Szerintem a képregényeket úgy kell elképzelni, mint egy átvezetőt. A fontosabb események (Great Disaster, Republic Fair, stb.) a regényekre hárulnak, míg ezeknek a következményeit a képregények mesélik el. Arra amúgy kíváncsi leszek, hogy milyen utalások lesznek megemlítve a Rising Storm c. regényben, hiszen Cavan Scott az írója a Marvel szériának is. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 05. 21. - 11:48, Darth Cupsy írta:

Azt hittem van valami olvasható verzió is, remélem lesz!

Lesz, lesz, csak én most olvasom A Jedik fényét (direkt megvártam a magyar kiadást), az Együtt 2. részét már a regény után javasolták olvasni és nem akartam magamnak spoilerezni, ha már januártól mostanáig sikerült mindent elkerülni.

 

Sajnos arról az oldalról le kellett szedni minden fordításunkat, úgyhogy majd kell keresnem valami alternatív feltöltési lehetőséget legalább a THR novelláknak.

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Megkérdezhetem, hogy ez a "minden" miket is takar pontosan? :)

Az összes (THR kívüli) Insiderben megjelent kánon novellát.

A Squadrons játékhoz kiadott 2 novellát.

A Rise of the Empire gyűjteményes kötetben publikált novellákat (3 db)

A Cobalt Squadron regényt.

A Tales from a Galaxy far, far Away: Aliens antológiakötet novelláit.

A The Perfect Weapon rövid történetet.

Valamint már elkészültem a Dark Legends novelláival (az egyiknek van THR vonatkozása), és épp a Myths & Fables novelláit fordítom, mikor van időm/kedvem/időm és időm. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Test of Courage lenne a kolibri kiadás? Mennyiben befolyásolja ennek kimaradása az érthetőséget? Mert ugye hamarosan megjelenik a következő regény is, a Fenyegető Sötétség

 

A Fenyegető Sötétséget nem befolyásolja, június 29.-én jön a Race to Crashpoint Tower és július 27.-én az Out of the Shadows az USA-ban, ahhoz már fognak kelleni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A Test of Courage lenne a kolibri kiadás? Mennyiben befolyásolja ennek kimaradása az érthetőséget? Mert ugye hamarosan megjelenik a következő regény is, a Fenyegető Sötétség

 

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nagyon egyszerü kis gyerekkönyv ez a Test of Courage. Nem rossz, de semmi különösebben érdemi nem történik benne. Néhány karaktert jobban bemutat. Esetleg emiatt kellhet majd később. De a nagybani eseményeket befolyásoló történés nincs benne.

Az Out of the Shadows miatt lesz érdekes. A Test of Courage folytatása az Out of the Shadows. Ez azért is érdekes, mert egy middle grade junior regényt egy Young Adult fog folytatni. Bővebben persze majd nyáron tudunk meg többet. Azt hiszem az Out of the Shadows júliusi vagy augusztusi megjelenés lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Out of Shadows júliusban fog megjelenni. :)

 

Az lesz az igazán érdekes, hogy mennyire lesznek folytatva az ott elkezdett szálak. Itt most főleg 1 karakterre gondolok, akinek az író, Justina elég érdekes történetet adott. Az OoS-nál az író ugyanaz, szóval mindenképpen lesznek megemlítve dolgok, de ahhoz, hogy mégjobban megismerjük a karaktereket - azáltal például, hogy honnan indultak - mindenképp fontos a Test of Courage. De gondolom anélkül is érthető lesz majd az Out of Shadows.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

The High Republic: The Great Jedi Rescue az a Hetzal katasztrófáról szól csak képes formában? 

 

Igen. Van vagy kb. 7-9 oldal nagyon-nagyon dióhéjban, nem nagy truváj. A képek miatt max megéri leszedni netről, nekem megvan :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.